Anonym
 
Hlavní stránka Články Členové Fotogalerie Srazy Bazar Fórum Kniha návštěv e-Shop Partneři Download Šifry Odkazy Kontakty

Bodový systém a my... - zobrazeno podle času

Seznam témat | Zobrazovat podle vláken
| | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | |
260.
Caddy

Příspěvků : 23860
datum : 7.9.2006 - 11:03:31

Šíša: jo, jasne, ja taky nejsem typ, co za kazdou cenu se bude vykrucovat ze spatzneho parkovani nebo tak.....na druhou stranu, kdyz jde o ridicak, to uz bych se snazil, ale kvuli par stovkam mi to nestoji za to :) a pokud je vrah osoba blizka a ja to nepovim, nemuzu byt bran jako spolupachatel, neb na tohle mam proste ze zakona pravo :)
259.
Šíša

Příspěvků : 2750
datum : 7.9.2006 - 08:29:58

Caddy los Eldos: vždyť ti nikdo netvrdil, že musíš prásknout osobu blízkou(kde to tu je napsané/řečené ?? ) Ale když řekneš: "vím, ale nepovím, bo..." tak to se pak budeš brát jako spolupachatel, né-li pachatel, protože máš povinnost nahlásit trestný čin, o něm víš(taktéž ze zákona). A kolize s tím o "osobě blízké" nechť si pak vyřeší soud A tudíž ... co poté je nejlepší ?? "Já nic nevím, já muzikant" Ale abych to zkrátil: jen jsem chtěl říci, že mě zaráží, jak člověk za své vědomé přestupky chce se všema vyjebat ale za své vědomé prohřešky, ktré mu přinesou rovnou i škodu, chce po těch stejných lidech pomoc... Divné. No nic, jsem magor HOWGH
258.
Caddy

Příspěvků : 23860
datum : 7.9.2006 - 03:06:06

dancule: ano, vim, ale nepovim :)) Pruser by nastal v okamziku, kdy by zjistili, ze to udelal osoba jina, nez mne blizka a ja to presto na ni svaloval....ale pokud je to pravda, nejsem nijak postizitelny amam na to plne pravo
257.
dainel

Příspěvků : 1059
datum : 7.9.2006 - 02:58:29

Caddy los Eldos: Jasné, ale bude přidáno ustanovení, že pokud neřekneš, poneseš si za to následky a bude to bráno jako spolupachatelství, protože se udělala podle nového zákona nová formulace v tom, že: už nemůžeš říct, že nevíš, ale už musíš říct, že víš!!! kdo to vozidlo řídil (hodíš to na osobu blízkou, to si rozumíme),ale už tě na tom slovíčku budou mít. Doposud si řekl, že nevíš a tahle změna umožní další úpravu a věř tomu, že se tak asi stane a nebude to kolizní s listinou. Protože víš!
256.
Caddy

Příspěvků : 23860
datum : 7.9.2006 - 02:48:21

dancule: Ale krucinakl, ja tady nemluvim o zadnem smetavani ze stolu! To je jasny, ze kdyz nekoho moje mama odpraskne, tak ze nad tim nemavnou rukou a neodlozi to.... ALE proste zcela zakladni pravo je chranit sve blizke pred stihanim a toto muzes zcela beztrestne a legalne...to, ze podle jinych dukazu na to prijdou, je vec jina, ale ty proste neprasknes svoji mamu, ze nekoho odkraglovala, at si na to prijdou sami nebo to nechaji lezet pro nedostatek dukazu...A tohle proste je a bude, dokud nekdo nezmeni ustavu, coz se predpokladam nestane
255.
dainel

Příspěvků : 1059
datum : 7.9.2006 - 02:39:03

Caddy los Eldos: Šíša má naprostou pravdu!!! Má to být tak, že za provoz svého vozidla zodpovídáš! Výmluvu na osobu blízkou, jelikož to náš národ pojal až moc vyčůraně (jako vždy), už za chvíli nepůjde. Neporuší se tím žádná základní listina práv a svobod protože máš možnost volby: 1.) Buď neřekneš komu si ho pujčil a neseš si za to následky v plném rozsahu, protože porušíš zákon (vědomé zatajení totožnosti osoby). Je to jako by si viděl někoho vraždit a nevypověděl totožnost osoby (tak se v tom vezeš, protože už je to spolupachatelství). 2.) Nebo to povíš a následky ponese osoba, která vozidlo řídila i když bude osoba blízká. PŘÍKLAD: půjčím moji mamce bouchačku (nebo auto) a ta někoho zabije. Já řeknu vím kdo, ale nepovím, byla to osoba blízká...a smete se to ze stolu a mrtvoly budou přibejvat... blbost! Osoba blízká je jen u nás! a nám se to tak zalíbilo, že se této vyčůrané formule nechceme jen tak VZDÁT. Jasně, jak někdo auto šlohne, nebo bouchačku to je jiná, ale to už je jiná rovina (dokazovací), ale to bychom byli mimo téma.
254.
Caddy

Příspěvků : 23860
datum : 6.9.2006 - 23:35:39

Šíša: ale oni mi musi dokazat, ze ja jsem to provedl, muzu byt maximlane podezrely, ale od toho je pak vysetrovani. Pak staci ukazat zaznam z kamery, ze jsem byl v praci nebo neco podobneho a hovno hovno slavnej soude :)) Anic je nebude napadat, ja samozrejme nereknu, ze mi auto nekdo ukradl nebo ze nevim, kam zmizelo, ja proste vim, ze jsem ho pujcil nekomu, jehoz ujmu bych povazoval za ujmu sobe vlastni (a to je taky pravda, byl bych bez servismena :-D :-D )
253.
Šíša

Příspěvků : 2750
datum : 6.9.2006 - 23:24:11

Caddy los Eldos: jsem nerekl, ze ho nekdo ukradl, ale kdyz auto nevidis dva dna a najednou nekde nekoho "samo" prejede, rekl bych, ze je napadne kradez.. A nikde jsem nerekl, ze te muzou prinutit Ale to, ze kdyz nereknes, tak proc te neoznacit za vinika, je to jednoduche, a pak se z toho dostan sam. V tom jim prece nic nebrani. A kdyz bude oblibena situace: "Vase auto nekoho prejelo, kde jste byl?" "Sam doma" tak to asi soud nesezere
252.
Caddy

Příspěvků : 23860
datum : 6.9.2006 - 22:28:11

Šíša: vsak ja bych jim nerekl, ze to auto nekdo ukrad :))))) To tu vymyslis Ty :))))) Ale osoba blizka funguje kdekoliv, i v nejzavaznejsich cinech.....rozdil je v tom, ze narozdil od dopravniho prestupku to oni pak dal vysetruji....ale zadnou moci Te nemuzou prinutit k tomu rict, kdo to udelal...
251.
Šíša

Příspěvků : 2750
datum : 6.9.2006 - 22:13:07

Caddy los Eldos: no, vzdyt to rikas trosku jinak to co ja. Bud jim reknes, kdo ho ridil a jsi venku. Nebo jim to nereknes,oni te oznaci za pachatele a pak je jiz jen na tobe, jak se z toho vykroutis. Ale rici "sorac, ja ne, osoba blizka a nereknu, bo..." bych rekl, ze v zavaznych pruserech asi tak moc nebude platit, bo po tom pujdou, a ne ze se na to vyserou jak za parkovani. Jasne, pokavad prokazes, ze jsi auto radne zabezpecil a neznamy pachatel s nim zabil nekoho, tak je to v poho. Ale obavam se, ze prijdou na to, zda bylo odcizeno, nebo jsi ho pujcil... Oni ti vysetrovatele nejsou gumy
250.
Caddy

Příspěvků : 23860
datum : 6.9.2006 - 20:55:00

Šíša: ano, pujdou po mne, ale jen proto, aby zjistili, ze ja sve auto uz dva dny nevidel :) Kdyz budu hodny, reknu jim, komu jsem ho pujcil :) Ale ze zakladnich prav a svobod me proste nemuzou trestat za neco, co jsem neudelal, byt je auto moje...
249.
Šíša

Příspěvků : 2750
datum : 6.9.2006 - 20:32:46

Caddy los Eldos: jasné, uvidíme, co bude dál Jsem to napsal asi špatne: chrochta TVYM autem nekoho sejme a zdrhne. AUTO se najde a kdyz nebude znam ridic v dobe nehody, po kom asi pujdou? ... Rekl bych po majiteli, bo se predpoklada, ze ho tedy ridil v dobe cinu on. A ted uz bude jen na TOBE, jak z toho ven.. A v zakone je taktez, ze maz odstavene vozidlo zabezpecit proti zneuziti, ... blablabla ... Tudiz v tehle veci se budes muset obhajovat a nejaka hlaska "ja ne, to osoba blizka" ti jaksi nepomuze. Ono i blbe parkovani na miste, kde se nema, je dnes v centrech taky "o hubu", vsude kamery apod. Takze kdyz zas hlasku "ja ne, osoba blizka", tak se za chvili budou i koukat na kamery apod. Pokavad zrovna bude pravda to, na co se 90% vzmlouva, tak neybude ney spravni riyeni/soud, pakliye na vse bude stejnej metr.
248.
Caddy

Příspěvků : 23860
datum : 6.9.2006 - 19:49:57

Šíša: vsak ja taky nerikam, ze se za kazdou cenu vyhybat postihu, ja na to nemam sam zaludek a asi bych na to nemel, ja ted prave resim, co bude, pokud to zacnou chtiti nejak omezovat a pritom bude zrovna pravda to, na co se 90% vymlouva... Pokud chrochta nekoho sejme, tak ja o tom ani nevim a proc bych mel za to nest ja zodpovednost?
247.
Šíša

Příspěvků : 2750
datum : 6.9.2006 - 18:56:37

EDIT: jasně, když "to neřídíš ty, ale osoba blízká...", tak to můžeš odmítnout a pak je to věc soudu. A jak víme, řešit "parkovné" za 500,- + výdaje advokátovy se moc nechce. A nebo chce a pak jsou soudy zavalený bordelem. Udělal bych to obráceně: ty dokaž, že jsi to auto neřídil/nebyl v době činu přítomen a pak budeš mít klid. Ale jen se něco stane, někdo ti odčerpá prachy z účtu(na tvojí firmu nakoupí hafo věcí na fakturu za hafo peněz,...) tvojí vinou, že jsi nezabezpečil své údaje, a hned se poběží na soud, ať to stornujou/vrátěj se prachy/apod. a pokud možno co nejdříve - včéra bylo pozdě. To mi přijde divné, že je tu dvojí tvář:(např.) - nedbalostí/neznalostí zaparkuju auto kde nemám a vím o tom ... no a, řídila osoba blízká ko*oti v uniformách, pápá kontra - nedbalostí/neznalostí mi někdo sáhne na majetek(např.) ... honem na soud/ko*oty v uniformách ať s tím něco dělaj Divné... Kuwa jsme prostě svéprávní lidé, ne, a nesem za své činy odpovědnost
246.
Šíša

Příspěvků : 2750
datum : 6.9.2006 - 18:46:46

Caddy los Eldos: protože je tvoje... Asi jako zbraň. Pokavaď chrochta někoho tím autem zabije(snad né ) a zdrhne bez důkazů a nepřizná se, po kom asi půjdou Asi tak nějak...(je to přitažené, ale použít se to dá, autem za jeden okamžik můžeš zabít více lidí než jednou zbraní )
245.
Caddy

Příspěvků : 23860
datum : 6.9.2006 - 17:01:36

Šíša: ja treba ted naprosto opravdu netusim, kde se moje auto nachazi a kdo s nim zrovna jezdi (i kdyz by mel teda jen chrochta :)))) ) a nevim, proc bych mel za to nest odpovednost :))))
244.
Šíša

Příspěvků : 2750
datum : 6.9.2006 - 16:56:56

Caddy los Eldos: ale jo, jasně. Ovšem zase z druhé strany: u soukromé osoby jsi ty vlastníkem/provozovatelem vozu, takže za něj (z)odpovídáš. Tudíž by se to dalo brát i z této stránky věci. U firem je to toršku jiné, ale tam zas musíš vést knihu jízd a vždy vědět, kdo a kde jezdí s firemním vozidlem. Když ne, jsou sankce vůči firmě. Prostě je to divné, proč se vědomě na něco vymlouvat... Jsem magor
243.
Caddy

Příspěvků : 23860
datum : 6.9.2006 - 16:50:41

mozna jedina zmena, co by mohla mit smysl an enapadalo to zakladni listinu prav a svobod, by byla, ze bys musel dokazat, ze jsi to neridil ty, nestacilo by jen prohlasit to.....ovsem to by zase nejspis kolidovalo s presumpci neviny, takze jsme zase na zacatku....
242.
Šíša

Příspěvků : 2750
datum : 6.9.2006 - 16:32:34

Biggerfil: to je možná a nepopírám to
241.
Biggerfil

Příspěvků : 1618
datum : 6.9.2006 - 16:29:29

Šíša: Si magor!!!
| | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | |
Stránka byla vygenerována za 0.0085 s.
Hlavní stránka | Články | Členové | Fotogalerie | Srazy | Bazar | Fórum | Kniha návštěv | e-Shop | Partneři | Download | Šifry | Odkazy | SMS | Kontakty
© 2004 - 2024, Cabrio Club - všechna práva vyhrazena, optim. roz. 1024x768 | ISSN 1214-9470
Svářečky | Společenské HRY | Katalog odkazů