Anonym
 
Hlavní stránka Články Členové Fotogalerie Srazy Bazar Fórum Kniha návštěv e-Shop Partneři Download Šifry Odkazy Kontakty

Střecha Fiat Punto - zobrazeno podle času

Seznam témat | Zobrazovat podle vláken
| | 1 | 2 | |
1. Vše kolem Punta
Dolfi

Příspěvků : 18
datum : 15.2.2007 - 22:41:19

Dobrý večer. Jelikož jsem zde nový,trochu se představím a i svého Puntíka.Zatím nemá jméno,ale to všechno přijde. Minulý týden jsem si ho nechal přitáhnout z Erfurtu a mám několik dotazů hlavně kolem jeho střechy. Budu muset určitě nějak sundat tu látku,jak vnitřní,tak vnější,protože předposlední oblouk tam tak nějak plandá.No je prostě utrženej.Sice jsem přišel na to,jak ho tam vtěsnat jak při složený,tak i natažený střeše.Ale opravit se to musí.Dále pak bych chtěl vyměnit ty natahovací gumový popruhy co tam jsou a pomáhají při stahování.No a nakonec někde sháním nějaký manuál kolem střechy Punta,protože i když střechu skládám ručně,při pohledu do zadních blatníků,jsou vidět nějaké pístnice,dole nějaké převodovky a z toho vedou nějaké bowdeny do přední části auta. Takže prosím Punťáky o pomoc při renovaci mého Puntíka. Jinak jsem majitelem i jednoho welikého Fiata (Fiat Marea weekend)a zároveň jsem zakladatelem jednoho z největších Fiat klubů v ČR,a to fiatmareaclub.Ale to sem zajisté nepatří,ale to jen proto,že chci pochválit tyto stránky a Váš klub,jak to tady vedete a že se umíte odvázat a pomáhat si,jako My. Takže prosím o pomoc Ta
| | 1 | 2 | |
Stránka byla vygenerována za 0.0038 s.
Hlavní stránka | Články | Členové | Fotogalerie | Srazy | Bazar | Fórum | Kniha návštěv | e-Shop | Partneři | Download | Šifry | Odkazy | SMS | Kontakty
© 2004 - 2024, Cabrio Club - všechna práva vyhrazena, optim. roz. 1024x768 | ISSN 1214-9470
Svářečky | Společenské HRY | Katalog odkazů