Anonym
 
Hlavní stránka Články Členové Fotogalerie Srazy Bazar Fórum Kniha návštěv e-Shop Partneři Download Šifry Odkazy Kontakty

Neony - zobrazeno podle času

Seznam témat | Zobrazovat podle vláken
| | 1 | 2 | |
10. Re: Neony
Michael

Příspěvků : 307
datum : 20.12.2004 - 23:41:37

Jardajr: perfectboy@seznam.cz (mam to i v poznamkach) dik
9. Re: Neony
Jardajr

Příspěvků : 246
datum : 19.12.2004 - 23:30:12

Master_Tom: to mě taky ,počítám koncem ledna budou skladem,začátkem překopávám obchod(snad).
8. Re: Neony
Jardajr

Příspěvků : 246
datum : 19.12.2004 - 23:27:58

Michael: pošli email pošlu ti video s led na ford granada jak jsem ti psal.jsou to led ,natočeno u baráku dig.fotákem tak kvalita na prd!a ještě jsem vyhrabal za starých stránek i z obchodu s těma funkcemi jak jdou za sebou.
7. Re: Neony
Master_Tom

Příspěvků : 1084
datum : 19.12.2004 - 23:24:31

Jardajr: Jojo ty stroboskopicky mě taky zajímají :-)
6. Re: Neony
Michael

Příspěvků : 307
datum : 19.12.2004 - 23:17:13

Jardajr: Ja na to stejnak nespecham, ted mam auto v garazi a hodlam ho vytahnout az tak nekdy v bzeznu nebo v dubnu, podle pocasi. Az budes vedet neco vic o ty stroboskopicky vecičce, tak dej vedet. dik
5. Re: Neony
Jardajr

Příspěvků : 246
datum : 19.12.2004 - 22:19:00

Michael: no nevím kde jsi narazil v čr na stret glow ale zatím mi je nikdo nenabízel.led mám modré , červené , zelené ,je v tom jen jedna barva s 9 funkcemi.pak ty sady klasické.to co mám na www.jrtuning.cz .modré svítí nejvíc pak zelené ,červené se mi zdály slabé dosti,o proti druhým barvám.samozřejmě mám červené auto!a modrá je pěst jak na oko,ty červený mě nenadchly.po novém roce ma být cosi nového stroboskopického včetně ovladače na dálku!!
4. Re: Neony
Michael

Příspěvků : 307
datum : 19.12.2004 - 19:25:58

Michael: Jardajr: kdyz mas ten shop tak bys nekde mohl sehnat i original Street Glow ne? Jinak mi je to vcelku jedno, tak mi napis co bys mi mohl nabidnout a hlavne za kolik. Akorat nevim jakou barvu. U led je to jedno, ty sou snad vice barevny, ale ten neon asi zalenej, pac zelena je nejvic videt a modrou ma kazdej. Tak dej vedet, dik
3. Re: Neony
Jardajr

Příspěvků : 246
datum : 17.12.2004 - 10:33:05

JO kámoš s těma led vyhrál první místo za noční osvětlení na srazu v holešově,samozřejmě má tam i další blbosti svítící,jenže jak mu to začalo jezdit do kola pod autem tak všechny ohromil!má to na ford granada
2. Re: Neony
Jardajr

Příspěvků : 246
datum : 17.12.2004 - 10:19:22

ČUS,no mám neony a prodávám je asi 4 roky a nejvíc svítí neony v sadě ,jsou tam totiž nejtluzčí neony,pak nejsou špatný led ty svítí o něco méně 5-10% ale maj už zas funkce.led nabízí hodně firem , ale pozor na to že každá sada má jiné množství led!!!!!!!a materiál některý jsou sady za 2000,- ale to je děs.vždy to zkouším na obchodě at vím sám co to je.pak se prodávaj po 1ks výjde to levněji ale už jsou méně tluzčí!!prodávaj se nejvíc každej se zhlídne v ceně!!!mám tam v akci nějaké!osvědčené!!ted mi tady nábízeli tak před 14 nové sady led od jedné firmy ale ty stály fakt za prd málo led a většinou co svítí od nich tak dosvítí vozí nějakou špatnou jakost z taiwanu,pokud budeš chtít tak ti tam vymyslím spešl cenu pro cabrio.měl jsem i videa nebo fotky!jenže notas jsem prodal a zůstalo to tam
1. Neony
Michael

Příspěvků : 307
datum : 16.12.2004 - 23:47:27

Lidičky máte někdo zkušenosti s neonama pod auto? Chtěl bych si naky poridit, ale nevim jaky. Už sem viděl hodne aut s neonama a hodne spatne svitili, to bych fakt nechtel. Sehnal sem shop, kde maj neony Street Glow za 5000,- a ty se mi zdaj docela v pohode, ale byl bych rad kdyby mi nekdo sdelil svoje zkusenosti. Dik
| | 1 | 2 | |
Stránka byla vygenerována za 0.0048 s.
Hlavní stránka | Články | Členové | Fotogalerie | Srazy | Bazar | Fórum | Kniha návštěv | e-Shop | Partneři | Download | Šifry | Odkazy | SMS | Kontakty
© 2004 - 2024, Cabrio Club - všechna práva vyhrazena, optim. roz. 1024x768 | ISSN 1214-9470
Svářečky | Společenské HRY | Katalog odkazů