Anonym
 
Hlavní stránka Články Členové Fotogalerie Srazy Bazar Fórum Kniha návštěv e-Shop Partneři Download Šifry Odkazy Kontakty

My a dobré skutky - zobrazeno podle času

Seznam témat | Zobrazovat podle vláken
| | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | |
1. Blížící se Vánoce
Kája

Příspěvků : 577
datum : 17.11.2008 - 19:23:01

Tohle forum zakládám s nadějí, že to, co chci říct a o co chci požádat, bude vyslyšeno lidmi, kteří mají srdce na pravém místě.

Na začátku byla myšlenka. Udělat někomu, kdo to opravdu potřebuje, radost. A protože mám určitou vazbu k Dětskému domovu v Pyšelích a vím, že je tam téměř 50 dětí, o které rodiče až tak moc nestojí, napadlo mě, že jsou to právě oni, kteří by si zasloužili trochu pozornosti.
Nedávno mi paní ředitelka vyprávěla, že je sice nejtěžší sehnat dárcovské peníze na aktivity s dětmi, ale momentálně ji nejvíc trápí nedostatek některých konkrétních věcí.

Má pro děti lyže, ale chybí jí helmy na hlavy malých i větších lyžařů. Má pro děti kola, ale opět jí chybí helmy. Jedna lyžařská helma stojí okolo 550 Kč. Potřebuje jich 15. To je cca 8300 Kč.

Najde se mezi námi někdo, kdo by je mohl a chtěl darovat (samozřejmě s darovací smlouvou - dar je odečitatelný ze základu daně)?
Dalo by se nás dohromady několik, abychom je mohli koupit?
| | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | |
Stránka byla vygenerována za 0.0066 s.
Hlavní stránka | Články | Členové | Fotogalerie | Srazy | Bazar | Fórum | Kniha návštěv | e-Shop | Partneři | Download | Šifry | Odkazy | SMS | Kontakty
© 2004 - 2024, Cabrio Club - všechna práva vyhrazena, optim. roz. 1024x768 | ISSN 1214-9470
Svářečky | Společenské HRY | Katalog odkazů