Anonym
 
Hlavní stránka Články Členové Fotogalerie Srazy Bazar Fórum Kniha návštěv e-Shop Partneři Download Šifry Odkazy Kontakty

...::: SRAZY 2oo9 :::... - zobrazeno podle času

Seznam témat | Zobrazovat podle vláken
| | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | |
89. RE: RE: RE: (re:88)
Contour

Příspěvků : 3597
datum : 8.1.2009 - 22:26:39

Karlos: ok tak tě srazím někde o víkendu .)
88. RE: RE: (re:87)
karlos

Příspěvků : 3573
datum : 8.1.2009 - 22:25:55

Kikina: souhlasím.....líbí se mi přístup pojďme dělat spoustu srazů jen proto, že chceme a nečekejme až nám je někdo udělá
87. RE: (re:84)
Kikina

Příspěvků : 1603
datum : 8.1.2009 - 22:20:27

fredy: to je přesně to, proč jsem se ptala "PROČ"???
Zajímá mně, zda jsou ty srazy zrušeny z důvodů organizační, časové a finanční nákladnosti anebo z důvodu nějakého plánu nové strategie sezóny. Takže konkrétně u Stříbrňáku - zda Dědeček s Deninkou nemají chuť nebo čas to organizovat nebo prostě nikdo s srazem nepočítá ......
Protože pokud je to "jen" problém času a organizace, tak bych ráda řekla, že si myslím, že s tím každý můžeme trochu pomoct. Minimálně přispět na projetý benzín, na protelefonovaný kredit a tak. Nikdo neočekává, že to musí být "all inclusive", stačí domluvit kemp (kam si můžeme klidně zavolat každý sami), stanovit autoritativně termín, a asi nejhorší věc - naplánovat spanilku. Tím chci říct, že tombola, disko trisko a jiné akce nejsou nutné. Klidně srazík může být "holý". Myslím, že si i poradíme sami ....
ale když se neřekne jasné datum hned na začátku a nebude to dáno "shora", tak se pak budeme dohadovat těžko
86. RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: (re:85)
karlos

Příspěvků : 3573
datum : 8.1.2009 - 22:24:23

Z.V.I.R.E: doufám, že i pro ostatní chlapy už to stačí, pro mě teda rozhodně jo
Nevím co ajka myslela, reagoval jsem na to co napsala....

Ale vyjádřil jsem svůj názor na problém (který se tu mimochodem řešil už mnohokrát jak jsi správně podotkla), který opravdu např. Tomáše docela trápí. Nevím jak by se komukoliv z nás líbilo mít třeba 50 000 Kč jen tak utopených ve věcech v e-shopu a modlit se, aby se ty věci prodaly. Nebo trička s rozpisem srazů - všem se hrozně líbily, ale nakonec se jich prodala cca polovina......
Myslím, že všichni tady víme, že je to "jen" o penězích a fakt mě mrzí, když někdo zapomíná, že např. to že tady můžeme tlachat musel někdo zaplatit svým časem, aby toto forum pro nás vytvořil....
85. RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: (re:82)
z.v.i.r.e

Příspěvků : 11148
datum : 8.1.2009 - 22:10:42

Karlos: no nechci tu debatu zbytečně prodlužovat ani nechci mluvit za jiný, ale já to nepochopila tak, že Ajka si vypočetla, že za svý 4 stovky nedostane odpovídající satisfakci v podobě slevy a potravy na sraze, a proto se jí to nevyplatí... to mi přijde jako kravina, jen prostě příliš drsně vyjádřené Stačí? Nebo pro chlapa furt málo?
84.
fredy

Příspěvků : 2067
datum : 8.1.2009 - 22:05:25

Mam pocit ze kazdy ma svoj kus pravdy, tiez by som bol radsej ak by som si mohol vybrat z vacsieho poctu zrazov, tiez som sa tesil na stribrnak, pretoze podla tych co boli minuly rok to bola super akcia....
S tym ze kamenak tento rok nebude sa po ostrej debate minuly rok mohlo pocitat, vsetci sme dufali ze SaM zmeni nazor, ale ocividne sa tak nestalo, takze nezostava nic ine ako sa s tym zmierit.
Chapem aj organizatorov, ze zabezpecit akciu pre 100 aut je dost velka fuska a na dobrovolnej baze sa to urcite robit neda...
Ked je rec o peniazoch, chapem Ajku ako to myslela, urcite to nie je len o 200 Kc ci Sk za obed a par litrov benzinu, to ci niekto zaplati clenske kvoli zrazom je jeho vec...
Ked do toho clovek zarata prevadzku auta, nie je to lacny spas absolvovat 2 zrazy do mesiaca, ci uz mini, alebo maxi, naklady na jednu akciu sa vzdy vysplhaju na minimalne 1500.

Osobne si myslim ze je lepsie mat 2 vrcholy sezony ako 4 a ostatne by som nechal na dobrej voli "obetnych barankov" ktori sa podujali organizovat minizrazy a pomoct im v tom, ze sa napriklad napevno a vcas zahlasi kazdy kto ma zaujem zrazit sa
83. RE: RE: RE: RE: RE: (re:79)
Ajka25

Příspěvků : 10189
datum : 8.1.2009 - 22:09:14

Z.V.I.R.E: souhlasím s tím že na Stříbrňák se letos chci podívat.. co se organizace týče, myslím že Dědeček pro to tam udělal dost, a to i na dalších akcích typu Vánoce a Silvestr na Stříbrňáku.. takže nějaká organizace tam je, ale ráda bych o něj letos nepřišla
82. RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: (re:81)
karlos

Příspěvků : 3573
datum : 8.1.2009 - 21:59:03

Z.V.I.R.E: co jsem nemusel brát doslova? to, že poplatek se ajce nevyplatí nebo to, že jsem chlap nebo to že moralizuji nebo úplně něco jiného??? (to víš, jsem jen chlap - neber to jako rýpání, spíš se tady nad tou debatou dobrosrdečně usmívám neboť jsi mi zpříjemnila náladu )
81. RE: RE: RE: RE: RE: RE: (re:80)
z.v.i.r.e

Příspěvků : 11148
datum : 8.1.2009 - 21:55:27

Karlos: myslím, žes to nemusel brát doslova, to je možná ten jediný problém...
80. RE: RE: RE: RE: RE: (re:79)
karlos

Příspěvků : 3573
datum : 8.1.2009 - 21:52:57

Z.V.I.R.E: no mě nepřijde, že každý chápe smysl poplatku, když napíše že se mu to nevyplatí.....
a pokud to bereš jako moralizovaní....ok, je to tvůj přístup.....ale máš pravdu, jsem jen obyčejný chlap, který životu nerozumí
79. RE: RE: RE: RE: (re:54)
z.v.i.r.e

Příspěvků : 11148
datum : 8.1.2009 - 21:50:05

Karlos: chápu, žes tu dlouho nebyl a měls nutkavou potřebu vytvořit esej, ale uvědomuješ si, že tady moralizuješ holčinu, která se sama stará o dvě mrňavý děti z jedný mateřský?! Tohle bys tak mohl napsat třeba kdybych nechtěla zaplatit já nebo ty nebo tak... ale takhle to nějak nechápu. Asi chlap...

A to samý všem, co napsali že bravo Karlos... už mi to přijde trochu vedle. Dneska už snad každý dobře chápem smysl poplatku a náklady, který kolem klubu existujou, tak na co zas takovýhle výlevy...

Ajka25: jak jsem psala ke článku - zrovna na Stříbrňák by se snad dalo zamluvit bydlení soukromě a sejít se, kdyby o to lidi stáli. Nebylo tam co víc organizovat, i policajti kroužili kolem s "balónkama"
78. RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: (re:77)
karlos

Příspěvků : 3573
datum : 8.1.2009 - 21:49:33

Ajka25: ano a začínali úplně stejně jako každý jiný sraz.....někdo chtěl uspořádat sraz, pár lidí se domluvilo a začali na tom pracovat......postupně (po prvním roce) se z toho stal oblíbený sraz, na který spousta lidí rádo jezdí......

tak kde je problém???? nebo snad myslíš že je to finančně či jinak náročné???
77. RE: RE: RE: RE: RE: RE: (re:76)
Ajka25

Příspěvků : 10189
datum : 8.1.2009 - 21:47:47

Karlos: Protože je zaběhanej, a každej ví že to tam funguje přesně s těma organizátorama, který to vedou už několik let??
76. RE: RE: RE: RE: RE: (re:75)
karlos

Příspěvků : 3573
datum : 8.1.2009 - 21:46:23

Ajka25: a proč teda do berouna jezdí tolik lidí???
75. RE: RE: RE: RE: (re:74)
Ajka25

Příspěvků : 10189
datum : 8.1.2009 - 21:45:02

Karlos: a proč si myslíš že na neoficiální , řekněme lokální sraz přijede tolik lidí, jako na sraz za kterým stojí klub?
74. RE: RE: RE: (re:73)
karlos

Příspěvků : 3573
datum : 8.1.2009 - 21:43:31

Ajka25: ale co ti brání ho uspořádat???? vždyť zajisti všechno co tam bylo loni (nevím co tam bylo, nebyl jsem tam) a sraz na stříbrňáku udělej! Proč to pořád chceš po samovi nebo tomovi či cabriovi nebo někom jiném.....
73. RE: RE: (re:71)
Ajka25

Příspěvků : 10189
datum : 8.1.2009 - 21:39:56

SaM: to bylo vyjádření čistě mého názoru a jen za mě.. vzít nám Stříbrňák a místo toho udělat několika denní akci na kterou se spousta lidí třeba z důvodu volna ani nedostane? naštvalo mě to.. možná jsem reagovala unáhleně, ale Stříbrňák je akce na kterou jsem se nejen já těšila z celý sezony nejvíc.. za ten klobúk se omlouvám, ale myslím že by stálo za to nad těma zrušenýma srazama ještě trošku pouvažovat a nezavrhovat je
72. RE: RE: (re:71)
Giani

Příspěvků : 1202
datum : 8.1.2009 - 21:36:13

SaM: Možná nebylo právě nejšťastnější vydat článek, který vyvolává víc otazníků než odpovědí.. Já vím, že každej tady loudil článek, ale byla bych tvrdší
A reagovat na každý příspěvek je taky blbost ;-)
např. "... chvalabohu som este nezaplatil clenske, lebo ako sa dalo cakat, tamti dvaja to dokurvili.."
to snad nemá cenu ani komentovat...
71. RE: (re:70)
Martin707

Příspěvků : 3638
datum : 8.1.2009 - 21:32:42

Ajka25: Ty vieš, že si Ťa vážim a preto vážne nechápem vetu pod článkom :

"POINT si můžou strčit za klobúk.. :-X "

Ako môžeš napísať že nejakú akciu si môžeme strčit niekam? Už teraz na tom maká team 20 ľudí a odkážem im nech si teda strčia, aj tak makajú zadarmo ...

dík za podporu
70.
Ajka25

Příspěvků : 10189
datum : 8.1.2009 - 21:24:53

Karlos: no to já sice chápu, ale nepamatuju si, že bych kdy remcala na ceny na srazu a ani si nepamatuju že bych je měla gratis.. vždycky na tom zařvaly prachy.. neplatila jsem členskej poplatek, tak jsem zaplatila na místě jako neplatící člen a nebyl to zrovna pakatel.. tak mi tu neříkej že all inclusive a gratis.. nevím že by tu někdo hromadně kritizoval srazy.. a do zákulisí nevidím.. ale jestli vyškrtnutí dvou nejlepších srazů minulé sezony je výsledek nějakých zákulisních sporů, tak to fakt s nadšením brát nebudu, to se na mě nezlob
| | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | |
Stránka byla vygenerována za 0.03 s.
Hlavní stránka | Články | Členové | Fotogalerie | Srazy | Bazar | Fórum | Kniha návštěv | e-Shop | Partneři | Download | Šifry | Odkazy | SMS | Kontakty
© 2004 - 2024, Cabrio Club - všechna práva vyhrazena, optim. roz. 1024x768 | ISSN 1214-9470
Svářečky | Společenské HRY | Katalog odkazů