Anonym
 
Hlavní stránka Články Členové Fotogalerie Srazy Bazar Fórum Kniha návštěv e-Shop Partneři Download Šifry Odkazy Kontakty

6. Mezinárodní sraz - Poděbrady - zobrazeno podle času

Moderátoři tématu: rebel dědeček, Deniii
Seznam témat | Zobrazovat podle vláken
| | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | |
2880. RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: (re:2878)
Rebel Daniel :-)

Příspěvků : 2337
datum : 20.5.2012 - 22:20:55

Caddy: a jedeme dááál

1, jo to sem cetl ale ja jelikož dědečka znam tak mi to arogantní nepřišlo je možný že nekomu ano, zas na druhou stranu pokud je v članku jasně napsano že se platí za vsechno tak to tak prostě je a pokud na to nemam nebo to platit nechci tak se tam prostě ani nepojedu podivat...
to zpoplatnění, výběr trasi atd ma svoje opodstatnění
2, ano až tam se to oficielně reklo ale stale to bylo pod vlajkou tohoto klubu příští ročník už zřejmě ne-e a berounskej sraz určitě ne
3, tak vidíš a kdyby si jezdil na srazi tak víš že tohle už se reší minimalně 2 roky jen to ted par lidi dotahlo do konce
4, v pořádku v tomhle jsme za jedno

presně tak vse co je o vice než jednom člověku potrebuje pevnej a neotřesitelnej řád(dle tebe diktatura)a pokud tomu tak nebude vznikne tahle anarchie a i když se ti to nelíbí jde porad o to jedno "svobodne a vesele sdruzeni milych lidi," a jelikož Turecek tady ty otěže nikdy nikomu neprenechá tak neni jina možnost než založit klub novy

bohužel....
2879. RE: RE: RE: RE: RE: (re:2877)
Caddy

Příspěvků : 23860
datum : 20.5.2012 - 22:13:18

Rebel Daniel :-): aha tak to jo, ja myslel, ze sis to precetl a pises to i pote....tak to pak jo

pokud to neexistovalo, jkatoze tam jsou prispevky z dubna? JA to vidim proste, bylo potreba delat jakoby nic, aby se nekteri nezalekli a aby prijeli vsichni jako normlane a tam se to vse dukladne vysvetli a odprezentuje...no a pak uz pojedem ve vlastni rezii....je jasne, ze zalozit neco od nuly je daleko horsi

NAd ucasti na techto dvou srazech nemusim ani premyslet, to je preci jasne. Dedecek vzdy organizoval perfektni a precizne odladene akce, kde se vsichni dobre bavili. Naproti tomu o Cabriovi nikdo asi pet let neslysel a najednou se tu objevi akce a jeste ve stejnem terminu. JA myslim, ze to bylo jasne predem. Kdybych nemel tento vikend sraz zakladky po 15 letech, mel bych v planu take podebrady. To, ze bych tam nakonec nejel po tech arogantnich vystupech, je vec jina. A je to skoda, protoze par slovy se pokazi vsechno a zcela zbytecne. Protoze jinak to dedecek dela fakt vyborne a i jako clovek se choval vzdy mile a ferove. Proto me to mrzi a ani to nechapu....
2878. RE: RE: RE: RE: RE: RE: (re:2876)
Caddy

Příspěvků : 23860
datum : 20.5.2012 - 22:06:44

Daniel: ono kdyby lidi cetli poradne a snazili se text pochopit, pulku tech otazek si zodpovis sam, tohle zas bude furt dokola.

takze:

to, ze Ti nikdo nereaguje, je samozrejme spatne, to uz jsme nejmin dvakrat zminil, ze to tu neni v poradku.

1) s aroganci mam zpusob jednani, precti si poslednich par prispevku pod clankem o podebradech a pochopis, o cem mluvim. Vis, ono se na dotaz nekoho neznaleho da odpovedet i jinak, treba "ahoj, na kolonadu se letos nepojede. Pokud se k nam chces pripojit na spanilku, je to samozrejme mozne a prispevek muzes zaplatit na miste"
2) ted nevim, jak to myslis s tou iluzi, zas enevidim, co jsem psal, ale zrejme je myslena iluze, ze se normlane konaji podebrady jakoby nic na otmto clubu a mimo okruh zasvecenych se az tam lidi dozvedi, ze je vlastne zalozeny uplne jiny
3) to je snad normlani, ze se nedela reklama na konkurenci, videls snad reklamu na Vodafone na strankach T-Mobilu? TAdy to samozrejme neni tak drsne, ale melo by se jednat na rovinu a jasne, ne delat, jakoby nic. Cili oznamit, ze to chci zkusit jinak a kdo chcete, pridejte se, sice to neni uplne koser, ale da se to tolerovat.
4) nevim, kolik ruznych for jedne znacky je, zpravidal je vzdy jeden od nejake skupiny. Ale nevim, neorientuju se v nich zase tolik. A proti zdrave konkurenci nic, zacatek ale prilis stastny nebyl. Ja jim samozrejme preju, at to funguje a vyhovuje tem, kdo to tak chteji, spokojeni budou vsichni, i ja.
5) nikde, nikdy jsem nerekl, ze by nikdo nemohl byt v obou klubech. Kdyz si to prectes, nejmene dvakrat jsem to dokonce vyvracel.

a ja nehazu nikomu klacky pod nohy, jen jsem se pozastavil nad zpusobem jednani. A nepovazuju to za znovuzrozeni, tohle nema s puvodni myslenkou nic spolecneho. Tohle je diktatorske uskupeni, ne svobodne a vesele sdruzeni milych lidi, co se chteji bavit a uzivat si. Nicmene tohle neni jen problem cabrio clubu, takhle dopadne kazda skupina lidi, co se moc rozroste a dlouho se tam vsechno propleta. Uz jsme prosel timhle mockrat v ruzne zamerenych skupinach a v ruznych formach...
2877. RE: RE: RE: RE: (re:2875)
Rebel Daniel :-)

Příspěvků : 2337
datum : 20.5.2012 - 22:00:27

Caddy: no tak než sem to dosmolil tak si tu par mejch dotazu vysvětlil
každopadně se to (aspon co ja vim) nemohlo oficialně rikat nahlas z duvodu že to jestě oficialně neexistovalo a kdyby to nedopadlo tak by to tu akorat udělalo jestě vedší zlo než to ted udelalo

mimochodem premejslel jsi proc prijelo do podebrad prez 60 aut a na vřeštak se prihlasilo 5 aut?? a to i prez to že je to kousek od sebe.....
2876. RE: RE: RE: RE: RE: (re:2870)
Rebel Daniel :-)

Příspěvků : 2337
datum : 20.5.2012 - 21:50:31

Caddy: hele asi sem fakt najivní když věřim tomu že v jinem klubu to muže fungovat když tady sem prez 2 roky nedostal od vedení klubu odpověd ani na jeden dotaz...
ale par veci si neodpustim....
1,co furt vsichni mate stou arogancí??
2,vysvětli mi prosim tu iluzi poděbrad??
3,proč myslíš že se na těhlech strankach nedelá reklama jineho klubu se stejnou tematikou??
4,podivej se kolik je klubů ja nevim škodovackejch, fordackejch atd ja si myslim že zdrava konkurence je potreba a v tomhle prípade nutnost a jestly to tam za těch podmínek co tam jsou nepujde tak verim tomu že se to tam zavře a hotovo a nebo naopak se to tam rozjede aspoustu lidí co se o cabria zajimaj trochu hlouběji tam prejde
5, nevidim důvod proč treba ja bych nemohl bejt clenem obou klubu a jeste 10 dalších??


mrzi me tvuj pristup a pristup dalsich lidí kterejm nevadí že neco peknýho koncí a tem co se snažej o znovuzrození myslenky cabrioklubu hazej klacky pod nohy a maj akorat blbý a naprosto zbytečný keci
2875. RE: RE: RE: (re:2873)
Caddy

Příspěvků : 23860
datum : 20.5.2012 - 21:44:24

hanzi: no, on spis nic neresi, nez ze by nechtel vyslyset....coz je samozrejme chyba...ja tady tim nechci hajit ani perfektnost tohoto clubu, mne spis slo ciste o neprilis stastny zpusob teto diverzni akce, tot vse
2874. RE: (re:2872)
Caddy

Příspěvků : 23860
datum : 20.5.2012 - 21:41:02

hanzi: Ja nevim, ja mam pocit, ze pisu nejak divne a ze si to vzdy nekdo vyklada nejak divne...my dva nejsme ve pri, souhlasim s tim, co pises a rozumim tomu...ja prece nechci delat zle, jen rikam svuj pohled a snad jsem vysvetlil, co se mi konkretne nelibi...vubec nevim, jak to souvisi s R19 a dalsimi cluby, nevadi ani jiny cabrio club, stejne jako jsem vyslovne napsal, ze nemam nic proti nikomu, co se registruje u konkurence, ma k tomu duvody a je to jeho svobodna volba...mne jde ciste jen o to, ze jeho akce se propaguje tady a jeste v diskusi pod clankem ctu povysene nepratelske komentare na nekoho, kdo se na neco slusne zepta.
No a pokud jde o Romana, zvolil jsi vhodny priklad. Zjistil, ze mu to tu nevyhovuje, jeho pozadavky nejsou reflektovany, tak se zacal podilet na necem jinem, chce zkusit udelat misto kecu neco lepsiho, coz mu naopak slouzi ke cti. A zaroven se odsud odhlasil (coz ani nemusel) a hlavne se chova korektne a ne aby tu jeste projevoval aroganci, coz jeho slusnost jen potvrzuje. Ja pouze mohu polemizovat nad zpusobem, jakym se to snazi nastartovat, ale to uz je zase jen vec diskuse, nazoru a rozhodne to neni duvod k nejakym negativnim emocim...akorat si to proste projdu, vidim, ze to neni nic pro me a svobodne se rozhodnu se tim dale nezabyvat

Aby bylo uplne jasno, stacilo v tom dubnu, nebo kdy to vzniklo, napsat neco ve smyslu: "vzhledem k soustavne ignoranci vedeni a nespokojenosti se zdejsimi pomery jsem zalozil vlastni club, kdo ma pocit, ze by mu tam mohlo byt lepe, necht me pozada o informace. Zde timto svou cinnost koncim." a bylo by to naprosto korektni, vsichni by na rovinu vedeli, co se deje a proc.

A jeste me zena inspirovala k jednomu hezkemu prirovnani: Predstav jsi, ze jsi clen nejake strany, treba ODS a jsi pozvan an nejaky meeting jednim ze clenu predsednictva. A kdyz tam prijedes, najednou zjistis, ze on si zalozil vlastni stranu s podobnym programem a jsi vlastne na akci jineho uskupeni. Ja nevim, no, mne ot proste neprijde uplne koser...ale treba jsem jen precitlively
2873. RE: RE: (re:2871)
hanzi

Příspěvků : 18581
datum : 20.5.2012 - 21:24:21

Caddy: no právě že master nechtěl dlouho nikoho vyslyšet... to je ten důvod vzniku něčeho jiného... teda co mám ty informace

ale to je jedno, nechci se hádat

tak třeba někdy v roadku nebo žaclu :-)
2872.
hanzi

Příspěvků : 18581
datum : 20.5.2012 - 21:21:50

tak musim se zastat třeba Romana, kterého jsme několikrát přemlouvali ať neblbne ale nakonec se stejně tady na tomto klubu odhlásil. Na srazy budu jezdit kvuli lidem a ne kvuli klubu, takže třeba na Beroun určitě pojedu i když nebudu v klubu který to bude pořádat (jak jinak když organizátor srazu není už pár týdnú členem)
Ale pokud tady bude stále vedení které nereaguje na názory svých členů, dle stanov stejně nemůžou ani všichni členové rozhodnout co se bude s klubem dít pokud to jeden čověk neodsouhlasí) tak se nediv že se někdo trhne. - A až dojdu k názoru že v jiném klubu to bude fungovat a klub bude svým členům nasloucht tak se tam rád přihlásím
Doufám že není už vůbec špatné že jsem registrován na renault19 clubu, renault clubu, USmotors, offroad foru, dieselpower foru a nevim kde ještě... jo a mail mam na seznamu a mam pak i služební mail. soukromej telefon mam u O2 a služební u vodafonu
Zatím nikdo nechtěl až doteď abych si zrusšil nějaký mail, telefonní číslo a takový další věci
2871. RE: (re:2869)
Caddy

Příspěvků : 23860
datum : 20.5.2012 - 21:12:54

hanzi: ja s Tebou vicemene souhlasim. I v tom, ze tu cosi nefunguje. MOzna by bylo na case promluvit s Masterem, zda nechce predat oteze nekomu, kdo ma na to cas a treba i vic nadseni, aby to tak nejak fungovalo (tim nemyslim sebe, ja ten cas fakt nemam). A neni duvod nekoho vylucovat, protoze je na facebooku, stejne jako je to nesmysl, ze se registroval v jinem clubu. Ani vytvoreni jineho clubu neni duvod k necemu takovemu. Pointa byla v tom neprilis korektnim vystupovani, co to provazi

Ja osobne vim, ze se nezaregistruju ani ted, ani pozdeji. Zaprve by tam o me nikdo nestal, zadruhe po precteni stanov a zpusobu prezentace vim, ze to neni klub pro me Ja byl vzdy priznivcem spise pohodovosti a free pristupu, ale ja jsem halt ten typ, co ho ani nezajima vyrocni zprava. Tim nechci nikoho urazet nebo neco vytykat, to je jen a pouze rozdilny pristup k zivotu.

Tu posledni vetu prosim dukladne precist a zamyslet se nd jejim obsahem, nez budete podrazdene reagovat, diky
2870. RE: RE: RE: RE: (re:2863)
Caddy

Příspěvků : 23860
datum : 20.5.2012 - 21:04:57

Daniel: ach jo, Ty jsi tak nevinne naivni Pokud nevidis rozdil mezi srazy UScars, co prave nemaji s cabrio clubem nic spolecneho, nesnazi se jej rozvracet nebo mu konkurovat, tak je to pak tezke. Navic jsme si nevsiml, ze bych tam nejak lanaril lidi, zpravidla psis pak akorat vlozim fotky. Na akce cabrio clubu jsme jezdival vic nez kdokoliv jiny, ze to posledni dobou nevychazi, je vec jina, ale po tom, co jsem tu videl, je pravda, ze jsem i ztratil chut. Takze se budu drzet toho, ze konecne zase udelam nejake male setkani v RoadCafe, pripadne az najdu nahradu za Zacler, tak budu pokracovat v jeho tradici. Ale hlavne vzdy budu prosazovat pohodu a pratelskost. Arogance nema v mem okoli co delat a je kazdeho svobodne rozhodnuti, jak se zachova. A drive, nez me bude nekdo napadat za me fasisticke chovani, upresnim svou myslenku s mazanim uctu - samozrejme neni ve svobodne spolecnosti prilis korektni toto provozovat a zamezovat pristup nicmene melo by byt na uvazeni kazdeho jedince, co je vhodne a slusne. Nebo by se Ti libilo, abych si zalozil firmu se stejnym oborem podnikani, jako je ma soucasna prace, stahl si na flashku databazi klientu, abych ji mohl vyuzit a snazil se je pretahnout? Neni to uplne shodna situace, nicmene principielne podobna. A to, ze Podebrady byly pod vlajkou tohoto klubu, je jen iluze, protoze se o tom novem (zrejme z tohoto duvodu) v sirsich kruzich nemluvilo.
Takze je na vuli kazdeho soudruha, co bude delat, at si kazdy zalozi treba vlastni klub, at se kazdy zaregistruje do toho, co je mu blizsi, zijeme ve svobodne zemi (teda apson je to tak prednaseno, realita je bohuzel jina, nicmene vtahovat do toho jeste politiku je jiz vzdalene tematu...). Ja jen chtel rict, ze mi neprijde uplne cestne si sestavit novou vlastni frakci, nic o tom nerict a dal pusobit jakoby nic na puvodnim clubu. To kdyz se vratim k tomu prirovnani s vytvorenim vlastni firmy na zakladech meho zamestnani - to je neco jako nejen, ze bych si udelal vlastni novou, oslovoval klienty te stare, ale jeste v te puvodni i stale pracoval
2869.
hanzi

Příspěvků : 18581
datum : 20.5.2012 - 20:53:49

tak poděbrady opět nezklamaly...

jinak pro ostatní co pořád nějak protestujou, vím že byly snahy o jisté změny ale nic se tu nedělo, proto to vyústilo až k tomuto.

každopádně zde reagují především ti, kteří ani neplatí členské příspěvky a to pak si myslím že něco nefunguje pokud na chod tohoto klubu nechtějí sami přispět(ano také jsem jej minimálně dva roky nezaplatil a nestydím se, protože je tu evidentně něco špatně)

a na svou obhajobu nejsem registrován ani v tom druhém, chcete li konkurenčním, klubu. Ale vím co k tomu zakladatele vedlo, chtějí vytvořit něco co bude lépe fungovat atd. jak jsem se dozvěděl. Nicméně stále váhám a přiznám se, že až mě nový klub přesvědčí že to někam spěje (ne jen věty že to bude lepší), tak se tam registruji a zaplatím jim i rád příspěvky

A teď mě třeba ukamenujte a vylučte ze všech klubů světa... jo a ani facebooooook nemam, ale stojí za zvážení jesltli nevyloučit všechny co mají facebook, protože od rychlého rozvoje facebooku tu je celkem mrtvo
2868.
leoš

Příspěvků : 105
datum : 20.5.2012 - 16:08:14

proč si všichni nedáte přes držku kdo má nějaký problém a pak si podejte ruce a jede se dál jako dříve myslím to v dobrým
2867.
Rebel Daniel :-)

Příspěvků : 2337
datum : 20.5.2012 - 13:48:42

ale jinak to byl velice parádní sraz škoda jen že ty mistní "srdcaři" neprijeli děkuju vsem kdo tam byl
2866. RE: RE: RE: (re:2861)
Giani

Příspěvků : 1202
datum : 20.5.2012 - 13:43:55

Caddy: Souhlas
2865. RE: RE: RE: RE: RE: (re:2864)
Rebel Daniel :-)

Příspěvků : 2337
datum : 20.5.2012 - 13:31:57

Giani: aha no tak když myslíš....
2864. RE: RE: RE: RE: (re:2863)
Giani

Příspěvků : 1202
datum : 20.5.2012 - 13:27:35

Daniel: www.cabriolety.eu
2863. RE: RE: RE: (re:2861)
Rebel Daniel :-)

Příspěvků : 2337
datum : 20.5.2012 - 13:21:54

Caddy: hele pokud vim tak tyhle poděbrady byly pod vlajkou tohodle klubu
dalsí vec ty si taky smažes profil když tu neustale propagujes srazy usa ktere nemaj a nikdy nemeli nic společnýho s timto klubem? nehledě na to že ty beztak na srazy kabrio nebo cabrio - klubu nejezdíš a jestě jedna vec nikde sem se tady nedocet že existuje nejakej jinej klub kterej by parazitoval na těchto strankach či snad dokonce by zneužival zašlou slavu těchto stranek takže pokud o necem víš dej vědět
2862. RE: RE: RE: (re:2861)
Ivča

Příspěvků : 14228
datum : 20.5.2012 - 12:24:59

Caddy:
2861. RE: RE: (re:2858)
Caddy

Příspěvků : 23860
datum : 20.5.2012 - 11:46:05

Sponik: take si myslim...byt tenhle club uz nefunguje, jak by mel, parazitovani na nem by se melo zavrhnout, smazat ucty revolucionaru a nepropagovat tu jejich akce
| | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | |
Stránka byla vygenerována za 0.099 s.
Hlavní stránka | Články | Členové | Fotogalerie | Srazy | Bazar | Fórum | Kniha návštěv | e-Shop | Partneři | Download | Šifry | Odkazy | SMS | Kontakty
© 2004 - 2024, Cabrio Club - všechna práva vyhrazena, optim. roz. 1024x768 | ISSN 1214-9470
Svářečky | Společenské HRY | Katalog odkazů