Anonym
 
Hlavní stránka Články Členové Fotogalerie Srazy Bazar Fórum Kniha návštěv e-Shop Partneři Download Šifry Odkazy Kontakty

Dovolená... - zobrazeno podle času

Seznam témat | Zobrazovat podle vláken
| | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | |
2. Re: Dotázek.. :-))
Giani

Příspěvků : 1202
datum : 10.4.2006 - 15:47:21

Šíša: Na netu jsem něco o dopravě našla.. Nabídka dopravy do Irska je vzhledem k jeho ostrovní poloze mírně omezená. V posledních letech však cena leteckého spojení mezi Prahou a Dublinem díky rozvoji nízkonákladových aerolinek klesla na více než polovinu. Nevýhodou je, že tyto společnosti nelétají do Irska přímo a je nutné přestoupit v Londýně nebo na jiném britském letišti. Dalším omezením je nutnost rezervovat letenky s velkým předstihem a platit pouze přes Internet. Cena přímého spojení je však několikrát dražší. Destinace Aerolinky Cena jednosměrně Zpáteční letenka Praha – Dublin 6.800 Kč + letištní poplatky Praha – Londýn, Stansted www.easyjet.com 400 Kč + letištní poplatky Londýn, Stansted - Dublin 4.99 L + letištní poplatky Zdroj: http://www.irish-ferries.ie/ Dopravu trajektem do Irska zajiš?uje společnost Irish Ferries. Low-cost aerolinky v Evropě: www.ryanair.com www.easyjet.com www.bmibaby.com www.go-fly.com www.aerlingus.com Alternativou k cestě letadlem je cesta autobusem. Ta opět není přímá a je nutné přesedat v Londýně. Cesta do Londýna přijde na asi 1.500 Kč (jedna cesta) a spojení mezi Londýnem a Dublinem stojí 1.700 Kč (jedna cesta). Lze rovněž cestovat automobilem a do Irska se dopravit trajektem, ale tato možnost je finančně nejnáročnější. Přímé trajekty do Irska vyplouvají z francouzských přístavů Cherbourg a Roscoff. (Informace o cenách spojení viz www.irish-feries.ie) Dostat se do Irska je možné také trajektem nebo tunelem přes Velkou Británii a následně lodním spojením Pembroke – Rosslare.
1. Dotázek.. :-))
Šíša

Příspěvků : 2750
datum : 10.4.2006 - 15:42:16

Tak kam plánujete dovču tento rok? Já už jsem si to rozhodnul: vyrazíme do Irska a samosebou, že cabríkem Ikdyž přítulka něco namítala, ale neměla šancu A tudíž se ptám: má tu někdo zkušenosti s cestou do Irska autem? (že se jezdí po druhé straně vím ) Jde mi o to, kolik třeba stojí trajekty a pod. Tak kdyby někdo měl info, šup sem s ním
| | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | |
Stránka byla vygenerována za 0.018 s.
Hlavní stránka | Články | Členové | Fotogalerie | Srazy | Bazar | Fórum | Kniha návštěv | e-Shop | Partneři | Download | Šifry | Odkazy | SMS | Kontakty
© 2004 - 2024, Cabrio Club - všechna práva vyhrazena, optim. roz. 1024x768 | ISSN 1214-9470
Svářečky | Společenské HRY | Katalog odkazů