Anonym
 
Hlavní stránka Články Členové Fotogalerie Srazy Bazar Fórum Kniha návštěv e-Shop Partneři Download Šifry Odkazy Kontakty

Alarm - zobrazeno podle času

Seznam témat | Zobrazovat podle vláken
| | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | |
15. Re: Jaky Alarm?
Danielson

Příspěvků : 1646
datum : 8.1.2007 - 00:01:07

Šíša: nerad Ti oponuji,ale mikrovlna v cabriu se seřídit nedá! Měj tam třeba 50ti zónovou,ale k ničemu.Jediná šance jejího uplatnění je v hlídání natažené střechy,oken a prostoru uvnitř.Pokud střechu sundáš,máš citlivost a rozsah hlídání do prostoru o 50% větší! Co následuje po projetí maminky s kočárkem 2 metry od auta nemusím dál rozebírat,protože tuto činost budeš provádět při opravě auta po jejím útoku způsobeném probuzením její ratolesti.To ,že ti nevadí sedačky a plasty Ti předvedu na srazu.Bohužel posunutím sedaček měníš pohlcování vyzářených vln a právě v cabriu,kde máš citlivost opravdu na málo to má velký vliv.....Falešných poplachů mám minimum,ale vyskytují se.Někdy to nereaguje,když má a někdy stačí,když proletí holub.Třeba teď mi to houká a odjíždí od toho městská policie.Doufám,že mi dali botu,nebo výzvu,že parkuju blbě.V tomhle případě je to má za úkol zabít.....a nic! Takže závěrem :dle profesionálů a dobrých kamarádů se cabrio zabezpečuje opravdu blbě!!! Zkoušejte mikrovlny,ale nikdy to nebude makat 100%ně! Hadr místo střechy je hromada kompromisů mezi plechem a vzduchem......
14. Re: Jaky Alarm?
Šíša

Příspěvků : 2750
datum : 7.1.2007 - 22:34:34

Termyt: musis tam miti u toho i mikrovlne cidlo. To je neljepsi schovat do pomyslneho stredu vozidla, aby to hlidalo tak nejak symetricky. Delaji se bud jednozonova, nebo dvouzonova. Jednozonove vetsinou(zalezi i na alarmu) pri naruseni te zony spusti polach, u dvouzonoveho se da na prvni zonu zapojit "predpoplach" - auto treba jednou dvakrat kratce houkne, jako vystrahu - a na druhou zonu tvrdy poplach. Nevadi tomu cidlu sedacky, plast, nic. Je to mikrovlna, ne utrazvuk. Ovsem prinasi to sebou jedno nemile uskali - seridit seridit seridit Proste kdyz to budes mit moc citlive, tak ikdyz nekdo projde treba pul metru okolo auta, spusti to poplach. Nebo to zas uskrtis a pak ti nekdo klidne sahne do kapsy ve dverich a nic. Proste naladit to je docela srandicka, radsi dvouzonove cidlo s predpoplachem. hafo alarmu maji na www.levnealarmy.cz (nejenom levne) a dost tam i poradi. Delal jsem od nich uz dost kousku a spokojenost. Pager je vetsinou na frelvenci kolem 27MHz pripadne i jine. Udava se sice dosah +/-3km ale ten je teoreticky, v zastavbe bych pocital tak do 500m(vsechno proste zalezi na vysilacim vykonu a antene alarmu). Vecicka je to i hezka a da se rici pouzitelna, ovsem ne samospasitelna. Magicar ma ty pagery asi nejpropracovanejsi. Pak jsou taky alarmy s kombinaci GSM. V tom pripade dostanes zpravu se stavem vzdy, kdyz budes mit signal na mobilu. To je asi tak nej, ovsem i za odpovidajici castky a da se to i uplatnit u pojistoven
13. Jaky Alarm?
Termyt

Příspěvků : 10
datum : 7.1.2007 - 13:43:05

Trochu nam tu uvadla diskuze o zapezpecovacich systemech. Hodlam si neco poridit a nejdulezitejsi pri rozhodovani budou urcite zkusenosti lidi, ktery to pouzivaji. Takze to berte jako anketu: zatim vede Magicar, ale krome Jablotronu jsem toho moc nenasel. Urcite si magicar neporidim jen kvuli dalkovymu startu, spise me zajima jak to funguje jako pager a hlavne jak to hlida vnitrni prostor pri stazene strese, jako ze: kdo tam ruku strci, tomu ji pila ufikne ;) V lepsim pripade peero Tak diky za zkusenosti.
12. Re: LORENZO
Jardajr

Příspěvků : 246
datum : 4.1.2005 - 09:27:50

Zdenal: nebude tam někde malá chybička?to musí jet ...ale hledat by se mi to teda nechtělo
11. alarm
Martin707

Příspěvků : 3638
datum : 4.1.2005 - 09:16:31

Zdenal: to som ešte nepočul , že by alarm zamrzol pod 0 stupnov... to by muselo zamrznut aj auto (elektronika)
10. LORENZO
Zdenal

Příspěvků : 240
datum : 4.1.2005 - 07:25:57

A co zima?? ten Alerm je celkem fajn ale jak jde pod O°C tak to zamrzá a nepremává
9.
Caddy

Příspěvků : 23860
datum : 29.12.2004 - 20:14:07

ja psal vcera do jablotronu, dostala se mi dnes velice vstricna a mila odpoved a byly mi doporuceny dve moznosti - bud klasika doplnena o VKV vysilac s pagerem (zhruba sest a pul tisice) nebo komplet alarm s GSM/GPRS komunikaci a moznosti dalkoveho ovladani nekterych funkci auta za necelych devet tisic....jeste proverim moznosti ve firme, kde delam, ta se tim taky zabyva a pak se uvidi...
8. Re: mam mobilni vyhledavani
Jardajr

Příspěvků : 246
datum : 29.12.2004 - 09:32:47

Lorenzo: to montoval velice můj známej a tam byl v něčem problem ,ale spomenout si v čem...
7. mam mobilni vyhledavani
Lorenzo

Příspěvků : 3
datum : 28.12.2004 - 23:33:05

CUSTE PANOVE JA JSEM SI VYTVORIL ZA LEVNY PENIZ ALARMPRES MOBIL JE TO POHODA HNED JAK SE MI NEKDO DOSTANE DO KARY TAK MI TO VYTACI A VOLA MI AUTO ZE NEKDO JE UVNITR.A JA UZ NATAHUJI KALHOTY A BOREC NIC NETUSI.
6. JABLOTRON
Martin707

Příspěvků : 3638
datum : 19.12.2004 - 22:38:31

JABLOTRON JE SUPER , NIKDY NAS NESKLAMAL A TO SME HO MALI V 8-MICH AUTACH !!!!
5. Re: Alarm
Master_Tom

Příspěvků : 1084
datum : 18.12.2004 - 19:44:26

Caddy: Upst chybička se vloudila, hned to budu muset napravit.
4. Re: Alarm
Caddy

Příspěvků : 23860
datum : 18.12.2004 - 14:10:05

Master_Tom: hele, nepsal ten prvni prispevek puvodne nekdo jiny?? :-D
3. Re: Alarm
Newmik

Příspěvků : 29536
datum : 10.12.2004 - 10:59:23

Taky tam mám....hej počkej, tohle by se říkat nemělo :-) mám tam asi sériovej, a je dobře schovanej, protože sem toho z něj moc nenašel...ale je tam...
2. Re: Alarm
Jardajr

Příspěvků : 246
datum : 10.12.2004 - 09:21:06

hodně lidí používá jablotron,zaleží co tam vše chceš podle toho zaplatíš,měli by mět i někde určo www.osobně tam mám nějakej obyč a na prd.
1. Alarm
Zdenal

Příspěvků : 240
datum : 10.12.2004 - 08:13:29

Čau Lidičky Tak jsem do to ho taky spadl a čeká mne první sezona v kabriu. Moc by mne zajímalo jak takového otevřeného miláčka zabezpečit. Jaký je vhodný alarm a popřípadě jaké máte zkušenosti?? Dík za info. Z.
| | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | |
Stránka byla vygenerována za 0.0168 s.
Hlavní stránka | Články | Členové | Fotogalerie | Srazy | Bazar | Fórum | Kniha návštěv | e-Shop | Partneři | Download | Šifry | Odkazy | SMS | Kontakty
© 2004 - 2024, Cabrio Club - všechna práva vyhrazena, optim. roz. 1024x768 | ISSN 1214-9470
Svářečky | Společenské HRY | Katalog odkazů