Anonym
 
Hlavní stránka Články Členové Fotogalerie Srazy Bazar Fórum Kniha návštěv e-Shop Partneři Download Šifry Odkazy Kontakty

STŘECHA - zobrazeno podle vláken

Seznam témat | Zobrazovat podle času
| | 85 | 86 | 87 | 88 | 89 | 90 | 91 | 92 | 93 | 94 | 95 | 96 | 97 | 98 | 99 | 100 | 101 | 102 | 103 | 104 | |
   
1120. Oprava střechy (re:1)
Twister

Příspěvků : 6
datum : 23.8.2010 - 14:41:38

Zdravím!
Jsem tady nový a nenašel jsem funkci vyhledávání, tak doufám že už se to tu neřešilo. Zkusil někdo opravit střechu pomocí nažehlovací záplaty? Jedná se o dírku cca 1x1cm.
       
1121. RE: Oprava střechy (re:1120)
Lůca

Příspěvků : 315
datum : 23.8.2010 - 15:46:22

Twister: To jsme nezkoušeli a myslím že to není ono...ačkoli estetika je estetika...ovšem pokud ti kroupy udělají 40 děr o průměru 5cm....tak není co řešit
           
1122. RE: RE: Oprava střechy (re:1121)
Twister

Příspěvků : 6
datum : 23.8.2010 - 17:25:29

Afrous a Lůca:
No jasně, ale já nenechám přeci šít novou střechu kvůli jedný malý dírce. Estetika mě už více méně netrápí protože mám stejně sešívanou střechu po zlodějích. Jde mi spíš o to jestli bych žehličkou nezničil materiál střechy a jestli to drží. A to je každá rada drahá
               
1123. RE: RE: RE: Oprava střechy (re:1122)
Lůca

Příspěvků : 315
datum : 23.8.2010 - 18:42:40

Twister: Jasně,to chápu...a z jakého materiálu máš střechu?Spíše typ
                   
1124. RE: RE: RE: RE: Oprava střechy (re:1123)
Twister

Příspěvků : 6
datum : 23.8.2010 - 22:34:59

Afrous a Lůca:
Je to nějaká umělotina. Pomůže když řeknu že auto je Opel Astra cabrio?
                       
1125. RE: RE: RE: RE: RE: Oprava střechy (re:1124)
Lůca

Příspěvků : 315
datum : 24.8.2010 - 15:49:43

Twister: Tak to mi moc nepomůže,ale pokud je to umělotina,tak bych rozhodně žehličku nepoužíval...nemáš fotku?nějaký detail a hodit to sem?
                           
1126. RE: RE: RE: RE: RE: RE: Oprava střechy (re:1125)
Twister

Příspěvků : 6
datum : 24.8.2010 - 18:10:54

Afrous a Lůca:

JJ seženu nějakej kvalitnější foťák a hodim to sem. Mobilem to moc velkou vypovídací kvalitu nemá...
                               
1127. RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: Oprava střechy (re:1126)
Lůca

Příspěvků : 315
datum : 24.8.2010 - 20:12:41

Twister: To bude rozumné...a odkud jsi?mmt,mrknu na profil...
                                   
1128. RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: Oprava střechy (re:1127)
Twister

Příspěvků : 6
datum : 24.8.2010 - 21:42:34

Afrous a Lůca:
Jsem z Klášterce nad Ohří. K profilu jsem se zatím ještě nedostal...
                               
1129. RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: Oprava střechy (re:1126)
PacBoy

Příspěvků : 3126
datum : 26.8.2010 - 10:32:11

Twister: já měl na první střeše nažehlovací záplatu, a ještě jsem to měl něčím prošité ... a úplně nejlepší to nebylo, ale stačilo to ... spíš mě napadlo, jestli by nebylo lepší to vzít k nějakému čalouníkovi a dírku 1x1cm zašít ... na takovou velikost je to podle mě nejjednodušší, nejlevnější a nejefektivnější ;o)))
                                   
1130. RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: Oprava střechy (re:1129)
Lůca

Příspěvků : 315
datum : 26.8.2010 - 11:20:35

PacBoy: Taky si to myslím...minimálně poradí a popřípadě to udělá odborně...bude vědět jak a čím nejlépe

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                        | | 85 | 86 | 87 | 88 | 89 | 90 | 91 | 92 | 93 | 94 | 95 | 96 | 97 | 98 | 99 | 100 | 101 | 102 | 103 | 104 | |
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                        Stránka byla vygenerována za 0.1214 s.
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                        Hlavní stránka | Články | Členové | Fotogalerie | Srazy | Bazar | Fórum | Kniha návštěv | e-Shop | Partneři | Download | Šifry | Odkazy | SMS | Kontakty
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                        © 2004 - 2024, Cabrio Club - všechna práva vyhrazena, optim. roz. 1024x768 | ISSN 1214-9470
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                        Svářečky | Společenské HRY | Katalog odkazů