Anonym
 
Hlavní stránka Články Členové Fotogalerie Srazy Bazar Fórum Kniha návštěv e-Shop Partneři Download Šifry Odkazy Kontakty

STŘECHA - zobrazeno podle vláken

Seznam témat | Zobrazovat podle času
| | 82 | 83 | 84 | 85 | 86 | 87 | 88 | 89 | 90 | 91 | 92 | 93 | 94 | 95 | 96 | 97 | 98 | 99 | 100 | 101 | |
           
240. RE: RE: RE: (re:239)
Boo

Příspěvků : 8759
datum : 17.4.2008 - 11:56:59

erdogan: Když to nebudeš drhnout ocelovým kartáčem tak ne..
               
241. RE: RE: RE: RE: (re:240)
erdogan

Příspěvků : 3188
datum : 17.4.2008 - 13:25:55

Bugaboo: heh, nem boj, ocelovy, urcite ee ... nj, tak skusim vyskusat, co to povie ...
                   
242. RE: RE: RE: RE: RE: (re:241)
Boo

Příspěvků : 8759
datum : 17.4.2008 - 13:37:27

erdogan: Já jí mám gumovou nebo takovou hoci.. Ocel by to přežilo. Dej potom vědět jak jsi dopadnul..
235. střecha..
Asterg

Příspěvků : 19
datum : 15.4.2008 - 16:19:43

Díky moc za radu vyzkouším a uvidím ... kdyžtak se ozvu a zkusíme chemii :o)
   
236. RE: střecha.. (re:235)
Danielson

Příspěvků : 1646
datum : 15.4.2008 - 22:04:30

Asterg: nemáš zač a pro upřesnění: chemie se nachází v Litvínově...
232.
majky2002

Příspěvků : 3
datum : 15.4.2008 - 09:55:32

Ahoj všichni.Chtěl bych vás všechny moc poprosit o radu.Mám Toyotu Paseo v kabriu,auto je v super stavu ale ta střecha.....:-D...nevíte někdo,na kolik to vychází pokud potřebuju celou střechu přešít?a případně nějake doporučení na koho se obrátit?byl bych vám moc vděčnej.tak mějte hezký den a ....jezděte opatrněěěěěě!!!!!čááu Majk
   
233. RE: (re:232)
rebel dědeček

Příspěvků : 1370
datum : 15.4.2008 - 10:49:22

majky2002: www.calounikps.com
mob.: 732778000
       
234. RE: RE: (re:233)
majky2002

Příspěvků : 3
datum : 15.4.2008 - 12:56:30

dědeček: děkuju moooc....
229. střecha
Asterg

Příspěvků : 19
datum : 13.4.2008 - 20:17:53

ahojky lidičky potřeboval bych poradit :o) nějakou dobrou inpregnaci a taky něco na odstranění mechu (řas) nebo co to vlastně je?? Nevím čím to nejlépe sundat z plátěné střechy. Dík moc
   
230. RE: střecha (re:229)
Danielson

Příspěvků : 1646
datum : 13.4.2008 - 20:35:57

Asterg: tak to je malinko problémek.Takže pro první pokus vem vodu se šamponem, měkčí kartáček a krouživými pohyby za účasti šamponu zkus měšík vykartáčovat.Potom střechu řádne umyj houbou a opláchni.Nech uschnout a impregnuj přípravkem na stany,obuv,oděv......viz jiné odkazy.V případě neúspěchu mi pošli vzkaz a zkusíme jinou "ostřejší" verzi chemikálií u nás.
   
231. RE: střecha (re:229)
JohnyGoe

Příspěvků : 1546
datum : 13.4.2008 - 21:34:45

Asterg: Já jsem se toho zbyvil ve wapce při mytí auta, vzal jsem si o tři žetonky víc a za pět minut byla všechny tahle blbost pryč, a toho bordelu co steklo dolu, no fuj , pak jsem vzal impregnaci od toho Nikwaxu a tu jsem koupil normálně ve sportu vedle kauflandu a to je docela majinkej sport. Prostě kamkoliv vlez a zeptej se, oni ti poraděj.

Jinak dneska jsem chytl déšť a jen co jsem z něj vyjel, zastavil jsem a šel se kouknout na třechu a byla úplně suchá
227. streccha
jardys

Příspěvků : 1
datum : 13.4.2008 - 10:10:56

cauky neznate nekoho kdo sije strechy na cabrio?
   
228. RE: streccha (re:227)
uncle Igor

Příspěvků : 10411
datum : 13.4.2008 - 10:47:16

jardys: Zdarec! např.
226.
enakki

Příspěvků : 58
datum : 12.4.2008 - 23:58:23

skusali ste niekto produtky od RENOVO? v UK, kde su kabria ako doma, je to znacka cislo 1. Trosku drajsie, (kupoval som na ebay) ale nemozem povedat zle slovo.
mam vinyl, takze som kupil pack vinyl softop cleaner+kondicioner. cleaner sa da nahradit aj jarovym roztokom asi, ale ten kondicioner je fantasticky. vinyl stmavne, zmakne, a i pocas dazda sa na nom zraza voda - podobn ako ked mate navoskovanu karoseriu.

RADO1: k tomu plesniveniu strechy - vacsina MX-iek (1. 2. gen) maju vinyl, nie platno. to sa davalo len pre niektorych specialnych ediciach)

inak tuto zimu som jazdil s hardtopom, softtop ostal zlozeny, po zimebol pokrceny, ale za pol dna sa pekne vystrel.
225.
JohnyGoe

Příspěvků : 1546
datum : 12.4.2008 - 19:57:10

Tak jsem dneska koupil impregnaci od Nikwax - Tent & Gear Proof, takže uvidíme, jak se to bude chovat. Půl litru stálo 290kč a na střechu mi to vyšlo akorát.
První poznatky - malinko mi to stříklo i na okno - po zaschnutí je to jak hrozně jemňounká vazelínka, musel jsem to umýt tech. benzinem, střecha krásně zčernala a není už tak flekatá, při skládání a natahování se hnedka rovná střechovnice a nezustává už cca půl hoďky jakoby pomuchlaná, je taková malinko měkčí a pružnější. Zatím to působí dobře, ale jak říkám, uvidíme co udělá časem.
   
248. RE: (re:225)
modry.neon

Příspěvků : 169
datum : 28.4.2008 - 18:42:13

JohnyGoe: cao..tak co nejake dalsi poznatky a rady ohledne Nikwax - Tent & Gear Proof? zvazuju taky koupi teto impregnace...diky
       
249. RE: RE: (re:248)
JohnyGoe

Příspěvků : 1546
datum : 28.4.2008 - 20:00:44

modry.neon: Poznatky jsou - střecha je pořád parádně vodopudivá, při mytí wapkou jsem přejel kousek střechy a vůbec nic to s impregnací neudělalo, střachu jsem pak vzal hadrem a voda šla všechna krásně dolů. Já jsem spokojenej A co se barvy střechovnice týká, pořád je jakoby malinkatějš černější, ale je to asi jen tím, že jsem střechu před impregnováním vypral taky wapkou a teď se tam nemůže dostat tolik bordelu
223.
CashBreak

Příspěvků : 6
datum : 11.4.2008 - 14:37:59

Cau lidi mel bych malej dotaz. Mam strechu zasedlou a chtel bych aby mela puvodni cernou barvu. Poradte jak se to da osetrit nejakym pripravkem. Díky moc piste me do posty. Díky
   
224. RE: (re:223)
Kamikaze

Příspěvků : 2166
datum : 11.4.2008 - 18:49:16

CashBreak: Riwax mulltibril snad se to tak píše dej info Danilesonovi člen 050
221. zima s cabriem...
Dolly

Příspěvků : 28
datum : 6.4.2008 - 23:48:41

já jsem v zimě měla problém se střechou jen jeden. Když jsem zaparkovala na ulici, šla si něco vyřídit a jak jsem se vrátila, bylo na předních sedadlech malinko nasněženo ...holt tam neprší, jen občas, když padají malé vločky, tak je tam trošku bílo

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                              | | 82 | 83 | 84 | 85 | 86 | 87 | 88 | 89 | 90 | 91 | 92 | 93 | 94 | 95 | 96 | 97 | 98 | 99 | 100 | 101 | |
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                              Stránka byla vygenerována za 0.0826 s.
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                              Hlavní stránka | Články | Členové | Fotogalerie | Srazy | Bazar | Fórum | Kniha návštěv | e-Shop | Partneři | Download | Šifry | Odkazy | SMS | Kontakty
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                              © 2004 - 2024, Cabrio Club - všechna práva vyhrazena, optim. roz. 1024x768 | ISSN 1214-9470
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                              Svářečky | Společenské HRY | Katalog odkazů