Anonym
 
Hlavní stránka Články Členové Fotogalerie Srazy Bazar Fórum Kniha návštěv e-Shop Partneři Download Šifry Odkazy Kontakty

POLICIE ...a kabrio?! - zobrazeno podle vláken

Seznam témat | Zobrazovat podle času
| | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | |
               
1492. RE: RE: RE: RE: RE: RE: (re:1491)
Radek127

Příspěvků : 3292
datum : 26.11.2008 - 19:41:31

Z.V.I.R.E: přečti si zpětně příspěvky a pak se vyjádři
                   
1493. RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: (re:1492)
z.v.i.r.e

Příspěvků : 11148
datum : 26.11.2008 - 19:41:31

Radek127: četla jsem to celý už dávno, neboj
                       
1494. RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: (re:1493)
Radek127

Příspěvků : 3292
datum : 26.11.2008 - 19:41:31

Z.V.I.R.E: tak proč se tak hloupě ptáš?
                           
1495. RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: (re:1494)
z.v.i.r.e

Příspěvků : 11148
datum : 26.11.2008 - 19:41:31

Radek127: protože jsem nevěděla, žes vstával napřed prdelí
                               
1496. RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: (re:1495)
Radek127

Příspěvků : 3292
datum : 26.11.2008 - 19:41:31

Z.V.I.R.E: každý nějako vstáváme
       
1497. RE: RE: RE: RE: (re:1485)
Fikux

Příspěvků : 2557
datum : 26.11.2008 - 19:41:31

Doporučuji každému kdo denně sedá za volant, aby se podíval na těchto stránkách na výpovědi účastníků nehod
Nemyslíš-zaplatíš

Jezděte opatrně .......
           
1498. (re:1497)
Kidli

Příspěvků : 839
datum : 26.11.2008 - 19:41:31

Co je tohle za zkur*enou kampaň?

výpověď účastníka nehody, který "zabil" 2 NEPŘIPOUTANÉ lidi, když předjížděl pomalu jedoucí cisternu MIMO obec na PŘERUŠOVANÉ čáře, kdy v dálce jelo protijedoucí auto, tak že mohl cisternu BEZPEČNĚ předjet a narazil do jiného NEOSVĚTLENÉHO auta (resp. do auta, kterému nestvítilo světlo do středu vozovky a tudíž bylo v tu chvíli technicky nezpůsobilé k provozu na poz. komunikaci). A to se jmenuje nemyslíš-zaplatíš?

Nemluvě o videu, které se objevilo jako první, při spuštění - "pirát silnic", který na přechodu srazí matku s dítětem, kdy během své ďábelské jízdy 3x nedostane přednost na hlavní, dodávka stojí těsně před přechodem a matka s kočárkem je nakažena pravděpodobně novou epidemií, kdy tyhle "inteligentky" používají kočárek jako štít a strčí ho před sebou kam nevidí (třeba na přechod)...
               
1499. RE: (re:1498)
Ive747ta

Příspěvků : 2309
datum : 26.11.2008 - 19:41:31

Kidli: koukám, že tobě se nikdy nic nelíbí
                   
1503. RE: RE: (re:1499)
Kidli

Příspěvků : 839
datum : 26.11.2008 - 19:41:31

Ive747tka: ale tak občas i jo

Z.V.I.R.E: asi má, ale způsobem, jakým je natočená upozorňuje (opět) na to, že řidič, jedoucí 52km/h ve městě je pirát, vrah a má viset na první lampě a chodec má přednost i když vleze do silnice půl metru před auto.

Taky jsem ty videa neviděl všechny, resp. krom těhle 2 částí kampaně, která mě vytáčí jsem půlokem viděl ještě jednu, kde se vyseká auto plný zlitejch - proti tomuhle videu určitě nic nemám.

Jak se to třeba dá natočit je vidět tady:
http://www.youtube.com/watch?v=dTbbYuNiTSQ&feature=related

a podobný videa

Když se podíváš na to video, o kterym píšu (manažer) - kdo se tam má podle tebe zamyslet? Řidič? určitě - jede rychle, ke "stylu" jízdy se nebudu vyjadřovat, ten je evidentně přestřelen (za dobu, co mám papíry jsem ve městě nikoho takhle jet neviděl). Řidič dodávky, kterej ji zaparkoval těsně před přechod? Chodec s kočárkem, kterej nečumí a vleze do silnice?

Ale podle kampaně je video zacílený pouze na řidiče a končí rychlá jízda je nebezpečná...

V celý kampani jsem třeba nepostřeh, že by bylo cokoli, co míří na šikuly jedoucí 70 v levym pruhu dálnice, nehodlající uhnout, případně kamiony, předjíždějící se rozdílem 2km rychlosti.

Tyhle (nemyslící chodce, šneky v levym pruhu, za kterýma se buď potáhneš x km nebo je podjedeš zprava...) potkávám na silnici mnohem častěji a určitě mi způsobují víc "krizovek" než někdo, kdo jede 60 ve městě

k tý výpovědi - v textu je přesně toto: Jan Hamr
viník nehody

Běžná víkendová cesta na chalupu koncem roku 2004 se v okamžiku změnila v tragédii s dvěma oběťmi na životech. Nepřipoutaný řidič a jeho žena, do kterých Jan Hamr narazil při předjíždění, už mluvit nemohou. Jan Hamr se dnes snaží žít s pocitem viny a alespoň varovat ostatní, protože zítra se totéž může stát komukoli z nás.

Když si to poslechneš, je tam to, co píšu dřív - předjíždění tam, kde je to povoleno, auto v dálce na horizontu. při předjíždění vidí něco, co vypadá jako cyklista u krajnice, brzdí, aby se zařadil zpátky a srazí se s autem, který nemá na silnici co dělat, v němž sedí 2 nepřipoutaní lidi. - Ne, v tomhle případě ten co předjížděl opravdu viník nebude...
                       
1507. RE: RE: RE: (re:1503)
z.v.i.r.e

Příspěvků : 11148
datum : 26.11.2008 - 19:41:31

Kidli: jak píše Ivča, pitváš to Já věřím, že tam tyhle chyby jsou. Viděla jsem třeba video telefonováním a na tom nic závadnýho nepozoruju... když se zaměříš na vyhledání chyb v jednom, ve dvou videjích, tak máš sice pravdu, třeba je tam ten pán i chybně označený za viníka, ale rozhodně se tím 90% lidí nebude zabývat tak jako ty. Někdo si z toho vezme ponaučení, někdo je debil od přírody, takže to s ním nehne. Čepičáři a kamioňáci v tý kampani možná nejsou, nevím proč, to je věc toho, kdo si jí zadal... ale nechápu proč se snažíš popřít, že se můžou najít lidi, kteří se zamyslí ne nad detaily, ale nad celkovým smyslem... a třeba i budou dávat větší pozor tam, kde dřív nedávali
                           
1508. RE: RE: RE: RE: (re:1507)
Kidli

Příspěvků : 839
datum : 26.11.2008 - 19:41:31

Z.V.I.R.E: Ehm... právě si mě přesvědčila, že nepitvám

Nejméně v jednom případě jste s Ivčou měli pravdu a pletu se já - v tom zmiňovanym videu (manažer) dodávka zastavuje před přechodem, a doveda v autě projede - proti týhle části není co namítat, na tom, že chodec, kterej vleze do silnice a nekouká je idiot, trvám

To, že se najdou lidi, kteří se zamyslí nad smyslem popírat nechci (aspoň ne vědomě) , ale ve srovnání třeba s tou anglickou má naše varianta, natočená během jednoho odpoledne, až moc významů
                               
1509. RE: RE: RE: RE: RE: (re:1508)
z.v.i.r.e

Příspěvků : 11148
datum : 26.11.2008 - 19:41:31

Kidli: nevím no, já ty videa většinou shlídnu ve spěchu, nevidím je celá, nebo při tom dělám něco jiného... asi nejsem klasický divák televize, ale jediné ponaučení, které mi to dává, je dávat na silnici bacha, protože ať už se spletu já nebo někdo jinej, často je to velkej průser, kterej se nedá vrátit zpátky Když pojedu (nebo půjdu), tak si asi nebudu vybavovat jednotlivý záběry těch "reklam", ale prostě budu opatrná... určitě to takhle nebere každej a někdo v tom hledá chyby, někdo zas ospravedlnění toho, že může vběhnout do silnice, kdy se mu zlíbí (asi jen sebevrah) ... Ale nějakej smysl to určitě má
                                   
1510. RE: RE: RE: RE: RE: RE: (re:1509)
Kidli

Příspěvků : 839
datum : 26.11.2008 - 19:41:31

Z.V.I.R.E: Tak v tv koukám tak na hokej a Simpsny, a tam ty videa moc nedávají, takže je mám jen z webu...

Se zbytkem souhlas, jen těch sebevrahů potkávám nějak moc a rodinka s malym dítětem, která si usmyslí, že ti vleze metr před auto, aby přešli 4proudovou silnici, když o pár kroků dál je světelný přechod - to nejsou sebevrazi ale debilové (zažil jsem)
                                       
1512. RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: (re:1510)
Fikux

Příspěvků : 2557
datum : 26.11.2008 - 19:41:31

Kidli: možná jenom chtěj, aby sis uvědomil, že ne každej dělá všechno tak jak se dá předpokládat ... chtěj tě donutit předvídat a zamyslet se než začneš třeba předjíždět a to myslim ta kampaň splňuje ... s tim bordelem co se děje na silnicích je potřeba něco dělat a prevence je podle mě první zdárnej krok ...
                                           
1514. RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: (re:1512)
Kidli

Příspěvků : 839
datum : 26.11.2008 - 19:41:31

Fikux: Souhlasím - nápad nekritizuju, nadzvedává mě provedení. Například u "výpovědi" kterou si linkoval. Můj názor je ten, že jediný, co v tom je pravda bude, že jakýsi Jan Hamr má chatu na Vysočině.

Z.V.I.R.E: a to jsou právě ty, na který ta kampaň nezabere, páč v TV bylo... a chodec má přednost a basta
                                       
1513. RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: (re:1510)
z.v.i.r.e

Příspěvků : 11148
datum : 26.11.2008 - 19:41:31

Kidli: to naprosto souhlasím, že lidi některý jsou dneska jak praštěný... čím dál častěji vidím maminku nebo babičku se 4-8letým dítkem, jak přebíhají silnici i mimo přechod a přitom jezdí auta
               
1500. RE: (re:1498)
z.v.i.r.e

Příspěvků : 11148
datum : 26.11.2008 - 19:41:31

Kidli: no je sice fajn, že si všímáš detailů, rozhodně je to plus pro tvůj další život...
... ale nemá ta kampaň náhodou upozornit lidi na to, aby jezdili opatrně, tzn. když nevidí, jestli na přechodu někdo stojí, tak zpomalili, aby eventuelně stihli zastavit? Nebo aby neriskovali předjíždění, když si nejsou jistí? Nebo pro chodce, aby dávali pozor i na přechodu, protože můžou mít stokrát právo přejít, ale život mají jen jeden? Nebo pro všechny, co sedají do auta, aby se připoutali? Případně se zamysleli, proč to mají udělat? Nebo pro lidi, kteří za volantem běžně telefonujou a neuvědomujou si, jak to na tu chvíli zaměstná jejich pozornost? Neviděla jsem ty videa všechny, a je možný, že se při jejich natáčení režisér i fakt dost seknul, jak píšeš Ale o to přeci nejde... jde o to, aby lidi nejezdili jako prasata, protože denně na to někdo doplácí
                   
1501. RE: RE: (re:1500)
Ive747ta

Příspěvků : 2309
datum : 26.11.2008 - 19:41:31

Z.V.I.R.E:
               
1502. RE: (re:1498)
Ivča

Příspěvků : 14228
datum : 26.11.2008 - 19:41:31

Kidli: Mě se to líbí. Ty jsi detailista, ale vím minimálně o dvou lidech, kteří si na tyhle "reklamy" vzpomenou když jedou a chtějí předjíždět nebo podobně ... to s tím přechodem je podle mě úplně nejčastější nehoda .. v prvním pruhu jeden zastaví, člověk tam vejde a druhý co nezastaví ho setne ... řekla bych že když si na tuhle kampaň vzpomene jeden člověk tak to splní svůj účel
Já jsem jedině pro!
                   
1504. RE: RE: (re:1502)
Kidli

Příspěvků : 839
datum : 26.11.2008 - 19:41:31

Ivča: nápad je to určitě dobrej, provedení už ne - jak píšu - je to opět zacílený na "rychlost zabíjí"

S tím, co píšeš o přechodu souhlasím, ale to v tom videu není ;-)

                                                                                                                                                                                                                              | | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | |
                                                                                                                                                                                                                              Stránka byla vygenerována za 0.0747 s.
                                                                                                                                                                                                                              Hlavní stránka | Články | Členové | Fotogalerie | Srazy | Bazar | Fórum | Kniha návštěv | e-Shop | Partneři | Download | Šifry | Odkazy | SMS | Kontakty
                                                                                                                                                                                                                              © 2004 - 2024, Cabrio Club - všechna práva vyhrazena, optim. roz. 1024x768 | ISSN 1214-9470
                                                                                                                                                                                                                              Svářečky | Společenské HRY | Katalog odkazů