Anonym
 
Hlavní stránka Články Členové Fotogalerie Srazy Bazar Fórum Kniha návštěv e-Shop Partneři Download Šifry Odkazy Kontakty

oprava a péče o plátěné střechy - zobrazeno podle času

Seznam témat | Zobrazovat podle vláken
| | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | |
31. Re: pi-t
hanzi

Příspěvků : 18581
datum : 8.3.2007 - 21:23:22

Danielson:
30. Re: pi-t
Danielson

Příspěvků : 1646
datum : 8.3.2007 - 21:17:52

hanzi: woe!
29. Re: pi-t
hanzi

Příspěvků : 18581
datum : 8.3.2007 - 21:00:11

Danielson: tak az bude na srazu klid tak mi dejte vedet
28. Re: pi-t
Danielson

Příspěvků : 1646
datum : 8.3.2007 - 20:37:22

Pi-t: OK,budu se těšit! ostatním: STOOOP,UŽ DOOOOST!!!! Rozebereme to na srazu u piva a v KLIDU!!!!!
27. pi-t
Pi-t

Příspěvků : 28
datum : 8.3.2007 - 18:09:57

Danielson: dobrá díky počkám na Tempo
26.
Jéňa

Příspěvků : 963
datum : 8.3.2007 - 11:31:38

Morticia & LL: z níže uvedených důvodů je má odpověď v Tlachání-mix
25.
Morti

Příspěvků : 20663
datum : 8.3.2007 - 09:15:47

Jéňa: Nevím o co Ti jde, ale Ivča opravdu pouze napsala jak to tu chodí, a myslím, že to napsala slušně a taktně a úplně v klidu, kdo tady prudí jsi Ty tak se trochu zamysli
24.
Marv & Luci Luc

Příspěvků : 10383
datum : 8.3.2007 - 08:47:11

Jéňa: Teď se nechci nikoho dotknout, ale zrovna Vaše pražská kolona nám moravské téma vyčetla a dobře znáte C.H.A.S.E.R.A. (nic proti němu, pouze ho udávám jako příklad, bo se nám snaží moralizovat a usměrňovat), jak umí někoho pořádně sjet za založené téma po 150 a když to udělá někdo jinej, tak je neoprávněný???? LL
23.
Jéňa

Příspěvků : 963
datum : 8.3.2007 - 08:29:49

Ivča: Drahá Čubičko, stále jsi mi neodpověděla na původní otázku, a to, co tě opravňuje k tomu, někomu určovat, zda-li může založit nové téma či nikoliv? Tzn. rozhodovat jestli je téma zbytečné či ne. Copak ředitel klubu, nebo nějaké hlasování, rozhodlo o tvé funkci moderátora (v tomto případě pouze kontrolora) technických témat? Je někde napsáno, že se nesmějí zakládat nové příspěvky? Taky mi nepřipadá, že bych tě nějak seřval, jen jsem se měl snahu zastat někoho, kdo se tu asi jako nováček hájit nebude. Ozval jsem se právě tobě, protože tato tvá moderátorská aktivita není ojedinělá a poměrně mi začíná vadit, stejně jako tobě vadí nové téma. Co se téma Čubky týká, vžij se do role nováčka zkus si najít a hlavně PŘEČÍST co jsem o tématu Čubky napsal. Nevím, proč máš snahu mi vkládat do úst (v tomto případě klávesnice) jiná slova než jsem napsal. Protože bych nerad někomu zasíral jeho téma, tak navrhuji, jakoukoliv další korespondenci na toto téma přesunout buď to tlachání, nebo vyřídit přes vzkazy.
22.
Ivča

Příspěvků : 14228
datum : 8.3.2007 - 06:15:38

Sponik, strýček Igor: Děkuju za zastání, opravdu jsem to nemyslela zle
21. Re: potřebuji rady
Ivča

Příspěvků : 14228
datum : 8.3.2007 - 06:13:49

Semir: Jestli jsem Tě nějak urazila nebo něco, tak se omlouvám, nemyslela jsem to zle. Vím, že jsi tu nový a hned se tu neorientuješ, snažila jsem se Ti jen poradit jak se ve fóru trochu vyznat, tzn. že existují i neaktivní témata. Mimochodem o těch jsem já sama nevěděla hodně dlouho Tak ať se střecha podaří opravit
20.
Ivča

Příspěvků : 14228
datum : 8.3.2007 - 06:11:41

Jéňa: Já nikomu nic neurčuju, nechápu proč se do mě navážíš? Semir je nový, proto jsem ho upozornila, že je tu takových témat víc a příště to aspoň bude vědět. Nepřipadá mi, že bych ho nějak seřvala. Mimochodem Strýček na to měl stejný názor jako já a tomu neřekneš půl slova Naše čubčí téma Vám vadilo, ale stopadesáté téma o střeše je v pořádku co? Se trochu zamysli.
19. Re: pi-t
Danielson

Příspěvků : 1646
datum : 7.3.2007 - 22:35:29

Pi-t: v Brně nebudu,mám to trochu z ruky a málo času...takže buď dobírkou,nebo v Litoměřicích na Tempu . Jestli to budeš chtít poslat,tak mi dej adresu do vzkazů.... Co se týká nepřehlednosti,tak je to opravdu o zvyku a tématech,které si oblíbíš.Pro nováčka to bude vždy chvilku chaoz,hlavně než se v tématech dostane k tomu co hledá a potřebuje se dozvědět a žvástů je tady opravdu víc než dost.Po prvním sraze ale všechno pochopíš........
18. pi-t
Pi-t

Příspěvků : 28
datum : 7.3.2007 - 20:54:50

Danielson : souhlasím s tebou jsem tady necelé 3 týdny a ještě pořád se mi to tady zdá nepřehledný,ale to je asi na zvyku , právě jsem se o tobě dověděl a chtěl jsem nějaký ten přípravek na střechu (plátěnou) ,budeš teď v Brně na sraze nebo mi to můžeš poslat?
17.
Danielson

Příspěvků : 1646
datum : 7.3.2007 - 19:55:32

...tady je to hotová válka! Kdybych tu byl poprvé,tak se ani nevšimnu neaktivních témat,jednoduše ,taky bych se zeptal tímto způsobem.Téma střecha by měla zůstat aktivní neustále a řešení je na světě!Nikdo by už neznale nazaloží opět téma střecha.To je můj názor a je mi líto každého nového člena,kterej dostane slovní výprask hned co jsem "vleze".Věřím,že se to podaří vyřešit brzo.... Semir: S lepením dírek ve střeše ještě nemám zkušenosti,mohu nabídnout pouze přípravky na ošetření střech proti povětrnostním vlivům,dále ošetření laků,plastů,pneu,atd.Na plátěné střechy používám Cabrio spray - je to origo impregnace od fy.Riwax. Letos však tento přípravek končí a už asi nebude.Mám zablokováno poslední balení ˇv ČR,takže zásoba bude na letošní sezonu.
16. Re: potřebuji rady
Rebel Daniel :-)

Příspěvků : 2337
datum : 7.3.2007 - 17:04:03

Semir: skus to normalne sešít a podlepit nejakym kusem sechoviny ale somo zaleži na tom kde to je a jesi to pude jinak každej čalounik to opraví
15.
uncle Igor

Příspěvků : 10411
datum : 7.3.2007 - 16:23:19

Jéňa: Špatně. Ivča akorát upozornila, že se mohl nejdřív zorientovat (neaktivní témata). Tady si každý může zakládat co chce, ale je to úplně zbytečné, když tady už takové téma je, zvlášť u střechy. Ano, jsou témata, kam nechodím - např. některé značky, plzeňské srázky apod., protože je absolutně nevyužiju, ale sto sedmé téma kvůli střeše je moc. Mno, tak jsme přivítali nového člena a teď zpět k jeho problémům s dírou.
14.
Sponik

Příspěvků : 22405
datum : 7.3.2007 - 15:57:28

Jéňa: já do toho nechci kecat, nikdo tady nechce nikoho omezovat ale podívej se kolik je tu témat o střeše semir: nijak jsi to neber ve zlým chápu že jsi tu nový a je totu kapánek nepřehledný
13.
Jéňa

Příspěvků : 963
datum : 7.3.2007 - 15:49:29

Ivča: CO TĚ OPRAVŇUJE K TOMU, NĚKOMU URČOVAT JESTLI MŮŽE ZALOŽIT NOVÉ TÉMA, ČI NIKOLIV???? Semir: Většina prodejců aut, pokud má i prodej náhradních dílů, tak prodává i sady pro oravu střechy kabrioletu. Stejně tak je to i s kosmetikou.
12. Re: potřebuji rady
Newmik

Příspěvků : 29536
datum : 7.3.2007 - 14:41:51

Semir: tak to by se nová nevyplatila..pokud bys to nechtěl mít vážně exklusivní...já osobně zkušenosti s lepením střechy nemám..ťuk ťuk ťuk...ale zkus Danielsona člen 50 a uvidíš..jinak se snad někdo se zkušenostmi kdo bude ochoten se podělit...
| | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | |
Stránka byla vygenerována za 0.0104 s.
Hlavní stránka | Články | Členové | Fotogalerie | Srazy | Bazar | Fórum | Kniha návštěv | e-Shop | Partneři | Download | Šifry | Odkazy | SMS | Kontakty
© 2004 - 2024, Cabrio Club - všechna práva vyhrazena, optim. roz. 1024x768 | ISSN 1214-9470
Svářečky | Společenské HRY | Katalog odkazů