Anonym
 
Hlavní stránka Články Členové Fotogalerie Srazy Bazar Fórum Kniha návštěv e-Shop Partneři Download Šifry Odkazy Kontakty

hardtop - zobrazeno podle času

Seznam témat | Zobrazovat podle vláken
| | 1 | 2 | 3 | |
40. Re: shanim HARDTOP na BMW E36
Danielson

Příspěvků : 1646
datum : 3.10.2005 - 09:16:43

Longorsson: příprava na hardtop bude v jeho montáži.....držáčky apod.
39. Re: .........
Danielson

Příspěvků : 1646
datum : 3.10.2005 - 09:13:54

Šíša: napíšu ti něco velmi krátce! NEKUPUJ SI CABRIO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! za celou dobu jsi nepochopil k čemu jsou tyto typy vozidel vyrobený,jenom jsi to někde viděl a četl. Mám pocit,že teď řešíš jízdní kola,lyže.....a úplně jsi zapoměl na spaní v autě,nebo ve stanu.Takže zde můžeš rozvinout teorii o tažném zařízení a karavanu a protože je to auto pro radost,tak celý rodostí bez sebe s ním můžeš odjet třeba do p*dele a tam se zabydlet! a na konec: toto téma se jmenuje HARDTOP....tak se asi k němu vrátíme Šíšo......
38. Re: .........
C.H.A.S.E.R

Příspěvků : 11861
datum : 3.10.2005 - 07:48:17

Danielson: .............
37. Re: .........
hanzi

Příspěvků : 18581
datum : 3.10.2005 - 07:37:46

Šíša: no když si chceš užívat jízdu cabriem a mít nad hlavou přivázaný kola.... tak to ehm.. no neumim si to představit jet v cábu a mít nad palicí kola... jinak si tu jízdu moc neužiju.. to bych si fakt asi pujčil auto od otce a klidně je nacpal dovnitř
36. Re: .........
Šíša

Příspěvků : 2750
datum : 3.10.2005 - 00:06:11

Danielson: jasně. Ale ještě větší radost je, když si cábem někam zajedu, dop pěkné přírody, a tam si zajezdím na kole hezky po přírodě apod A nikdo tu nemluvil o stěhování Jojo, zadní nosič na MG je paráda, ale ukaž mi, kam ho na Escu dám Vždyť to víko kufru je tak malé, že bych na případný nosič přídělal tak maximálně knihu jízd Jo a hele lidi, jak to řešíte s vyjížďkama na kolech nebo s lyžováním v zimě(tedy jestli tyto sporty řešíte a případně né jen u baráku, ale třeba někam zajet daleko a tam se vyřádit - nějak se mi nechce jezdit na kole po našem city a lyžovat na kopci za barákem ). Právě že je to cábro pro radost, tak si jí chci znásobit i tímto způsobem(někam si vyrazit na aktivní výlet) Jinak můj první námět na "hárdtop" byla možnost míti přez zimu stříšku hezky doma spinkat a šetřit(když ty silničáři u nás solej jak steklý) si jí, když se s tím autem deně jezdí cca 70km. No nic, jen takové myšlenky Tak se hned neto, asi nejsem ortodoxní kabroš nooo...
35. Re: .........
hanzi

Příspěvků : 18581
datum : 2.10.2005 - 23:50:54

Danielson: jj A proto bych tu radši řešil hardtop, sice ne že bych na něj měl, ale jelikož nebudu mí na zimu jiný auto než tohle tak kdyby někdo viděl na R19 hardtop tak sem s fotem a popisem.
34. Re: .........
Danielson

Příspěvků : 1646
datum : 2.10.2005 - 23:39:06

hanzi: ,svatá pravda!
33. Re: .........
hanzi

Příspěvků : 18581
datum : 2.10.2005 - 23:27:46

Šíša: když sem si kupoval cábo tak sem to viděl takhle: kufr=místio pro složení střechy, zadní sedačky=muj zavazadlový prostor a sedadlo vedle řidiče = místo pro ive747tku. Jinak kdybych chtěl vozit další lidi tak si koupim autobud nebo něco jinýho s čim bych dělal taxika. A i kdybych chtěl vézt více lidí na hory třeba nebo tak tak asi po chvíli přemlouvání nebude velkej problém domluvit se s tátou nebo dědou ohledně výměny aut na pár dní. A tvuj problém s "Vynalejzánim lešení" na cábo je vyřešen
32. Re: .........
Danielson

Příspěvků : 1646
datum : 2.10.2005 - 22:54:49

C.H.A.S.E.R: Naprosto s tebou souhlasím. Trochu ti pomůžu s přirovnáním.....jako kdyby si policajt nasadil místo čepice kulicha!Já ještě uznávám nosič vzadu na kufru,ale jinak .....ku*va chlapi už se probuďte s těma debilníma nápadama typu zahrádka! Ty auta jsou pro radost a ne na stěhování.Prostě,co se do nich vejde,to se vejde a je to. C.H.A.S.E.R ,my si asi rozumíme......
31. Re: .........
Šíša

Příspěvků : 2750
datum : 2.10.2005 - 22:22:30

C.H.A.S.E.R: no nevím, zda se dá zapomenout jízda na kole, asi nee Zahrádku na trvalo jasně že ne, prostě před použitím nasadit a po použití sundat. Vždyť je to jen na pár šroubech. Ale jinak chápu ostatní názory Vlakem na liže? Fuj, na to jsem asi línej -> chci si po ližovačce řádně zatopit v autí a z kufru si vyndat termosku s teplou čajdou a řádně se v klidu nadlábnout a napít
30. .........
C.H.A.S.E.R

Příspěvků : 11861
datum : 2.10.2005 - 16:56:09

Šíša: jasny... nepopiram tady ze je zahradka na nic.... sam bych mohl vyjmenovat X pripadu kdy by se mi hodila... ale proste na urcitej typ aut se "nehodi.... nevim nedokazu si predstavit, nebo snad radsi ani nechci, jak by vypadal takovej le-baron se zahradkou ( bez strechy ) nebo Bendikuv "carostroj,,, BMWaky ap... nevim rvat strisku na cabro mi prijde.... ( nemuzu najit spravny slovo.. ne rouhani, ne zbytecny, ne hnusny, urazejici, nevkusny... jiny slovo....) proste NAHOVNO... nervete strechy ani strisky na kabra... a pokud se nevejdete do auta s lyzema jezdete vlakem... P.S. da ze zapomenout jizda na kole...???
29. Re: L.D.C.
Newmik

Příspěvků : 29536
datum : 2.10.2005 - 11:49:41

Šíša: kola? ty mam prisroubovany k napravam...15ky..hlinik jiny momentálně nepodporuju jinak tě chápu
28. Re: L.D.C.
Šíša

Příspěvků : 2750
datum : 2.10.2005 - 11:27:09

C.H.A.S.E.R: ok ok boys, ale jak si třeba převezete kola, pakliže na nich jezdíte?? To už mi připadá lepší míti zahrádku, kterou můžu nasadit i při stažené střeše, než míti na cábu tažné (případně kvůli držáku kol, nepředpokládám, že by někdo z cábem tahal vozejky ) A kolo bych si dovnitř nedal neee A taky jak to udělat, když jedete třeba na lyže čtyři? Mě stačilo, když jsem takhle jezdili Š100vkou ve čtyřech a lyže byly uprostřed a furt se někam srali(a to nemluvím o případné havárce - ctyři lidi v autě a k tomu lyže). To už nee
27. Re: L.D.C.
C.H.A.S.E.R

Příspěvků : 11861
datum : 2.10.2005 - 07:02:59

Šíša: C-Ocko by bylo.... ale stejne jako Newmik... zahradku nechci.. alespon ne prozatim... lyze se mi vejdou do auta... a nabytek nevozim.....
26. Re: L.D.C.
Newmik

Příspěvků : 29536
datum : 2.10.2005 - 01:51:02

Šíša: mě nikdo nepřinutí mít na cabriu zahrádku
25. Re: L.D.C.
Šíša

Příspěvků : 2750
datum : 1.10.2005 - 22:27:49

C.H.A.S.E.R: jojo na okno a rám Takže žídné lešení až na kufr a jde to jednoduše udělat, jen míti COčko
24. Re: L.D.C.
C.H.A.S.E.R

Příspěvků : 11861
datum : 1.10.2005 - 17:55:52

Šíša: na Escu je to se zahradkou jinak ne? ta se pridelava na ram okna ( z boku ) a na ram (hrazdu)...... nebo se pletu... ?? nedokazu si predstavit tahat ji az nekam ke kufru.....
23. Re: L.D.C.
Šíša

Příspěvků : 2750
datum : 1.10.2005 - 10:30:49

Sponik: počkej, ale máš rám na autě, né?? Ale jak jinak říkám malý lešení
22. Re: L.D.C.
Sponik

Příspěvků : 22405
datum : 1.10.2005 - 07:50:59

Šíša: ne ne ne v předu se to přichytí pod nataženou střechu a vzadu se to přišroubuje až ke kufru o je komplet přes celý auto teda krom čumáku
21. Re: L.D.C.
Šíša

Příspěvků : 2750
datum : 30.9.2005 - 23:06:41

Sponik: no ale upíná se na začátku do rámu okna a na konci do ochraného rámu uprostřed auta, né? Tím jsem myslel, že je výhoda ochraného rámu
| | 1 | 2 | 3 | |
Stránka byla vygenerována za 0.0074 s.
Hlavní stránka | Články | Členové | Fotogalerie | Srazy | Bazar | Fórum | Kniha návštěv | e-Shop | Partneři | Download | Šifry | Odkazy | SMS | Kontakty
© 2004 - 2024, Cabrio Club - všechna práva vyhrazena, optim. roz. 1024x768 | ISSN 1214-9470
Svářečky | Společenské HRY | Katalog odkazů