Anonym
 
Hlavní stránka Články Členové Fotogalerie Srazy Bazar Fórum Kniha návštěv e-Shop Partneři Download Šifry Odkazy Kontakty

Alarm - zobrazeno podle času

Seznam témat | Zobrazovat podle vláken
| | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | |
35. Re: Jaky Alarm?
Šíša

Příspěvků : 2750
datum : 8.1.2007 - 23:27:44

Danielson: jasne, stejne se tam musim kouknout na to cisteni. ale to bude delsi dobu trvat, bo jsem u brouka rozebral motor na skoro prvocinitele - nejak zacal trpet inkontinenci olejovou... to jsou ty stare tesneni Spolehlive v cem? Aby to houkalo? Informovalo? Odchytlo zlodeje/sjrajty? A co to znamena levne
34. Re: Jaky Alarm?
Danielson

Příspěvků : 1646
datum : 8.1.2007 - 20:39:03

Šíša: jo,mikrovlna mi funguje,ale chtěl jsem jí nastavit ,aby při sehnutí k oknu a prohlížení interiéru,radia,atd. začala houkat.To samé při sahnutí na střechu.Jednoduše : vychytat mikrovlnu,aby chodila všude stejně se mě nepovedlo,ani za 1/2 roku.Když je teplo,tak je jinak citlivá...atd.Nebudu to dál pitvat,je to fakt vopruz,když chceš,aby to "chodilo" perfektně a ty to velmi dobře víš ze své zkušenosti.Mám Crimestopera,ale dnes bych šel pouze do Magicaru,nebo Jablotron GSM Athos!!! Jinak přijeď na dílnu a můžeš nám pomoct,jak zabezpečit dvůr a domek,neustále nás napadají sajrajti!!! Potřebujeme levné a spolehlivé řešení!
33.
hanzi

Příspěvků : 18581
datum : 8.1.2007 - 16:25:50

no a orchida kamarad vozi v aute Misu takovej pejsek ze sem se ho bal pohladit
32. :)
Termyt

Příspěvků : 10
datum : 8.1.2007 - 10:56:21

Nebo se holt jeste nechat motivovat u kutilu a pustit si do auta hada skrtice Jde jen o to aby si had uvedomoval rozsah sveho pole pusobnosti a nepresahoval pres ramec auta pri stazene strese resenim by bylo privazat ho za ocas
31. Re: :)
Šíša

Příspěvků : 2750
datum : 8.1.2007 - 10:50:18

C.H.A.S.E.R: a ja si nebyl jist
30. Re: :)
C.H.A.S.E.R

Příspěvků : 11861
datum : 8.1.2007 - 10:48:31

Šíša: vÝkon...
29. Re: :)
Šíša

Příspěvků : 2750
datum : 8.1.2007 - 10:44:02

C.H.A.S.E.R: jo jasne, ve meste se da z GSM zjistit poloha +/- 10 .. 50m tam je sit husta a dle urovne signalu, spozdeni a pod se to dohleda. Na to jsou ty sluzby primo od operatoru, ne ze ti to posle jen smsku s nejsilnejsi bunkou. Napr. na Motorolu MPX200 jsem mel v ruce aplikaci, ktera stahovala vsechny udaje(takze jsi ve vypisu videl treba 5zakladnovejch stanic s podrobnostma a ono to z toho docela slusne vypocitavalo polohu. Ale bylo to od rusaku, takze jsem si moc nepocetl ) zase GPS system musi miti viditelnou antenu, ze, takze to ty kurvy muzou zakryt, zavrit nekam a je pase. To GSM reseni se mi zda jako slusnej kompromis, zvlaste kdyz se presnost s novejma sitema bude zlepsovat Jinak je jasne, ze nekde na vesnici to budou kilometry ze zacatku klidne i desitky(nekde v polich proste na to kakaly a nazhavili vikon ) Jj, nekdo ma Magicar, nekdo si tam bastli rele
28. Re: Jaky Alarm?
C.H.A.S.E.R

Příspěvků : 11861
datum : 8.1.2007 - 10:42:07

Šíša: NJN... mne se treba na tom libi i to ze kdyz zjistis ze ti nekdo ujizdi s autem tak misto toho abys jenom cumel jako krava... tak mu chcipnes motor... a je v prdeli.. a jeste ho tam muzes zamknuot ale on ti proleze strechou nebo voknem...
27. Re: Jaky Alarm?
Šíša

Příspěvků : 2750
datum : 8.1.2007 - 10:37:42

C.H.A.S.E.R: a kdyz dal, tak stejne nez tam dobehnes, nebo zavolas flojdy, tak uz asi bude pozde
26.
Šíša

Příspěvků : 2750
datum : 8.1.2007 - 10:36:54

proste bud mikrovlnku, nebo si nanavejte ve meste strechu
25. Re: Jaky Alarm?
C.H.A.S.E.R

Příspěvků : 11861
datum : 8.1.2007 - 10:35:58

Šíša: no zalezi hlavne na beterce jakou mas v tom vysilaci.... ja to zkousel pravda na otevrenym prostranstvi... ale myslim ze auto budes mit stejne zaparkovany do kilaku od baraku....
24. Re: :)
Termyt

Příspěvků : 10
datum : 8.1.2007 - 10:35:34

Šíša: no jo magicar vede. Jo a ten gsm je pro me k prdu, pac chci mit alespon trochu bezpeci na miste primo u domu, strecha a taaak a kdyz uz to nekdo vycoruje, tak na to mrdam S tou strechou by to slo resit tak ze si to odjistim predem a pak uz jen frajersky stanu pri prichodu, ale musi byt 110% spoleh na alarm a hlidani, no ale to uz kecame vo picovinach Staci zakladni fce.... Zrovna premejslim zda tam mam mrdnout changer a riskovat, ze se k nemu nekdo propare nebo pouzivat i-rivera a kazetku... stejne jsem presvedcem o budoucnosti v prenosnych DVD
23. Re: :)
C.H.A.S.E.R

Příspěvků : 11861
datum : 8.1.2007 - 10:33:58

Šíša: no nevim nejsem velkej znalec GSM, ale neni to tak ze presnou polohu zjistis JEN s GPS...?? GSM i s kartou ti rekne kde ZHRUBA auto je (trojuhelnik tri vysilacu) a hledej auto v prace v okruhu 2Km... Jo lepsi nez nic ale vyhledavat takhle auto bych nechtel... jinak k tomu magicaru (jaxem psal) se da pripojit i "mokrovlna, ktera hlida vnitrek otevrenyho kabra (je pro to specialne udelanej)... Mno a stejne tak se tam da narvat spinac treba motorku strechy takze i to by slo ( po vyreseni zamku)...
22. Re: Jaky Alarm?
Šíša

Příspěvků : 2750
datum : 8.1.2007 - 10:28:58

C.H.A.S.E.R: jj, Magicar jsou vyhlasene, to jo, ale s tim dosahem 2km nekde na hustem sidlisti ... se mi nechce moc verit. Na otevrenem prostranstvi je to bez debat, z kopce by to mohlo byti jeste lepsi
21. Re: :)
Šíša

Příspěvků : 2750
datum : 8.1.2007 - 10:27:29

Termyt: necha, paklize v tom GSM alarmu budes miti simku s aktivovanou sluzbou vyhledavani polohy. Pak ti to zasle smsku s nejsilnejsi BTSkou, na kterou je ten GSM alarm prave registrovanej. Popripade by jich mohl poslat vice(lepsi udani polohy) nebo rovnou pouzit nejakou tu sluzbu od operatora, ktera ti ukaze na netu polohu... ale nevim, kdo to dela, my se starejma telefonama to nevyuzijem Odjistenou strechu na dalku stahnout umime, jde jen o koncak nekam na "dojezd strechy"(v escu jsem to mel na gomovejch dorazech pri stazeni + jedno pridrzne rele). Ale odjistit to nee, kurna
20. Re: Jaky Alarm?
Šíša

Příspěvků : 2750
datum : 8.1.2007 - 10:23:28

Danielson: nejsem si tim vubec jist a sam ji mam v cabriu(jednozonu). po vystelovani se muzes koukat oknem a nic, jen co ale strcis ruku za dvere, uz houka. Falesne poplachy jsem mel jen od otresu(dvouzona) bo jsem ho blbe uchytil a obcas se dostal do rezonance s tim drzakem a pak houkal. Je fakt, ze tu mikrovlnu mam ve stredu vozu a steloval jsem to dva dny, je tak na 1/3(dle drahy potensiometru). Ale uz to na srazu nepredvedu, bo nebude Jinak mikrovlnky jsme pouzivali i pri zabezpeceni objektu, kde se chtelo hlidat i za zdi. Je jasne, ze kdyz posunes sedacku(ve ktere je kovova konstrukce) tak se to lehce zmeni, ale kolikrat posunujes sedacku? ja teda ve svych autech ne, proste si ji nastavim a jezdim. A kdyz si tonekdo pujci, predpokladam, ze mi to vrati stejne nastelovane. Mlivim z vlastnich zkusenosti prvni zamestnani jsem delal dva roky u firmy venujici se zabezpecovackam a telemetrii - hovno prachy ale zkusenosti k nezaplaceni Jinak k nam na ubytovnu jezdi host s nejakym harlejem a ten to na tom ma taky, s presne definovanym okruhem, rekl bych: na plachte napsano, ze do pul metru to hlida a ono je to pravda Prijdes jednou, houkne, prijdes zas rve. Nevim, mne je to fuk, ale pro mne je to dobra vec
19. :)
Termyt

Příspěvků : 10
datum : 8.1.2007 - 10:18:32

Tak Magicaar jasne vede - potom co jsem prostudoval stranky levnealarmy.cz zacinam mit pocit, ze si snad ani nemuzu poridit nic jineho... S tim cidlem to asi bude trosku na picu, ale co, alespon si bude s cim hrat a serizovat a hlavne bude cim srat sousedy a jejich pobihajici cokly Jinak jeste nejake zkusenosti s GSM alarmem? Necha se pres to zjistit i poloha auta? Ale mam jasno magicar! Jen kdyby to jeste dokazalo odjistit a stahnout strechu, to by bylo!
18. Re: Jaky Alarm?
C.H.A.S.E.R

Příspěvků : 11861
datum : 8.1.2007 - 09:31:11

Danielson: JJ...fakt pohodicka... JO jasny jde hlavne o ALARM.. tedy zabezpeceni auta... (v zakladu treba i proti nakloneni auta)+ se k tomu da dokoupit asi milion ruznejch cidel... tak navic to ma spoustu vychytavek... jako pripojeni dalsich dvou zarizeni, ktery se daj dalkove spoustet ( klakson podsviceni a tak).. dojezd oken po uzmaceni auta, zamceni dveri odchodem od auta... pak se vracis a auto se ti samo odemkne apod.. proste spousta skvelejch vychytavek.... ale DALKOVEJ start...!!!! to fakt nema chybu.. hlavne kdyz nekdo zkouma hooodne zblika pred barakem carbonovou haupnu tak mu to pod nosem nastartovat... HEHE...
17. Re: Jaky Alarm?
Danielson

Příspěvků : 1646
datum : 8.1.2007 - 08:54:59

C.H.A.S.E.R: souhlas!!!!!!
16. Re: Jaky Alarm?
C.H.A.S.E.R

Příspěvků : 11861
datum : 8.1.2007 - 08:26:06

Termyt: na Fordiku mam (mel sem) Magicar M9000B.. a fakt naprosta spokojenost... vsechno naprosto v klidku funovalo vsechno skvele.. "samo sem k tomu mel dalk. start (takze parada)... zpetna vazba fungovala asi na 2kilaky.. fakt me nenapada nic na co bych mel poukazat, ze nebylo dobre, nebo nefachalo jak melo...
| | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | |
Stránka byla vygenerována za 0.0117 s.
Hlavní stránka | Články | Členové | Fotogalerie | Srazy | Bazar | Fórum | Kniha návštěv | e-Shop | Partneři | Download | Šifry | Odkazy | SMS | Kontakty
© 2004 - 2024, Cabrio Club - všechna práva vyhrazena, optim. roz. 1024x768 | ISSN 1214-9470
Svářečky | Společenské HRY | Katalog odkazů