Anonym
 
Hlavní stránka Články Členové Fotogalerie Srazy Bazar Fórum Kniha návštěv e-Shop Partneři Download Šifry Odkazy Kontakty

Jakou máte pojišťovnu a zkušenosti? - zobrazeno podle času

Seznam témat | Zobrazovat podle vláken
| | 1 | 2 | 3 | |
2.
hanzi

Příspěvků : 18581
datum : 12.6.2006 - 21:48:28

Šíša: no jako cena je to pekna, ale to asi nebude za 1.8 ?
1.
Šíša

Příspěvků : 2750
datum : 12.6.2006 - 19:46:27

Hele lidi, jakou máte kdo pojišťovu, kolik platíte a tááák Já jen, že mám 20proc bonus, jsem u té, "kde maj ten novej systém" - ČP pro neznalé reklam - a stejně platím cca 4408,- ročně bez ničeho(jako třeba sklo, vandalismus apod...). Koukal jsem na Generali a tam bych platil 3392,- tudíž bych mohl doplatit čelňák a nějakej vandalismus a byl bych +/- na stejné ceňe jako u ČP. Co se týče povinného ručení, tak mi bůže bejt jedno, jak se chová má pojišťovna vůči poškozenému, já to platit nebudu Je to sporsté, ale je to tak. Takže čím méňe za povinné, tím lépe pro mne... Takže jaké máte pojišťovny a jak to tam chodí? Dá se převést bonus i mezi jednotlivejma pojiˇšťovnama?
| | 1 | 2 | 3 | |
Stránka byla vygenerována za 0.0035 s.
Hlavní stránka | Články | Členové | Fotogalerie | Srazy | Bazar | Fórum | Kniha návštěv | e-Shop | Partneři | Download | Šifry | Odkazy | SMS | Kontakty
© 2004 - 2024, Cabrio Club - všechna práva vyhrazena, optim. roz. 1024x768 | ISSN 1214-9470
Svářečky | Společenské HRY | Katalog odkazů