Anonym
 
Hlavní stránka Články Členové Fotogalerie Srazy Bazar Fórum Kniha návštěv e-Shop Partneři Download Šifry Odkazy Kontakty

Cabrio ples - zobrazeno podle vláken

Seznam témat | Zobrazovat podle času
| | 105 | 106 | 107 | 108 | 109 | 110 | 111 | 112 | 113 | 114 | 115 | 116 | 117 | 118 | 119 | 120 | 121 | 122 | 123 | 124 | |
           
100. RE: RE: RE: (re:99)
Marv & Luci Luc

Příspěvků : 10383
datum : 14.2.2008 - 19:26:37

dědeček: Tož se jdu zaregistrovat Ráda přispěju a když to vyjde, tak dorazím LL
               
101. RE: RE: RE: RE: (re:100)
Marv & Luci Luc

Příspěvků : 10383
datum : 14.2.2008 - 19:29:20

Marv & Luci Luc: Tož provedeno Akorád poprosím o strpení poslání peněz. Brzo ráno jedu do rakous na 3dny a k bance se dřív,než v pondělí nedostanu Ovšem slibuji, že v pondělí to neprodleně pošlu LL
               
122. RE: RE: RE: RE: (re:100)
rebel dědeček

Příspěvků : 1370
datum : 14.2.2008 - 21:20:23

Marv & Luci Luc: Píšu za sebe: MÁM RADOST.
               
123. RE: RE: RE: RE: (re:100)
rebel dědeček

Příspěvků : 1370
datum : 14.2.2008 - 21:21:37

Marv & Luci Luc: Píši za sebe:MÁM RADOST.
                   
124. RE: RE: RE: RE: RE: (re:123)
Marv & Luci Luc

Příspěvků : 10383
datum : 14.2.2008 - 22:57:21

dědeček: Přece nenechám organizační team ve štychu Vím jaké to je něco organizovat, o to víc, když to pak přijde v niveč LL
91. Cabrio ples
rebel dědeček

Příspěvků : 1370
datum : 13.2.2008 - 21:29:48

Přátelé: je opravdu načase si ujasnit kdo přijede na ples. Prosím o upřesnění do přihlšovacího formuláře na našich stránkách.Zatím to neodpovídá seznamu který je ve 40tém příspěvku ve foru.Tam už chybělo jenom 14 lidiček.Zatím stále bojuji aby se akce konala.Už jenom proto že někteří z vás se těší.Vím že je to akce neúměrná k některému srazu ale přesto věřím že jsme jak někteří tvrdí gabrio rodina a pořádat ples si zasloužíme.Všechno je jednou poprvé, možná příště ho budeme pořádat v lepších prostorech a s lepším zázemím.Mrzí mě jenom to že než jsem se odhodlal akci uskutečnit tak jsem hovořil s několika členy. Každý říkal jak je to perfektní ale doposud nejsou přihlášeni. Jinak nemám nic co bych ještě dodal.
89.
Ota

Příspěvků : 3037
datum : 13.2.2008 - 20:15:21

Deninka: jsem i pro posezení dlouho jsem neviděl žádnýho kabrioleťáka
87.
wee

Příspěvků : 3847
datum : 13.2.2008 - 17:01:04

Jestli to nevyjde, jako že to nevypadá, tak mi čeká pracovní sobota
85.
Marv & Luci Luc

Příspěvků : 10383
datum : 13.2.2008 - 09:54:58

Taky sem čekala, že to bude mít větší úspěch. Osobně bych jela, ale pro mě je to další víkend mimo domov = zase někoho otravovat s hlídáním a krmením zvířat
LL
81.
JohnyGoe

Příspěvků : 1546
datum : 12.2.2008 - 20:23:16

Teď jsem byl na kávě na pumpě u nás v DC a přijel tam člen 918 Bílajz
Hodili jsme pokec a informoval jsem ho o plesu, tak to prej zkoukne
Asi by prej možná jel, po přečtení tohoto fóra doufam pojede
Jo a nechal jsem předat číslo na mě tomu človíčkovi z víkendu a toho musím ukecat taky. Kua, lidi jde se plesat, přece to neodmítnete. Když už si s tím dávají naši členové tu práci. Nebuďte baby a pojeďte. To mám bejt fakt náborář? Já scháním jak ďas, ale sám na to nestačím.
   
82. RE: (re:81)
wee

Příspěvků : 3847
datum : 12.2.2008 - 20:12:48

JohnyGoe: jestli to vyjde kvůli tobě, osobně tě zvu na flašku šáňa.
Jen prosím víkend je s měkkým, ale tobě to odpouštím, za to jak se snažíš
       
83. RE: RE: (re:82)
Caddy

Příspěvků : 23860
datum : 12.2.2008 - 20:19:43

wee: tak zalezi, kdo je zrovna okolo, dovedu si predstavit i vikend s tvrdym
       
84. RE: RE: (re:82)
JohnyGoe

Příspěvků : 1546
datum : 12.2.2008 - 20:23:41

wee: Sorry. Jinak já šáňo néééé , ale dáme nebo meblídky a nebo obojí
Caddy los Eldos: Mno a ne jen víkend
72.
Kikina

Příspěvků : 1603
datum : 12.2.2008 - 09:56:57

Přátelé, kamarádi, prosím, abyste se do 15.2. (tj. do pátku) přihlásili i v tom formuláři, který najdete v článku. Pokud s sebou berete kamarády, tak si je přihoďte k sobě. Pokud nás bude nedostatek, uděláme asi jen měnší zábavu! Díky moc všem za spolupráci!!!!
   
73. RE: (re:72)
z.v.i.r.e

Příspěvků : 11148
datum : 12.2.2008 - 11:48:59

Kikina: jen drobnost Platit při přihlášení nebo se to bude řešit dodatečně?
       
74. RE: RE: (re:73)
rebel dědeček

Příspěvků : 1370
datum : 12.2.2008 - 11:58:42

Z.V.I.R.E: Do 15.02. sjednotit závazné přihlášky.Prosím i o informaci kdo má zajištěné ubytování. 16.02 dám vědět jaký je výsledek a zda se bude něco konat. Jestliže ano tak pak zaslat peníze na účet Deninky do 21.02. Děkuji, ale nevidím to moc dobře. Tak nějak jsem toto nečekal.
           
75. RE: RE: RE: (re:74)
wee

Příspěvků : 3847
datum : 12.2.2008 - 13:01:05

dědeček: já s tebou soucítím, mě to taky strašně mrzí, že o to není skoro žádný zájem, to fakt nikdo neví už ty šichty? asi ještě ne. A dědečku, nešel by ten termín ještě trochu posunout?????
               
76. RE: RE: RE: RE: (re:75)
rebel dědeček

Příspěvků : 1370
datum : 12.2.2008 - 15:27:22

wee: Kam posunout???????? Jak ??????? S hudbou to je problém, proto tento termín.Schválně jsem to dal 2apůl měsíce předem. Aby měl každý kdo bude mít zájem možnost si zajistit volno. Ale opravdu to bude o něčem jiném.Mrzí mě to, ale co život jde dál.
                   
77. RE: RE: RE: RE: RE: (re:76)
z.v.i.r.e

Příspěvků : 11148
datum : 12.2.2008 - 15:49:44

dědeček: nevím, nemyslela wee posunotu termín přihlášení? Aby se to třeba nezavrhlo teď a za 14 dní ti lidi řeknou, smůla no, tak to volno mít budu, ale ples se nekoná To by mi přišlo škoda
                       
78. RE: RE: RE: RE: RE: RE: (re:77)
rebel dědeček

Příspěvků : 1370
datum : 12.2.2008 - 16:30:21

Z.V.I.R.E: Smlouva o hudební produkci:
Cena sjednané produkce včetně dopravy 4000,-Kč
Bod č.8 Od této smlouvy může pořadatel produkce ustoupit, pokud písemě zdůvodní zrušení produkce, nejméně však 21 dnů před produkcí. Při nedodržení této lhůty,bude pořadateli produkce účtováno 50% ze sjednané částky,za nedodržení této smlouvy.Pokud se rozhodne pořadatel produkci zrušit až po příjezdu souboru na místo konání produkce, uhradí pořadatel souboru 75% ze sjednané částky. Tak teď mi poraď jak se mám zachovat???????????

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                | | 105 | 106 | 107 | 108 | 109 | 110 | 111 | 112 | 113 | 114 | 115 | 116 | 117 | 118 | 119 | 120 | 121 | 122 | 123 | 124 | |
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                Stránka byla vygenerována za 0.1333 s.
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                Hlavní stránka | Články | Členové | Fotogalerie | Srazy | Bazar | Fórum | Kniha návštěv | e-Shop | Partneři | Download | Šifry | Odkazy | SMS | Kontakty
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                © 2004 - 2024, Cabrio Club - všechna práva vyhrazena, optim. roz. 1024x768 | ISSN 1214-9470
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                Svářečky | Společenské HRY | Katalog odkazů