Anonym
 
Hlavní stránka Články Členové Fotogalerie Srazy Bazar Fórum Kniha návštěv e-Shop Partneři Download Šifry Odkazy Kontakty

... ::: CABRIO POINT 2010 ::: ... - zobrazeno podle času

Moderátor tématu: Martin707
Seznam témat | Zobrazovat podle vláken
| | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | |
383. RE: RE: (re:379)
koto

Příspěvků : 874
datum : 17.5.2011 - 08:48:27

dědeček: Ahoj! Jasné, že to čo tu píšem, je len môj subjektívny názor. V Žacléři bývala najlepšia partia a najkrajšie spanilky, aké som tu zažil. Aj tam sa chlastalo a ani ja nie som abstinent, no malo to aj nejaký iný rozmer. Možno som to nenapísal správne a určite sa nechcem nikoho dotknúť, no takto to cítim.
382. RE: (re:375)
karlos

Příspěvků : 3573
datum : 17.5.2011 - 08:17:37

Koťo: já myslím, že je dobře, že se to tady vytáhlo. Raději to proberu veřejně, než někde skrytě. BTW - jeden z velkých problémů klubu bylo, že se hodně věcí řešilo tak nějak pod pokličkou. A teď nemám na mysli finance, ale spíš různé (ne)domluvy. Přesně jak to tady napsala erdogan - na podzim dával Tomovi nabídku, že pomůže s pointem. Věděl o tom ještě někdo další?? Věděl někdo o tom, že má zájem Ladis s Honzou?? Pochybuji, že to vědělo víc lidí. A proč jsme (schválně zahrnuji i sebe) na podzim neotevřeli na foru debatu o přípravě pointu a kdo by s tím chtěl jak pomoct a jaké kdo má nápady?? Protože... (odpověď si každý doplňte sám)

Ne, nejsem na Erdogana nasraný. Byl jsem na něho nasraný před rokem, když odrazoval určité lidi od toho, aby jeli na point a když se tak nelichotivě vyjadřoval o naší aktivitě směrem k pointu. Ale to už bylo a je zbytečné to řešit. Myslím, že tato debata už včera proběhla a je zbytečné se k ní znovu vracet...

Dědeček: Souhlasím s Giani že Žacléř rozhodně nebyl o chlastání. Přiznám se, že pro mě byl Žacléř hlavně o jídle. To byl pro mě (spolu s tím, že uvidím Caddyho, se kterým se jinak nepotkáváme) primární důvod.
381. RE: RE: (re:379)
Giani

Příspěvků : 1202
datum : 17.5.2011 - 06:36:11

dědeček: Ti co jeli kvuli chlastu,tak max jednou a vicekrat je nikdo nevidel.. Myslim,ze ostatni to videli jinak.
380.
Ivča

Příspěvků : 14228
datum : 17.5.2011 - 06:21:48

A já si myslím, že každý sraz je o chlastu ať si říká kdo chce co chce Kdo chlastat nechce, nemusí ... pak mu nebude druhý den blbě
379. RE: (re:375)
rebel dědeček

Příspěvků : 1370
datum : 16.5.2011 - 21:59:27

Koťo: "jazdiť niekde 400km, len aby som sa ožral a bolo mi na druhý deň blbo jaksi postráda význam."
Tak tomu přestávám rozumět.Sraz se snad pořádá uplně pro něco jiného a ne se ožrat.I když se najdou tací, kteří takový program očekávají.Pochybuji že některý z pořadatelů srazu plánuje takové (ožrávací) akce.

A jen tak mimochodem, o čem byl Žacléř?
Podle mě pouze o dobrém jídle a hlavně o chlastu !!!

A šup do mě,můžete mě rozcupovat ale mě je to už jedno.Tento klub se těžko zvedne na původní úroveň. Mám svůj názor a ten bohužel nezměním.
378. RE: RE: (re:377)
Ota

Příspěvků : 3037
datum : 16.5.2011 - 20:11:19

Caddy: neser...
377. RE: (re:375)
Caddy

Příspěvků : 23860
datum : 16.5.2011 - 20:09:41

Koťo: neco musime podniknout misto zaclere...ale letos asi tezko, no...
376. RE: (re:375)
erdogan

Příspěvků : 3188
datum : 16.5.2011 - 17:52:23

Koťo: ja som uplne v kľude, ver či nie ... Život ide a pôjde ďalej, či s Pointom alebo bez neho. Ahoj
375.
koto

Příspěvků : 874
datum : 16.5.2011 - 16:50:05

tak páni, vysvetlili ste si to, ste na seba ešte nasratejší a hovno sa vyriešilo pre podobné pičoviny skončil point, pre objektívne žacléř a jazdiť niekde 400km, len aby som sa ožral a bolo mi na druhý deň blbo jaksi postráda význam. a o tom je to, že to ide dolu vodou
374. RE: RE: (re:373)
karlos

Příspěvků : 3573
datum : 16.5.2011 - 15:24:55

erdogan: To jaký máš náhled na mé chování Ti nebudu brát. Můžeš si myslet, co chceš...

Jsem rád, že jsi se vyjádřil, že je ti to fakt ukradnuté. Já si totiž taky myslím, že je Ti to naprosto ukradené. A právě proto, že to závisí na tvé chuti, tak mám obavu, že spoléhat se na tebe, je opravdu zbytečné. Děkuji, že jsi mi potvrdil mé mínění. Vzhledem k tomu, že je naše debata asi u konce, tak ti také přeji hezký den.

pochopitelně ho přeji i všem ostatním
373. RE: (re:372)
erdogan

Příspěvků : 3188
datum : 16.5.2011 - 16:13:35

Karlos: aj keď som si povedal, že reagovať nebudem, budem. Neviem aké urážky som použil na tvoju osobu v predchádzajúcom príspevku a rozhodne som ťa uraziť nexcel, ale chováš sa jak malý ješitný chlapec, ktorému vzali cumlík ...

Toho roku Point robiť už nemá význam, nakoľko som si zadelil svoju dovolenku a financie na iné veci.

Kľudne sa môžeš tešiť, je mi to fu(c)kt ukradnuté. či ho budem robiť budúci rok alebo nie, nezávisí ani v najmenšom od teba, ale odomňa a od mojej chuti. (a aj od toho, či bude všeobecná chuť ...)

Ciao a pekný deň prajem.
372.
karlos

Příspěvků : 3573
datum : 16.5.2011 - 12:54:11

I když na mě nebudeš reagovat, já na tebe reagovat budu. Považuji totiž za základ komunikace dialog, nikoliv jednostranný monolog.

Přeskočím všechny tvé urážky a zareaguji na jednu, jedinou (z mého pohledu důležitou) věc, týkající se pointu 2011:
"A kľudne aj zorganizujem. A kľudne aj za lacnejšie peniaze "

Myslím, že nejen pro mě či jiné poinťáky (ale hlavně pro celý klub) můžeš udělat super obrovskou věc: ZORGANIZUJ TO! A LACNĚJŠIE! Moc se těším, až tady brzy najdu článek o tom, že Erdogan organizuje point (ať už letošní nebo další ročník) nebo jinou akci, podobného rozsahu a zázemí při dodržení nastavených standardů a ještě k tomu levnější
371. RE: (re:366)
erdogan

Příspěvků : 3188
datum : 16.5.2011 - 11:26:09

Karlos:

skúsim rozdeliť odpoveď na časti - moja poznámka o CP nebola myslená ako atak na tvoju osobu (resp. kohokoľvek iného). Niektoré veci som chcel nechať spať, ale zjavne si to pochopil inak ... pre Point Nr. 1 som pripravoval podklady na slovenskú časť a dal som ich tebe/SaMovi k dispozícií. Bez toho, aby som vedel vopred, či z toho niečo použijete. Point ste ma nechali odjazdiť normálne, moju diskvalifikáciu ste mi len tak "by the way" medzi rečou spomenuli až tesne pred vyhlásením výsledkov. Klobúk dole páni, to sa vám podarilo.

Následne sme mali spomínanú chatu, kde ste mi so SaMom naznačili dosť jasne, že nemám vedieť o podrobnostiach ďalšieho ročníka, nakoľko som si ho xcel odjazdiť ako každý iný. V poriadku, akceptoval som. Nemám pocit, žeby som vás, citujem: poslal do píči . Chcem ťa upozorniť, aby si vážil slová, ktoré použiješ. Ak si to tak pochopil, tak mi ťa úprimne ľúto. Čo ma ale zabilo po vypustení info o CP Nr. 2, bola cena. Sorry, ale za tú cenu + náklady na PHM si fakt viem predstaviť niečo iné. Ale ok, znova som to nemal chuť to rozmazávať na fóre, tak som do éteru dal len suchopárne info, že proste nejdem. (mailovú konverzáciu so SaMom ohľadne tohto aj s tvojim následným vpádom a nekonvenčným riešením typu nepáči sa ti, tak nechoď! alebo SaMovým nepáči sa ti cena? tak spi pod stanom!, mám stále odloženú) Dovolil som si (neverejne) nesúhlasiť? Bol som poslaný doprdele. Tak sa daj chalan do kľudu a nezavádzaj. Týmto pádom pre mňa stratil Point ako taký význam a pustil som ho z hlavy ...

Na jeseň som komunikoval s Tomášom ohľadne CP a ponúkol sa mu, že ak bude treba, veľmi rád spravím slovenskú časť a načrtol som mu aj svoju predstavu. A kľudne aj zorganizujem. A kľudne aj za lacnejšie peniaze

Myslím, že každá ďalšia konverzácia s tebou ohľadne CP nemá význam a cyklicky by sme sa bavili o ničom, takže na teba nebudem reagovať. Ciao.
370.
karlos

Příspěvků : 3573
datum : 16.5.2011 - 11:13:19

no jak říkáte
369.
uncle Igor

Příspěvků : 10411
datum : 16.5.2011 - 10:00:20

Nezlehčujte to, kluci! Vy jste fakt ale.
368. RE: (re:366)
Sponik

Příspěvků : 22405
datum : 16.5.2011 - 09:54:52

Karlos: chaserovatíš synku
367. RE: (re:366)
Paťas

Příspěvků : 8582
datum : 16.5.2011 - 09:36:33

Karlos: už zas....
366.
karlos

Příspěvků : 3573
datum : 16.5.2011 - 08:38:39

Když si Laco napsal svůj pohled, možná by nebylo špatné napsat pravé důvody proč jsi nejel na point No. 2 (tedy rok 2010).
První rok jsi pomohl při organizování a patřil Ti za to náš velký dík. Nabídl jsi se i do dalšího ročníku. Jenže my jsme s tím měli problém. Byl jsi totiž člověk, který už první rok znal část trasy a přitom jsi byl soutěžící. Museli jsme tě v podstatě diskvalifikovat a vzpomeň si, jak moc se ti nelíbilo, že jsi nebyl vyhlášen jako vítěz. Druhý rok jsme se této trapné situaci chtěli vyhnout. Vzpomínáš, jak jsi přijel 3. ledna 2010 ke mě na chalupu, kde jsme to probírali? Proto jsme postavili trasu bez tebe, aby jsi se mohl účastnit jako jakýkoliv jiný účastník bez jakýchkoliv omezení. Mohl jsi klidně vyhrát. Ale (a nebudu spekulovat z jakých důvodů) jsi se urazil, poslal jsi nás do piče a veřejně tu vyhlašoval, že máš mnohem zajímavější výlety do zahraničí a proto na point nepojedeš. Nechci rozebírat kde jsi byl a kde nebyl - je mi to jedno a je to pouze tvoje věc.

Teď k tomu, co tu padlo dál...
Myslím si, že není až tak velkým tajemstvím, že jsme se po pointu 2010 pohádali s Martinem (SaM). Nemá smysl nyní rozebírat čí to byla, nebo nebyla chyba - vždycky v tom mají prsty obě strany. Martin dělá letos jiné akce a já věřím, že perfektní, protože on umí dobrou akci zorganizovat. Ale není to chvilková nálada - Martin to věděl už loni a rozhodně se tím netajil. Takže mu nikdo nemůže zazlívat, že dělá akci pro Fordy a ne CP.
Má zainteresovanost na organizaci pointu 2011 byla hodně velká (Jak už jsme tu psal, nesešli jsme se do vánoc a pak už jsem měl jiné strasti a radosti života.), ale Tomáš se rozhodl jít jinou cestou a zkusit jiné lidi. A rozhodně si nemyslím, že obměnit tým, který něco chystá je špatná myšlenka. Naopak - mohlo to přinést nové nápady i pohledy. A to je pro každou akci vždycky přínosné. Držel jsem klukům palce, i v době kdy už jsem věděl, že nepojedu (a klidně vám můžu říct, že jsem loboval za jiný termín). Neznám pravé důvody toho, proč point není (kromě toho co tady pustil Ladis) a nechci tady veřejně spekulovat. Je to škoda a je mi to líto...
365. RE: RE: RE: (re:362)
erdogan

Příspěvků : 3188
datum : 14.5.2011 - 13:23:17

dědeček: ako som napísal, už to neriešim... Jazdím si teraz sólo hlavne do "exotických" krajín... Že sa toho roku Point nekoná, je škoda, tento formát je u mňa naj ...
364. RE: (re:360)
Deniii

Příspěvků : 6395
datum : 14.5.2011 - 10:46:17

Ota:
| | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | |
Stránka byla vygenerována za 0.0111 s.
Hlavní stránka | Články | Členové | Fotogalerie | Srazy | Bazar | Fórum | Kniha návštěv | e-Shop | Partneři | Download | Šifry | Odkazy | SMS | Kontakty
© 2004 - 2024, Cabrio Club - všechna práva vyhrazena, optim. roz. 1024x768 | ISSN 1214-9470
Svářečky | Společenské HRY | Katalog odkazů