Anonym
 
Hlavní stránka Články Členové Fotogalerie Srazy Bazar Fórum Kniha návštěv e-Shop Partneři Download Šifry Odkazy Kontakty

Alarm - zobrazeno podle času

Seznam témat | Zobrazovat podle vláken
| | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | |
55. alarm na cabrio
PETER TT

Příspěvků : 3210
datum : 18.4.2008 - 20:19:43

Keď môžem poradiť ohľadom autoalarmu do cabrioletov,
tak odporúčam stránku www.setech.sk. Zaoberajú sa predajom autoalarmov značky META od roku 1991,odvtedy tieto alarmy aj montujem. Odporúčam do cabrioletu META - H.P.A. 5,5 ale namiesto ultrazvuku
namontovať vnútorný radar, ešte k tomu domontovať
META -GPA 800 s GPS, ktorým si majiteľ môže vypnúť auto, v prípade ukradnutia kľúčov od auta. Prešiel som aj montážami v 90-tych rokoch Avital, Clifford a neskôr som montoval aj iné značky, ale ale okrem pekných diaľkových ovládačov s množstvom gombíkov to boli aj sú detské hračky pre zlodejov. Treba si teda dobre rozmyslieť čo sa do cabria namontuje.
S pozdravom peter tt
54.
erdogan

Příspěvků : 3188
datum : 16.4.2008 - 13:07:36

ak xcete mechanicke zabezpecenie do kabria - http://www.zederlock.sk/
.
odporucam, kazde auto u nas v rodine ho ma, kazdy je zatial spokojny
53. RE: RE: RE: Alarm s radarovym cidlom? (re:52)
C.H.A.S.E.R

Příspěvků : 11861
datum : 9.4.2008 - 08:00:29

Rado1: Jasny no... prohledal sem tu stranku a popravde sem nikde nic moc uzitecnyho taky nenasel...
Podle popisu a obrazku to bude asi hodne podobny co M.C...

chtelo by to nekoho kdo ma s timhle primo zkusenost...

kazdopaaaaadne... i v cenovy relaci to bude hodne blizko prave Magicaru...
A v tyhle situaci bych asi sahnul spis po M.C.

jo a btw ten \"super-mega-extra-special systemom na detekovanie falosnych poplachov\" ma dneska skutecne uz (skoro) kazdej alarm...
52. RE: RE: Alarm s radarovym cidlom? (re:51)
Rado1

Příspěvků : 35
datum : 7.4.2008 - 23:34:25

C.H.A.S.E.R:
U nas som nasiel po strasne dlhom hladani na Inete len jednu firmu, co robi Clifford a ich web je zufaly. Info najdes snad iba na www.clifford.com, ale tiez mi to pripada viac marketing ako technicke info. Ked som ho pred rokmi kupoval, bolo na webe viac technickych info. Modulov a ficur ma asi ako Magicar. Honosi sa nejakym super-mega-extra-special systemom na detekovanie falosnych poplachov, ale to ma asi kazdy alarm.
To, ze je problem najst niekoho, co s tym vie robit moze byt minus ale aj plus zaroven.

Ale ako som pisal, mam dojem, ze za tie roky zaspal na vavrinoch a "kuci sikmooki" sa predrali dopredu...
51. RE: Alarm s radarovym cidlom? (re:50)
C.H.A.S.E.R

Příspěvků : 11861
datum : 8.4.2008 - 12:28:02

Rado1: nevim clovece..... porad mi vychazi Magicar jako nejlepsi...
jasny je treba oproti konkurenci drazsi ale ma opravdu velky mnozstvi doplnku, ktery muzes doplnovat kombinovat apod...
at uz to jsou polohovy cidla, tak mikrovlna, echo apod...
\\\"tichy\\\" odemykani - zamykani auta umi samozrejme taky...

navic vysel (opet) novej model...

Clifford popravde neznam......
Ted chci do auta kdyz do nej rvu prachy 100% alarm...
a rozhodne to bude (opet) Magicar....
mel sem ho na min. aute... vlastne predminulym a MAX. spokojenost....

Clifford sem nikde poradne nenasel... mas nejakej odkaz at se s tim treba lip seznamim...
nasel ho jen jako reseni \\\"protikradezovyho systemu\\\" do auta... + alarm.. za cca 13tis...

protikrazovej system umi Magicar taky..
a vcetne mikrovnly do interieru, polohovyho cidla, i DALK. STARTU MOTORU a vcetne montaze, vyjde cca kolem 9tis...
50. Alarm s radarovym cidlom?
Rado1

Příspěvků : 35
datum : 6.4.2008 - 15:57:07

Trosku to tu rozvirim. Zmenili sa vase skusenosti od posledneho prispevku, co sa tyka najlepsich a najvhodnejsich dvojzonovych alarmov s mikrovlnnym cidlom?
Magicary vyzeraju moc fajn, obcas ale rozmyslam, ci tych funkcii nemaju az zbytocne vela [teplota v aute a pod]. Pred X rokmi som si vybral do vtedajsej Felicie Clifford. Bol to vtedy jediny alarm, ktory mal mikrovlnne cidlo, jediny, ktoreho funkcionalitu som mohol sam nastavovat bez navstevy servisu a vyhoda bola aj to, ze ho nepredaval/nemontoval kazdy druhy servis - teda pocet ludi, ktory ho vedel prekonat bol vyrazne mensi ako pri bezne pouzivanej znacke Meta.

Brat ako vyhodu Cliffordu, ze nie je taky rozsireny? Brat ako vyhodu Magicaru, ze ma lepsiu "klucenku" a viac ficur? [Na Cliffordackej s displeyom je antena moc odstavajuca]

Na starom Clifforde som vedel zamykat/odomykat bez zvuku, len bliknutim svetiel. Nenasiel som, ci to vie aj Magicar.

Ako je to dnes? Pripada mi, akoby Clifford trochu zaspal a Magicar je viac vpredu.

Vase skusenosti?
49.
ondrais

Příspěvků : 513
datum : 17.7.2007 - 08:09:32

myslim že nejlepší je zkombinovat toho co nejvíce. Já měl na minulém autě zámek zpátečky ( první věc kterou jsem si nechával udělat) a hned potom vyleptat VIN na všechna skla. Pak přibyl nějakej chytrej alarm ( ne jen houkání ) a ještě jsem si udělal takovou "pojistku" ale o tom se veřejně nebudu rozepisovat. Čím víc, tím líp. Stojí to sice peníze ale lepší než přijít o auto. Zabezpečení mě vyšlo dohromady na necelých 20.000,- , za to už se dá auto pojistit na allrisk bez povinného ručení na 1rok. třeba u takové E30, protože je to už staré auto a kdejaká smažka ho zvládá šlohnout, je podle mě ten zámek zpátečky výborná věc, protože takovej týpek by mohl jít raději hledat jiné auto + nějakej ten vypínač... IMHO možná že i takovej nápis jako cabrioclub dokáže odradit, protože jsou to profláklá auta které pozná poměrně hodně lidí...
48. Re: Mechanické zabezpečení
luckylola

Příspěvků : 522
datum : 26.6.2007 - 23:33:28

Murphy: ze zkušenosti vím, že obyčejného laika, který se chce podívat jen do auta odradí blikající červená dioda z globusu :o) alarm na ty, co chtějí to auto neplatí, zmáknou ho za pár sekund a dražší auta otevřou asi ze 2m a ještě ho nastartujou , je dobrej, ale pro tvůj pocit, že to bude houkat zase zamykání zařídí páky jsem viděla jak odtranili asi za 5 sekund slyšela jsem, že nejhorší jsou pro ně kutilové a tak tajné vypínače, který než najde zabere čas a radši to nechá levnější varianta Ale když tvoje auto chtějí profíci tak si ho prostě odvezou ale jak píše chaser aspoň se pokusíš tomu zabránit a znepříjemnit jim to
47. Re: Mechanické zabezpečení
Sponik

Příspěvků : 22405
datum : 20.6.2007 - 20:53:12

C.H.A.S.E.R: si uděláš odpojovač jak měl wartas 353 už v originále
46. Re: Mechanické zabezpečení
C.H.A.S.E.R

Příspěvků : 11861
datum : 20.6.2007 - 17:52:41

Sponik: odpojit baterku....??? noooo.... kdyz pominu to.. jak se dostanes pod haupnu,,,, nebo ( u 36 do kufru...)... tak... ehm... spousta alarmu ma (PRECE( zalozni "pitomou" 9V baterku ktera vydrzi opravdu hooooodne dlouho....
45.
Sponik

Příspěvků : 22405
datum : 20.6.2007 - 15:46:00

Goldies:
44.
Goldies

Příspěvků : 1204
datum : 20.6.2007 - 14:19:23

kdybych ja odpojil baterku, tak si to jdu hodit Vsechno bych musel znova nastavovat! Jen radio sem poradne steloval snad 3 hodiny!
43. Re: Mechanické zabezpečení
Sponik

Příspěvků : 22405
datum : 20.6.2007 - 10:08:22

C.H.A.S.E.R: nejlepší je odpojit baterku a máš to
42. Re: Mechanické zabezpečení
C.H.A.S.E.R

Příspěvků : 11861
datum : 19.6.2007 - 23:25:40

Murphy: myslim ze mechanicky zabezpeceni radici paky je urcite rozumny a pripadnyho zlodeje "amatera" to minimalne odradi... .. kazdopadne myslim ze elektronika dneska zmuze vic nez mechanika... mechaniku ti dneska obejde kde kdo... jasny el. taky... ale myslim ze je to kazdopadne tezsi. zlomit zamek umi kazdej "hromotluk.... .. Jasny ja bych ti doporucil dvoucestnej alarm s vyrazovanim RJ. s kombinaci se zamykanim radic. paky.... ale..... Ale tak jako tak jakymkoliv zabezpecenim NIC nezkazis a cokoliv co zneprijemni "praci zlodeju... jedine dobre...
41. Mechanické zabezpečení
Murphy

Příspěvků : 9
datum : 19.6.2007 - 13:41:20

Zdravím, pročetl jsem dvě témata ohledně alarmů a nikde jsem nenašel něco o mechanickém zabezpečení. Momentálně nemám vůbec nic, teda kromě imobilizéru v podobě klávesnice a kódu. A máme před sebou dovolenou... Tak jsem se chtěl zeptat jestli se investice do zamykání řadicí páky vyplatí nebo jestli tam dát misto toho alarm. Momentálně jsme přemýšleli jen o té řadící páce, protože na víc se asi nezmůžeme :-(
40. Re: To snad ani neni mozne
C.H.A.S.E.R

Příspěvků : 11861
datum : 12.1.2007 - 10:08:42

Danielson: JJ preeeeeesne... na netu se da najit FAKT vsechno.... uz jen to ze ted v Baworacku mam radio ktery bylo zakodovany... heh to je ten NEJMENSI problem... na netu sem nasel zpusob jak se do nej dostat asi za 2minuty... .... nevim takovyhle stranky... na jednu stranu to snad pumuze v tom aby se lidi "bali a vymejsleli lepsi zabezpeceni..
39. Re: To snad ani neni mozne
Danielson

Příspěvků : 1646
datum : 12.1.2007 - 08:45:05

odchy: viděli jsme už brutálnější....na veškeré zámky aut,bytů,trezotů,včetně průkazů o odbornosti,návodů, atd... Toto je jenom malinkej odvar jedné distribuční firmy v německu!
38. To snad ani neni mozne
odchy

Příspěvků : 303
datum : 11.1.2007 - 22:03:43

http://www.locksmith.cz/open_cars.html Nepochopim, jak takovehle stranky muzou existovat
37. Re: Jaky Alarm?
hanzi

Příspěvků : 18581
datum : 9.1.2007 - 21:58:11

Šíša: jo abych rekl pravdu tak ja taky cekam ze prijedes aspon do kralovic ukazat auto a pkecat... to nemas daleko
36. Re: Jaky Alarm?
Danielson

Příspěvků : 1646
datum : 9.1.2007 - 20:10:21

Šíša: aby to odradilo nezvané noční návštěvy a levně znamená zadarmo! :-)) Máme nějaké komponenty a další chystáme,ale není na to čas.Takže opravdu poradit......to ale až osobně.Slož motor a přijeď toho Brouka ukázat!
| | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | |
Stránka byla vygenerována za 0.0107 s.
Hlavní stránka | Články | Členové | Fotogalerie | Srazy | Bazar | Fórum | Kniha návštěv | e-Shop | Partneři | Download | Šifry | Odkazy | SMS | Kontakty
© 2004 - 2024, Cabrio Club - všechna práva vyhrazena, optim. roz. 1024x768 | ISSN 1214-9470
Svářečky | Společenské HRY | Katalog odkazů