Anonym
 
Hlavní stránka Články Členové Fotogalerie Srazy Bazar Fórum Kniha návštěv e-Shop Partneři Download Šifry Odkazy Kontakty

....::: SLOVENSKO 2oo8 :::.... - zobrazeno podle vláken

Seznam témat | Zobrazovat podle času
| | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | |
                       
1238. RE: RE: RE: RE: RE: RE: (re:1234)
z.v.i.r.e

Příspěvků : 11148
datum : 15.7.2008 - 19:19:30

Milhaus+Petruša: heeeeeeeeeeeeele to neřeš, přivez radši příště zase nějakou dobrou slivku a napijem se na ty, co rádi přispějou
                   
1236. RE: RE: RE: RE: RE: (re:1232)
dalibor

Příspěvků : 284
datum : 15.7.2008 - 19:13:23

SaM: nevím jestli mě maš za magora že sem to chtěl vysvětlit ale ja to chtěl vysvětlit proto že pokud to teda dobře chápu tak pokud někdo platí členství ochuzuje teda vlastně pořadatele srazu protože peníze zaplaceny na srazu ti jdou na režii srazu a ty ti člen neda zato zas da peníze na provoz www tak ti děkuji a nevím proč se za to do mě tady kdekdo naváží omlouvam se všem za tu uvahu co je lepší
                       
1240. RE: RE: RE: RE: RE: RE: (re:1236)
z.v.i.r.e

Příspěvků : 11148
datum : 15.7.2008 - 19:28:19

dalibor: a nenapadlo tě třeba, že placení řádného členství PŘEDEM znamená, že někteří (všichni víme kdo) tady nemusí díky tomu strkat desítky a desítky VLASTNÍCH tisíc do různých poplatků okolo klubu, do e-shopu atd.? A že tím pádem nemusí čekat na 2 nebo 3 okamžiky v roce, kdy se jim to třeba vrátí, pokud dojede dost aut? Myslím, že i to byla jedna z hlavních myšlenek, opravte mě, jestli se pletu
Spekulace o tom, jestli řádný člen "ochuzuje" klub tím, že neplatí za auto je mi (nezlob se ) skoro k smíchu, i kdyby ti to s těma počtama tak vážně vycházelo...
                           
1241. RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: (re:1240)
dalibor

Příspěvků : 284
datum : 15.7.2008 - 19:34:58

Z.V.I.R.E: ne ne nechápeš mě ne že ochuzuje klub ale pořadatele srazu pokud sem sama dobře pochopil proto sem se na to ptal ale to se tu na mě nesmíš čertit ale normalně napsat začínám mít pocit že se tu na něco zeptat nebo nedejbože říct nazor je trestuhodné
                               
1242. RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: (re:1241)
z.v.i.r.e

Příspěvků : 11148
datum : 15.7.2008 - 19:45:55

dalibor: no zatím mi nepřišlo, že by se tu jediný člověk nějak čertil Ale ono podle mě není zrovna na místě ani uvažovat o ochuzení pořadatele srazu, protože jednak i to je člen klubu, který buď sežene peníze od sponzorů, nebo dostane něco z klubového účtu, na který se sbírají poplatky za řádné členství... takže pořád nějak nevidím ten problém, o kterém tady diskutuješ
                                   
1246. RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: (re:1242)
dalibor

Příspěvků : 284
datum : 15.7.2008 - 20:00:05

Z.V.I.R.E: tak promin poznamky typu že je to trapne to někomu dokola dokola vysvětlovat mě urážejí. Ja se do takove debaty vubec dostat nechtel. Pro pořadatele to není moc vyhodne platící člen pokud přijde o dost penez na konkretní sraz a z kluboveho učtu těžko něco dostane pokud není určen na financování srazu mě prvně vubec nenapadlo že to tak je myslel jsem že peníze jak od členu tak od nečlenu skončí na jedne hromadě tot vše může mi to být teoreticky jedno jen sem chtěl vědět jak to je ja tady pravidla neurčuju ale na nazor snad pravo mám nebo tady ne?
                                       
1250. řádné členství (re:1246)
Kája

Příspěvků : 577
datum : 15.7.2008 - 20:07:23

dalibor: Myslím, že je dobře, že se ptáš. Je určitě víc členů, kteří mají dotazy tohoto typu. SaM a Kikina to poměrně srozumitelně vysvětlili nejen tobě, ale i těm, kteří by se chtěli zeptat. Problém je v tom, že písmenka nemají intonaci, takže si je každý může přečíst jinak. V žádném případě nejsme ale klubem, kde by se měl člověk bát říci svůj názor nebo se na něco zeptat. Na to se tu nikdy nehrálo, neboj. A pokud máš dotazy, klidně se ptej. Pokud je dotaz napsán jako dotaz, pak ti každý rád odpoví.
                                           
1252. RE: řádné členství (re:1250)
dalibor

Příspěvků : 284
datum : 15.7.2008 - 20:14:06

Kája: ahojky to maš pravdu ale komentař milhause a petruši rozhodně ani bez intonace není vstřícný rad tě vidím škoda že sem tě na sraze ani nepozdravil bohužel mi ale přes tve ujištění více lídí tvrdí že to tak bohužel není ale taky chapu že to není od všech a potřeba se ptat asi těch spravnejch
                                               
1255. RE: RE: řádné členství (re:1252)
PacBoy

Příspěvků : 3126
datum : 15.7.2008 - 20:40:38

dalibor: já si prostě myslím, že jsou lidi rozladění, že úžasný sraz skončil ... a proto to píšou i na mě trochu zajímavě ... je fakt, že i já jsem myslel, že se z klubových poplatků platí i něco na sraz, ale vysvětlení SaMa mi stačilo, abych věděl, že nejde ani jedna jediná korunka na sraz ... každopádně i kdyby to bylo jinak i kdyby to tak zůstalo ... na sraz budu jezdit pořád a pořád si ho budu užívat, jako vždycky ;o) ...

jen si nejsem jistý, jestli jsem tě pochopil, ale tuším, žes tím chtěl říct, že díky tomu, že na sraz jezdí řádní (platící) členové, tím je ten konkrétní sraz uchuzen o další penízky na kdovíco všechno ... mno, ale rozebírat to nemá cenu, protože je fakt, že mě, jakožto (téměř nezávislému ;o) ) členu se líbí, že tím, že jsem ŘÁDNÝ člen, mám oproti neplatícím 200,-Kč k dobru - na pifko a podobně ;o) ...

a jinak - hlavně klid a nehádat se ;o) ... třeba se jen nemůžete přesně pochopit ;o)
                                                   
1259. RE: RE: RE: řádné členství (re:1255)
dalibor

Příspěvků : 284
datum : 15.7.2008 - 20:47:27

PacBoy: naprosto v pohodě pochopil si mě dobře a to pivko si dám příště klidně s tebou at už zaplatím to nebo to pivo chutná pořád stejně
                                       
1253. RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: (re:1246)
z.v.i.r.e

Příspěvků : 11148
datum : 15.7.2008 - 20:29:25

dalibor: nevím proč bys to právo mít neměl Jak řekla Kája Ale pokud vím, tak co se vybere na srazu navíc, jde na účet, co chybí, doplatí se z účtu. Pokud je SaM tak šikovnej, že si sežene peníze od sponzorů, pak nevidím důvod, aby se cítil nějak ochuzen. Například co zbylo z peněz vybraných při plese šlo pokud vím taky na klubové věci atd. atd., pořadatel si to nenechává. Takže možná jsem už za blbce já, ale stále mi nepřipadá, že by někdo kvůli řádným členům nějak strašně tratil... Nebo ti klubový účet nepřipadá jako "jedna hromada"? Taky do toho nevidím, ale vždycky se to prezentovalo tak. Nikdo asi zatím lepší systém nevymyslel
                                           
1256. RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: (re:1253)
M.Penda

Příspěvků : 997
datum : 15.7.2008 - 20:40:48

Z.V.I.R.E: Každej tu mluví o něčem jiném.I já jsem si myslel ,že když jezdíš po srazech a platíš víc na vstupném ,tak vlastně na tom klub je lépe ,dostane více peněz.Ale po vysvětlení jsem to pochopil ,děkuji.
                                           
1258. RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: (re:1253)
dalibor

Příspěvků : 284
datum : 15.7.2008 - 20:41:28

Z.V.I.R.E: no konečne si trošku rozumíme ja se můžu orientovat ale jen podle toho co sem se tu dočetl a z toho sem pochopil že pokud někdo přijede aspon 2krat na sraz da peněz víc než řádný člen )jen jindy ) proto sem psal proč vlastně tak prosazovat placene členství ročně - ano nejsou to peníze jiste a beru i to že ma nekdo peníze v e-schopu ja tu ani nic neprosazoval jen sem se chtěl dozvedet jak to je když to Sam načal víš
                               
1243. RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: (re:1241)
M.Penda

Příspěvků : 997
datum : 15.7.2008 - 19:47:46

dalibor: To si zjistil ,já to už vím drž hubu a bude vše OK.
                               
1244. RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: (re:1241)
M.Penda

Příspěvků : 997
datum : 15.7.2008 - 19:49:38

dalibor: Třeba mě to taky zajímá a myslel jsem si to samé, co ty.
                                   
1247. RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: (re:1244)
dalibor

Příspěvků : 284
datum : 15.7.2008 - 19:58:36

M.Penda: dík a za radu taky nebo na srazu dostanu uličku a jestli tam bude moc lidí nemusel bych to rozchodit
                                       
1248. RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: (re:1247)
M.Penda

Příspěvků : 997
datum : 15.7.2008 - 20:03:18

dalibor: Neboj nedostaneš a mlč a mazej
                                           
1249. RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: (re:1248)
dalibor

Příspěvků : 284
datum : 15.7.2008 - 20:06:40

M.Penda: víš co mám navrh na zlepšovak ale asi to neprojde že by řádný člen mohl mít i názor vlastní
                                               
1251. RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: (re:1249)
M.Penda

Příspěvků : 997
datum : 15.7.2008 - 20:08:05

dalibor: To je dobrý a nebo se mohl aspoň zeptat.
       
1224. RE: RE: (re:1200)
karlos

Příspěvků : 3573
datum : 15.7.2008 - 06:26:11

dalibor: připojuji se ke Káje -řádné členství nikoho nezabije a pokud by platila třeba většina registrovaných lidí, tak klub může fungovat podstatně jinak (čti lépe a zajímavěji) než když na každou drobnost musí Master nebo kdokoliv jiný shánět finance. jen tak mimochodem - např. Master má v eshopu utopeno neustále opravdu hodně peněz......
o financování srazů ani nemluvě - to je zase další kámen úrazu.....

                                                                                                    | | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | |
                                                                                                    Stránka byla vygenerována za 0.0753 s.
                                                                                                    Hlavní stránka | Články | Členové | Fotogalerie | Srazy | Bazar | Fórum | Kniha návštěv | e-Shop | Partneři | Download | Šifry | Odkazy | SMS | Kontakty
                                                                                                    © 2004 - 2024, Cabrio Club - všechna práva vyhrazena, optim. roz. 1024x768 | ISSN 1214-9470
                                                                                                    Svářečky | Společenské HRY | Katalog odkazů