Anonym
 
Hlavní stránka Články Členové Fotogalerie Srazy Bazar Fórum Kniha návštěv e-Shop Partneři Download Šifry Odkazy Kontakty

6. Mezinárodní sraz - Poděbrady - zobrazeno podle vláken

Seznam témat | Zobrazovat podle času
| | 128 | 129 | 130 | 131 | 132 | 133 | 134 | 135 | 136 | 137 | 138 | 139 | 140 | 141 | 142 | 143 | 144 | 145 | 146 | 147 | |
                   
22. RE: RE: RE: RE: RE: (re:20)
Boo

Příspěvků : 8759
datum : 5.5.2008 - 19:31:01

Newmik: Jestli budeš chtít prožít nezapomenutelný zážitek v mega rychlém autě, tak tě naberu..
                       
26. RE: RE: RE: RE: RE: RE: (re:22)
Newmik

Příspěvků : 29536
datum : 5.5.2008 - 19:43:59

Bugaboo: dííky za nabídku, příští týden dám vědět jak to se mnou vypadá aby mi ale z té rychlosti neslezly nehty
                           
27. RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: (re:26)
Ajka25

Příspěvků : 10189
datum : 5.5.2008 - 19:47:17

Newmik: vysmíváš se Puntíkovi táto?
                               
29. RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: (re:27)
Newmik

Příspěvků : 29536
datum : 5.5.2008 - 19:51:26

Ajka25: nevysmívám mamko, to bych si nedovolil jsem vděčný za nabídky a uvidíme jak to příští týden dopadne, každopádně mě ale očekávej
                                   
30. RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: (re:29)
Ajka25

Příspěvků : 10189
datum : 5.5.2008 - 19:52:31

Newmik: jj já vím já vím, i kdyby jsi měl jet stopem .. jsi očekáván
                                       
31. RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: (re:30)
Newmik

Příspěvků : 29536
datum : 5.5.2008 - 19:53:35

Ajka25: já pro jistotu aby se se mnou počítalo až se budou rozlejvat panáky
                                           
32. RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: (re:31)
Ajka25

Příspěvků : 10189
datum : 5.5.2008 - 19:54:24

Newmik: no sama jsem zvědavá kolik jich rozliju pak už
                                               
33. RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: (re:32)
Newmik

Příspěvků : 29536
datum : 5.5.2008 - 19:58:43

Ajka25: sakraaa já se těšim
                                                   
34. RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: (re:33)
Ajka25

Příspěvků : 10189
datum : 5.5.2008 - 19:59:34

Newmik: já víc pro mě to bude první velkej srazík
                                                       
35. RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: (re:34)
Newmik

Příspěvků : 29536
datum : 5.5.2008 - 20:04:59

Ajka25: z těch 4 velkejch co se ročně dělají to bude můj dvojitej první...čili 11. ..chybí mi jen 2x Slovensko ale těším se stejně hihi, bude kalbička
                                                           
44. RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: (re:35)
bunda

Příspěvků : 1575
datum : 5.5.2008 - 20:27:59

Newmik: mam vzit pavika za velorexe ze by jsi se do nej nasoukal
                           
56. RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: (re:26)
Boo

Příspěvků : 8759
datum : 5.5.2008 - 23:47:00

Newmik: Svezu tě od Kavčích hor uličkami směrem dolů do Podolí, kam se tvé BMW sotva vleze. . Vem si pytlíček na obsah tvého žaludku...(pozn. redaktora)
                               
58. RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: (re:56)
Newmik

Příspěvků : 29536
datum : 6.5.2008 - 07:46:02

Bugaboo: bude závod motokár jo? fajn fajn
                                   
62. RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: (re:58)
Boo

Příspěvků : 8759
datum : 6.5.2008 - 09:59:14

Newmik: Ne, motokára je na mě moc rychlá voe. . Ale jel bych k večeru, kolem 17.00..
                                       
66. RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: (re:62)
Newmik

Příspěvků : 29536
datum : 6.5.2008 - 18:01:43

Bugaboo: to by mi i vyhovovalo dám vědět, děkuju
                                           
67. RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: (re:66)
Boo

Příspěvků : 8759
datum : 6.5.2008 - 18:05:18

Newmik: Dobře, budu s tebou tak nějak počítat..
       
9. RE: RE: (re:5)
Sponik

Příspěvků : 22405
datum : 5.5.2008 - 16:29:56

Caddy: poloosa nepomohla?
           
11. RE: RE: RE: (re:9)
Caddy

Příspěvků : 23860
datum : 5.5.2008 - 17:16:53

Sponik: Nepomohla, je v pici lozisko v prevodovce....zatim nejlevnejsi reseni je repas za 27 litru...
1. e-shop
babča

Příspěvků : 1584
datum : 4.5.2008 - 12:18:47

Pojede prosím někdo v pátek (16.5.)na sraz okolo Jihlavy?Budu potřebovat pomoc z odvozem e-shopu na sraz.Jen se informativně ptám.

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                      | | 128 | 129 | 130 | 131 | 132 | 133 | 134 | 135 | 136 | 137 | 138 | 139 | 140 | 141 | 142 | 143 | 144 | 145 | 146 | 147 | |
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                      Stránka byla vygenerována za 0.1595 s.
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                      Hlavní stránka | Články | Členové | Fotogalerie | Srazy | Bazar | Fórum | Kniha návštěv | e-Shop | Partneři | Download | Šifry | Odkazy | SMS | Kontakty
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                      © 2004 - 2024, Cabrio Club - všechna práva vyhrazena, optim. roz. 1024x768 | ISSN 1214-9470
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                      Svářečky | Společenské HRY | Katalog odkazů