Anonym
 
Hlavní stránka Články Členové Fotogalerie Srazy Bazar Fórum Kniha návštěv e-Shop Partneři Download Šifry Odkazy Kontakty

6. Mezinárodní sraz - Poděbrady - zobrazeno podle času

Moderátoři tématu: rebel dědeček, Deniii
Seznam témat | Zobrazovat podle vláken
| | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | |
2920. RE: RE: RE: RE: (re:2919)
Sponik

Příspěvků : 22405
datum : 23.5.2012 - 11:48:24

Žralok: vidíš někde v mém příspěvku tvé oslovení?????
2919. RE: RE: RE: (re:2915)
Žralok

Příspěvků : 113
datum : 23.5.2012 - 11:33:51

Sponik: Můžeš mi objasnit prosím důvod mého oslovení?
Tohle jsi přehnal a zavedl o do roviny hloupých urážek. Já se o inteligenci Tvých příspěvků nikdy nevyjádřil a to samé bych žádal od Tebe. Děkuji
2918. RE: RE: RE: RE: RE: (re:2917)
Caddy

Příspěvků : 23860
datum : 23.5.2012 - 11:32:24

Sponik:
2917. RE: RE: RE: RE: (re:2916)
Sponik

Příspěvků : 22405
datum : 23.5.2012 - 11:25:22

Caddy: at si jde každý svou cestou, budem rádi že svítí sluníčko a umíme si ho užít
2916. RE: RE: RE: (re:2915)
Caddy

Příspěvků : 23860
datum : 23.5.2012 - 11:23:14

Sponik: ale tak zese neni treba se urazet, ze Nicmene ja myslim, ze uz jsme toho napsal dost a kazdy, kdo umi cist a chapat text, tak zna moje postoje, nazory, duvody a pokud se neobjevi neco, o cem jsem jeste nemluvil, necitim dalsi potrebu se znovu ke vsemu vyjadrovat
2915. RE: RE: (re:2914)
Sponik

Příspěvků : 22405
datum : 23.5.2012 - 11:16:24

Caddy: kašli na něj, blbec zustne vždy blbcem
2914. RE: (re:2913)
Caddy

Příspěvků : 23860
datum : 23.5.2012 - 10:21:56

Žralok: to rika ten pravej )
2913.
Žralok

Příspěvků : 113
datum : 23.5.2012 - 10:20:45

No nějak se to tu zvrhlo a postřelený husy zakejhaly.

Těm sedícím mimo mísu co nepochopily o co tu Dědečkovi šlo poradím aby si zkontrolovali své posezení.

2912. RE: RE: RE: (re:2909)
Caddy

Příspěvků : 23860
datum : 23.5.2012 - 10:15:16

Žralok: pletes si svobodu s parazitovanim na ostatnich a nicnedelani ze strachu pred krikem teto skupiny....i kdyz nevim proc....nejsem rasista a nerikam, ze bych je posilal do osvetimi, ale jsem proto, aby za stejne chovani bylo ke vsem pristupovano stejne...coz ted neni.
2911. RE: RE: (re:2906)
Caddy

Příspěvků : 23860
datum : 23.5.2012 - 10:13:27

Giani: nojo, to je tim, ze u nas jsou lidi zvykli a bez bice nejak zit neumi..to jeste potrva, nez se od tohoto oprosti. Jestli vubec teda...protoze po par letech nadseni se to zase pekne utahuje a po nacistech a komousich tu mamem EU a greenlobby atd... Orwell byl jeste bridil, co nas mozna brzo ceka...

Žralok: jeste k te kolektivnosti - ja vidim prave jako zaklad kolektivu tu pohodu a nepruzeni ostatnich. Proto jsem nikomu ani nerikal, kdy ma prijet na sraz, kam nesmi nebo co nemuze delat....kazdy si prijel, kdy chtel, delal, co zrovna chtel a bavilo ho to a jak to hezky slo Jedidne, co jsem potreboval, byl priblizny pocet kvuli organizaci, ale ono to tak nejak vychazelo a +/- pet aut me rozhodne nerozhodilo...
Pravda, lidi jsou hovada a se sirsi verejnosti by to tak neslo. Ale uz jn to, ze se tam schazime jako majitele cabrioletu, bylo pro me dostatecne, ze jsou to lide, kteri maji neco v sobe a budou se umet chovat. A taky to tak fungovalo. A kdyz ne, priste nebyli zvani, jednoduche.
2910. RE: RE: RE: (re:2909)
Giani

Příspěvků : 1202
datum : 23.5.2012 - 10:12:22

Žralok: To je vážně ubohé přirovnání. Nechápu, co tady ještě děláš, když tady vládne taková anarchie
2909. RE: RE: (re:2906)
Žralok

Příspěvků : 113
datum : 23.5.2012 - 10:08:51

Giani: Ano kvůli takovejm podobnejm SVOBODNEJM vůči nám Kanada zavedla vízovou povinnost
2908. RE: (re:2905)
Caddy

Příspěvků : 23860
datum : 23.5.2012 - 10:08:34

Žralok: jojo, mame tu skvelou tradici, kde byl ordnung a disciplina, lidi se bali vystrcit hlavu a zit podle sebe. Ted jen nevim, zda Te mam pozdravit Sieg Heil nebo Čest práci

A v americe zadna tvrda pravidla urcite nemaji a cokoliv, co neni dokonale svazano narizenimi, je divoky zapad (ted pomijim fakt, ze ja mam rad auta, to neznamena, ze zboznuju ameriku celou se vsim vsudy)
2907. RE: RE: RE: RE: (re:2904)
Caddy

Příspěvků : 23860
datum : 23.5.2012 - 10:02:58

rebel dědeček: ano, zkopiroval jsi sem seznam srazu, na kterem byla kazda akce, kterou nekdo uz mel pripravenou a poslal to Masterovi Opakuji znovu, ze Club nebyl v Zalceri nijak zainteresovan, ani financne, ani zazemim, ani nicim jinym....s Masterem mel spolecneho tak to, ze byl pozvan a jednou dokonce na jeden den prijel

mam dokonce dojem, ze mi nechtel Master pridelovat za Zacler pisty, byt splnoval celovikendovost i pocet aut..prave proto, ze to neni oficialni akce Ale to uz si moc nepamatuju, tak to nechci tvrdit jako nezvratitelny fakt
2906. RE: (re:2905)
Giani

Příspěvků : 1202
datum : 23.5.2012 - 10:01:17

Žralok: Někdo si umí užívat svobodu a někomu vyhovuje bič a restrikce :-)
2905.
Žralok

Příspěvků : 113
datum : 23.5.2012 - 09:53:32

Díky tomu co tu čtu jsem rád, že jsem ve střední evropě. Že tu americký autíčka a celá filozofie svobody divokého západu funguje v úzkem kruhu pár jedinců a moc lidí to tady zase nebere. Svoboda ameriky, country, kovbojský klobouky a boty ať zůstanu za oceánem a pokud někdo potřebuje ať se tam odstěhuje. My tu bohudík máme svoji tradici a svoji historii s nějakým smyslem pro řád, společenství a kolektivnost.

Končím tu s hloupejma diskusema a vyjadřuji podporu Dědečkovi.
2904. RE: RE: RE: (re:2903)
rebel dědeček

Příspěvků : 1370
datum : 23.5.2012 - 09:47:20

Caddy: Připravované srazy v roce 2010
Prý je krize na ústupu, tak doufejme, že tomu tak skutečně je a budeme se moci všichni setkat na připravovaných srazech v tomto roce. Naštěstí co do počtu srazů to na krizi nevypadá, takže bude možné si vybírat jako každý rok, jak jste již většinou zvyklí. Proto to bílé studené pryč a ať je zpět to velké žluté hřejivé ;)


3. Cabrio plesání
Místo konání : Hořátev
Termín : 13. 03. 2010
Ubytování : místní sokolovna, případné hotely v okolí
Organizuje : dědeček [286], Deninka [657]
Předpokládaný program : Ples se vším jak má být.


--------------------------------------------------------------------------------

6. Mezinárodní sraz kabrioletů
Místo konání : Autokemp Golf, Poděbrady
Termín : 14. - 16. 05. 2010
Ubytování : možnost výběru mezi stanem a chatkou
Organizuje : dědeček [286], Deninka [657]

Předpokládaný program : Zahájení další sezony naší cabrio rodiny, spanilá jízda, večer program v kempu.


--------------------------------------------------------------------------------

5. Cabrio Meeting Žacléř
Místo konání : Žacléř [TU]
Termín : 11. – 13. 06. 2010
Ubytování : přímo v objektu konání, soukromá turistická ubytovna
Organizuje : Caddy [015]
Předpokládaný program : Žranice, pohodička, pokec, žranice, projíždky, promítání, žranice... .

2903. RE: RE: (re:2900)
Caddy

Příspěvků : 23860
datum : 23.5.2012 - 09:25:43

rebel dědeček: jmenovalo se to "Cabrio Meeting Zacler", o cabrio clubu ani slovo. Ano, vozil jsem treba jeho vlajku, protoze je to proste club stejne zamerenych lidi a vsichni jsme byvali na jedne lodi...bral jsem to jako vyjadreni prislusnosti k nadsencum do cabria.

Halt me nikdy nenapadlo, ze se nejake cluby budou rozlisovat

A ze nekdo bude resit takhle silene oficiality a brat to tak strasne vazne. To bych si na sraz najal ucetni a vykazoval vyuctovani na webu v barevne tabulce. A zaroven bych meril na minuty, kdo tam jak byl a kolik kilometru ze spanilky s nami najel a pak bych mu poslal fakturu :-D Aby se nahodou nekdo nesvezl necekane s nami. Jo a taky jsem treba mel uctovat kazdou porci i detem )) sakra, ze ja to nedelal sikovne se ziskem jako Ty, mohl jsem mit zaplacene sve naklady a benzin na dalsi mesic dopredu :-D

My se neshodnem. Ne proto, ze bychom se nemohli mit radi nebo bych citil nejakou zast, ale proto, ze kazdy k tomu pristupujem uplne jinak. Ja jako volnost, svobodu a radost, Ty jako do detailu naprogramovanou masinerii, klde musi byt vse jasne predem dane, kazda koruna sedet a beda, jak by to nekdo narusoval.

Mozna proto jsem si i ja jako organizator dokazal Zacler uzit. Ano, byla spousta nervu a sem tam problemy (to ani nejde aby za sest let pri dvou srazech rocne nebyly), pokazde jsem si rikal, ze priste uz ne...ale nakonec na to vzpominam jako na akce, kde jsem se skvele pobavil s prateli a uzival dobre atmosfery. Z kazdeho rocniku jsme se poucil, co je spatne, aby ten dalsi fungoval jeste lepe...no a kdyz uz se to vypilovalo k dobre funkcnosti, tak jsme o to prisli Ale ono to zase bude...uz se neco zacina rysovat
2902. RE: RE: (re:2900)
Giani

Příspěvků : 1202
datum : 23.5.2012 - 09:19:17

rebel dědeček: Než jsem stačila odpovědět, tak Caddy odpověděl i za mě:-)
2901.
Caddy

Příspěvků : 23860
datum : 23.5.2012 - 09:14:54

to dam i sem, do diskuse pod calnekm asi nidko mco nechodi...

No, nebudu se vyjadrovat k celku, protoze byt sis myslel neco jineho, nejsem clenem vedeni a do provozu clubu vidim mene, nez vy sami, takze mi to ani neprislusi, jelikoz proste nevim.
Ale jelikoz se opetovne otiras o Zacler, k tomu se jako poradatel vyjadrit musim.

1) Zacler NEBYL zadny oficialni sraz Cabrio Clubu. Ano, byl tu o nem clanek, byla o nem rubrika na foru, jezdili tam mistni clenove. Ale mezi oficialni srazy nepatril a s clubem na nem zadna spoluprace nebyla, ani financni, ani jina. Jednalo se o ciste moji soukromou aktivitu a ke konci dokonce mirne mene otevrenou.

2) Nejsem rad, ze je mi naznacovana nejaka nepruhlednost a nejasnost kolem srazu. Prave proto se platilo vse az na miste, ciste naklady kazdeho, v pozdejsich rocnicich si kazdy platil sam i ubytovani, aby myma rukama proslo co nejmene. Bylo to nejjednodussi, zaplatil jen ten, kdo opravdu prijel, platil jen obdobi, ktere tam travil, neni na tom nic nejasneho. Kdyby nekdo chtel videt ucet od Holuba, klidne bych mu jej ukazal a jeste pujcil kalkulacku. Nikdo takovy se vsak nastesti neukazal, asi jsem mel stesti na skladbu lidi Ano, zaokrouhloval jsem treba na celky nahoru trochu, aby zbylo i na nejake dysko, ale to v celkove sume udelalo desetikoruny, max. jednotky stokorun. A na jednom sraze mi zase 1500,- chybelo a dodnes jsem neprisel na to, kde jsem udelal chybu Ale taky jsem neobchazel ostatni a nerikal, at mi daji jeste kilo, ze mi to nejak nevyslo, to uz proste beru jako riziko. A to nepocitam, ze treba nejake zakladni erarni nealko piti jsem nakupoval za svoje a ani me nenapadlo to tam zapocitavat. A proc? Protoze proste to beru jako pratelskou pohodovou akci, kde si lidi maji uzivat a relaxovat, ne nejakou oficialitu s presne nalajnovanym programem a halerovym vyuctovanim.

3) Pokud mam zajit do obecne roviny z meho pohledu, co se tyce vybirani penez na srazech: Je to ciste vec nabidky a poptavky. Jestli chci/nechci jet na sraz, jestli je/neni pro me drahy, zda vynalozene penize odpovidaji/neodpovidaji memu prozitku. Pokud se rozhodnu prijet, sraz si uziju, zaplatim, co bylo receno, neprislo mi to prehnane a zaroven nechybelo neco, co mi bylo slibeno, je mi uplne jedno, co se s penezi stalo...zda stacily, zda prebyly...proste byla dana cena, bylo za ni toto, ja ji dobrovolne zaplatil a tamto jsme dostal...a jestli neco zbylo a organizator to propil nebo si koupil hodinky, to je mi fakt uprimne fuk A mimochodem, doplacet se da velmi snadno, treba tento vikend bude jina nejmenovana akce (nesouvisejici s cabriama), na niz kazdy ucastnik zaplati 2500,- poplatek a presto se plati jeste z klubovych penez a nase firma dava 50 tisic sponzorsky dar, aby to vubec slo realizovat Stejne tak je mi jedno, co delas s penezi, co vydelaly Tvoje srazy. A stejen tak je mi jedno nejaka vyrocni zprava, beru to jen jako nutnou oficialitu, abychom mohli byt nekde registrovani. Tim nechci obahjovat necinnost a nejasnosti kolem provozovani, samozrejme to musi fungovat.

4) Cabria beru jako filosofii, neco, co dava cloveku svobodu a pohodu a stejne tak pristupuju i ke vsemu ostatnimu..proste volne...kdyz se mi nekdo pripoji spontanne ke spanilce, mam naopak radost, mam radeji mensi srazy s mene programem a vice volnosti. Aby si to kazdy uzil podle sveho. A proto vim, ze Tvuj club (pardon, klub) se svymi stanovami a uzavrenosti pro me zkratka neni. Ja jen doufam v to, ze kdyz se to tady tak hezky procisti a MAster treba dostal timto nejaky Impuls, ozije to i tady. Nicmene po nekolika podobnych uskupeni uz vim, ze jak se neco rozroste moc, uz nikdy se to nevrati k tem krasnym zacatkum...
| | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | |
Stránka byla vygenerována za 0.0514 s.
Hlavní stránka | Články | Členové | Fotogalerie | Srazy | Bazar | Fórum | Kniha návštěv | e-Shop | Partneři | Download | Šifry | Odkazy | SMS | Kontakty
© 2004 - 2024, Cabrio Club - všechna práva vyhrazena, optim. roz. 1024x768 | ISSN 1214-9470
Svářečky | Společenské HRY | Katalog odkazů