Anonym
 
Hlavní stránka Články Členové Fotogalerie Srazy Bazar Fórum Kniha návštěv e-Shop Partneři Download Šifry Odkazy Kontakty

...::: SRAZY 2oo9 :::... - zobrazeno podle vláken

Seznam témat | Zobrazovat podle času
| | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | |
                           
139. RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: (re:137)
koto

Příspěvků : 874
datum : 9.1.2009 - 11:23:43

erdogan: vzhľadom na ťažké medzinárodné vzťahy by som nerád, aby mi Caddy vysvetloval, že kapacita pana Holuba je obmedzená. to sa radšej vzdám poľského občianstva
                               
141. RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: (re:139)
erdogan

Příspěvků : 3188
datum : 9.1.2009 - 11:27:53

Koťo: to mi odľahlo ... ja mám ale len anglický vodičák, to sa tiež dúfam nepočíta ako handicap ... ... a nie, nejazdím po ľavej strane ...

...

ooops, ale už som ticho, lebo sa rozkecávam ... pokračovanie v inej téme ...
                       
138. RE: RE: RE: RE: RE: RE: (re:136)
Caddy

Příspěvků : 23860
datum : 9.1.2009 - 11:21:57

Koťo: neboj, i kdyby to bylo ciste na pozvanky, Ty mas misto zarucene
                           
140. RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: (re:138)
koto

Příspěvků : 874
datum : 9.1.2009 - 11:25:00

Caddy: ďakujem. škoda, že nemáme smailíkov v tvare borovičky
                               
142. RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: (re:140)
Caddy

Příspěvků : 23860
datum : 9.1.2009 - 11:30:48

Koťo: konecne tu zacina byt lepsi atmosfera
                                   
143. RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: (re:142)
koto

Příspěvků : 874
datum : 9.1.2009 - 11:39:31

Caddy: borovička pomáha. ja obdivujem každého, čo je pre druhých ochotný a schopný niečo spraviť a som všetkým vďačný. či už toho spravili veľa, alebo menej
120.
Master_Tom

Příspěvků : 1084
datum : 9.1.2009 - 10:12:23

Lidi asi víte, že jsem celkem flegmatik a hoooodně věcí dokážu překousnout. Ale to co tu zaznívá mě přivádí na myšlenku proč to vlastně všechno dělám ???
Mám Vás rád, ale ještě nevíte oč se bude jednat a už tady 90% kritizuje. Se bojíte změny, nechcete vyzkoušet něco nového ???
Řeči o tom, že rád pomůže si někteří schovejte na doby kdy světová krize bude na maximu a nebudeme mít co do pusy.
Několikrát jsem žádal o pomoc s různými věcmi a většinou to zkončilo "co si neuděláš to nemáš" (nemyslím to ted samo na všechny!!! našlo se pár jedinců, kteří ruku přidali).

PS: Ten článek byl tak napsán, protože jsme furt slyšeli kdy budou termíny, kdy budou termíny. Tak se vyhodili termíny, stím, že příjdeme s něčím novým, co se samozřejmě musí ještě dopilovat, at už tam jsou kompletní informace.
Ted ještě přemýšlím, jestli to má vůbec cenu ten článek psát, protože už jste co tu tak čtu tu akci odpískali.
   
121. RE: (re:120)
Ivča

Příspěvků : 14228
datum : 9.1.2009 - 10:18:06

Master_Tom: Já třeba netvrdím, že je to špatný nápad .. když jsem byla v Královicích v lihu 4 dny tak o pár dní víc už vydržím ale já mám dvacet dní dovolené a všech dvacet dní povinných a určených .. bohužel Ale mluvila jsem jen za sebe.
   
122. RE: (re:120)
Kikina

Příspěvků : 1603
datum : 9.1.2009 - 10:27:22

Master_Tom: je mi líto, že se zlobíš, že Tě to mrzí, ale myslim, že jste opravdu měli říct PROČ. Pak by asi nebyl takovej humbuk. Ale rozuměj, že tahle parta stojí o to se scházet, společně něco zažívat a najednou mají narušené jistoty, něco na co se těšili
O termíny si tu všichni říkali proto, protože SaM (pokud se nepletu) tady napsal, že k 1.1. tady bude seznam. Kdyby nesliboval, nikdo nedržkuje.
O té pomoci....., co takhle zkusit třeba napsat seznam úkolů, které by si lidi v článku rozebrali? Spousta lidí si neumí představit, co všechno je potřeba a mají dojem, že oni na to nemají. Ale když se to rozkouskuje na malé části (jako třeba i sehnat fixu na okna), tak se toho ujme i někdo, kdo by se jinak bál
A myslim, že POINT nikdo nekritizuje a všichni doufaj, že budou velmi mile překvapeni. Spíš jde o to, že ne všichni budou moct, ikdyž by moc rádi, ale tím pro ně možnosti srazů skoro končí

Tak se prosím neurážej a raději se rozčil a napiš, proč jste to takto vymysleli a že k tomu je důvod .... odpovězte na dotazy a myslim, že bude větší klídek a aspoň budeme vědět, na čem jsme
A myslím, že podporu stále máte, jen víc komunikujte, zapojte nás víc do plánů a programu
       
135. RE: RE: (re:122)
Martin707

Příspěvků : 3638
datum : 9.1.2009 - 11:13:43

Kikina: Ahoj , k vete "Kdyby nesliboval, nikdo nedržkuje."

Dohodli sme s Mastrom, že zoznam zrazov musí byť vonku čim skorej , čiže od 1.1. kôli dovolenkám , kôli tomu aby si niekto mohol odložiť mesačne 200 korún na zraz atd...

Vždy som tlačil na to, aby to bolo jasné od začiatku roka čo a kde bude ...

ohlasy boli už aj predtým koncom roka
           
144. RE: RE: RE: (re:135)
Kikina

Příspěvků : 1603
datum : 9.1.2009 - 11:39:32

SaM: je mi jasný, že ohlasy byly..... jen jsem reagovala na to, že příspěvek číslo 1 v tomto fóru byl od Tebe s pevně stanoveným datem (z čehož jsem třeba já získala dojem, že článek je hotov a jen se čeká na datum)
A ještě mi prosím časem odpověz na moje "PROČ", protože opravdu nevěřím, že kvůli dvěma troubům, co si někde otevřeli držky
               
145. RE: RE: RE: RE: (re:144)
Martin707

Příspěvků : 3638
datum : 9.1.2009 - 12:17:12

Kikina: Momentalne "hladám" vhodné výrazy a slová aby som nikoho neurazil a ver mi, že sa mi hladá v slovníku cudzích slov vážne ťažko aby to každý pochopil

All: na novej akcii robí aj firma http://www.lfabrica.sk/ , ktorá nám pomáha s plagátmi a logom už 3 roky a hrozne nám fandia , každý rok majú svoje autá polepené nálepkami cabrio ...

tu je malá nápoveda zatiaľ :



                   
146. RE: RE: RE: RE: RE: (re:145)
Kikina

Příspěvků : 1603
datum : 9.1.2009 - 12:15:48

SaM: jsi šéf, napiš to narovinu, za nic se neschovávej. Myslim, že je to lepší a nejbezpečnější. Aby zas někdo nemluvil o koze a druhej o voze (viz. ptám se na důvod redukce počtu srazů a odpovídá se na to, že ještě nevim, co je CABRIO POINT .....)
                       
147. RE: RE: RE: RE: RE: RE: (re:146)
Martin707

Příspěvků : 3638
datum : 9.1.2009 - 12:18:35

Kikina: ja sa nemám prečo schovávať , všetko dám černé na bíle
                       
148. RE: RE: RE: RE: RE: RE: (re:146)
wee

Příspěvků : 3847
datum : 9.1.2009 - 12:30:10

Kikina: tys to nepochopila z těch nálepek? Mně už je to všechno jasný
                           
149. RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: (re:148)
Martin707

Příspěvků : 3638
datum : 9.1.2009 - 12:30:58

wee: tie som tam dal až potom , po jej odpovedi ...
                               
150. RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: (re:149)
wee

Příspěvků : 3847
datum : 9.1.2009 - 12:33:06

SaM: škoda, nemá být tak pohotová. Já myslela, že ty nálepky byly odpovědí na její otázku PROČ?????
                                   
159. RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: (re:150)
Kikina

Příspěvků : 1603
datum : 9.1.2009 - 14:42:33

wee: to doufám nebyly
                           
151. RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: (re:148)
rebel dědeček

Příspěvků : 1370
datum : 9.1.2009 - 13:13:26

wee:Není mi jasné vůbec nic. Asi ve svých osmapadesáti jsem blbej.Jediné co mi je jasné že bych asi měl zavřít na týden firmu,projet mraky km a vzít si kufr peněz. To se týká dvou aut.Takže jednoduchá odpověď.Doposud jsem byl na každém Kameňáku, ale toto se mě týkat už nebude.
                               
152. RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: (re:151)
Drevokocur

Příspěvků : 822
datum : 9.1.2009 - 13:31:59

dědeček: jj, bohuzel dedecku jestli jsme to pochopili stejne, respektive ja stejne jako ty, tak jsme na tom uuuplne stejne, vzhledem k tomu, ze nas s Wee ceka docela veeelka vec letos (tim nechci nikoho obtezovat moji soukromou akci), tak budu rad kdyz v patek dorazim do Kralovic.

All: zatim nechci slibovat - o vikendu budu sjednavat a zjistovat terminy ale v tomto pripade udelam maximum pro to : Beroun presunu ke konci srpna !!! Aspon poprve zkusime jaky to tam bude kdyz bude teplo !!! a muzem vyjet na vodu trebas i na dyl !!! (ne to byl jen for!!!)

                                                                                                                                                                                                                                | | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | |
                                                                                                                                                                                                                                Stránka byla vygenerována za 0.0663 s.
                                                                                                                                                                                                                                Hlavní stránka | Články | Členové | Fotogalerie | Srazy | Bazar | Fórum | Kniha návštěv | e-Shop | Partneři | Download | Šifry | Odkazy | SMS | Kontakty
                                                                                                                                                                                                                                © 2004 - 2024, Cabrio Club - všechna práva vyhrazena, optim. roz. 1024x768 | ISSN 1214-9470
                                                                                                                                                                                                                                Svářečky | Společenské HRY | Katalog odkazů