Anonym
 
Hlavní stránka Články Členové Fotogalerie Srazy Bazar Fórum Kniha návštěv e-Shop Partneři Download Šifry Odkazy Kontakty

Je čas se do toho opět opřít :-) - zobrazeno podle času

Seznam témat | Zobrazovat podle vláken
| | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | |
184. RE: RE: (re:182)
Akos

Příspěvků : 927
datum : 25.3.2013 - 09:18:18

jirka663: Ano, souhlas,ale cetl jsi clanek. Nema to automatizovane. A kdo to automatizuje? Musime zit s tim, co je. Ale ruco 2800 clenu probrat, bude trvat jednomu cloveku asi rok. Jinak kdyz jim posles mail, oni se sem podivaj, vymazat tim uz nejde, a nepodivaj se do dalsiho mailu. Takze nic se nezmeni.
183. RE: (re:178)
rjar611

Příspěvků : 90
datum : 25.3.2013 - 08:39:01

Master_Tom: ahoj Tome, rád se něčeho ujmu, to už sem ti nabízel dříve a stále to platí, jen nechtěj abych udělal jinej web to vážně neumím , ale jinak jsem ochotný jít do čehokoli stačí říct.
René
182. RE: (re:180)
jirka663

Příspěvků : 152
datum : 25.3.2013 - 08:16:08

Akos: Promazavani mrtvych clenu rucne???? To mi pripadne jak v 90.letech - je to uplne zbytecni, prece lze napsat utilitu, ktera smaze vsechny kdo nebyli prihlaseni poslednich 6 mesicu...snad bych ted jeste toleroval zimni spanek, takze mozna bych zacal s terminem 12 mesicu... vsem rozeslat mail, ze kdo nebyl na webu 12 mesicu, tak bude smazany, pockat 14 dni aby mohli zareagovat a potom spustit aplikaci...
podle me je to do 30 minut naprogramovany... jen upozornuji ze nejsem programator, neumim to napsat a jenom rikam nazor jak by to melo fungovat...
181.
Cabrio

Příspěvků : 1342
datum : 25.3.2013 - 08:09:52

Master : díky za reakci. Když bude třeba rád se taky něčeho ujmu.
180.
Akos

Příspěvků : 927
datum : 25.3.2013 - 19:05:12

Master_Tom: Ahoj diky za clanek,a vyjadreni. Nemel jsem nikdy takove ambice, ale kdyz potrebujes pomoct, musim neco nabidnout. Pro zacatek muzu s promazanim mrtvych clenu. Bude to pracne, nevdecne, zdlouhave, i zodpovedne, ale pres to urcite dostanes vice nabidek. Pak si nekoho vyber, a dej vedet.
179. RE: RE: RE: RE: RE: (re:176)
Paťas

Příspěvků : 8582
datum : 24.3.2013 - 22:58:53

Maxx: tak to je pecka rádi tě uvidíme tomu věř vem rodinku a kdykoliv dojeť a na dobré přátelé se nezapominá to by jsi měl vědět,takže pozdravuj domu a vážně se ukaž
178.
Master_Tom

Příspěvků : 1084
datum : 24.3.2013 - 22:58:32

No a ted krátce, budu sem chodit a číst názory, ale zkusete v TOMTO vláknu udržet to opravdu jen na tom co chcete a netlachat.
Je krásné tu vzpomínat na Žacléř + fotky atd, ale pak to sklouzne k 20 ti příspěvkům o R.U.M. ;)

TAkže závěr:
1) kdo si veme na starost mazání členů
2) těším se na první přidané miniakce v kalendáři
3) zítra jsem tu znovu
177.
Master_Tom

Příspěvků : 1084
datum : 24.3.2013 - 22:55:23

Nazdar kabrioleťáci,

slíbil jsem o víkendu reakci, tak tady je ;)

Jo než začnu, tak na stránkách je bleskovka o Brnu (http://www.kabriolety.com/?bleskovka=71), kterou dělá Mar.V. a potom článek o Vřešťově (http://www.kabriolety.com/?id=159), což je pod patronátem Cabria.

Tak a teď k tomu co jsem zvládl dneska přečíst:

Srazy - menšího druhu, jsem pro, od toho je super kalendář akcí, který najdete jednak na hlavní stránce a jednak v sekci srazy. Prostě, když něco budete chtít menšího udělat, tak to tam jednodušše dejte a lidi hned uvidí co se daný víkend, den děje.

FB - jak už kdosi napsal, bud budou lidi tam nebo tady, určitě bych byl pro, aby se o to co tam ted je někdo staral a přidával tam ty základní informace s odkazem na tyto stránky, jako jsou info ke srazům, nebo když by chtěl někdo udělat miniakcičku, tak at tom většina vím. Já se přiznám, že nejsem zastáncem FB, takže mě tam určitě neuvidíte.

RUM - určitě dobrý základ pro sraz ;)

73 - veř a povede se ;) Je to jak jsem psal již několikrát, sám na to už nemám, čili chci lidi co budou chtít něco dělat.

75 - pošli seznam nebo jej lépe dej sem

78 - zlatá slova ;)

83 - tady je otevřené naprosto vše, na sraz může kdokoliv kdo chce přijet. Jak píšeš je jasné, že je potřeba si to okouknout, než někam pošleš peníze, to je logické. Dojed na sraz a uvidíš ;-)

86 - platících je momentálně 30, v dobách největší slávy jich bylo cca 250. Proč ? protože jsem chtěl, aby club byl pro všechny, čili žádné povinné platby. A to šlo i několikrát proti mě. Dříve když se tu více psalo, tak lidi i více platili, ted když je tu mrtvo, rozumím, že lidi nemají důvod platit. Víte ty peníze nejsou pro mě, já z nich nic nemám, ale to jsem psal již mnohokrát, ale je potřeba hlavně platit serverhosting.

90 - bohužel takových jako ty moc není a chtějí hned vědět co za každou korunu dostanou.

91 - je to přesně o lidech jako Caddy co dělal srazy, já zvládnu udělat Královice a možná Point jestli o něj bude zájem. Ale ostatní srazy jsou na Vás. Prostě život jde dál, takže se musí naradit lidi co organizovali srazy. A tady je hozená rukavice, kdo má zájem pojdme do toho. Já velice rád každému poradím, pomůžu s dotazy ohledně srazů, ale organizovat všechny nedám.

122 - jak jsem již psal, život jde prostě dál, takže FiRO má rodinu, barák, SaM už vlastně ani není SaM, ale Martin707, ten si taky momentálně užívá svých radostí. Cabrio napsal, že tu bude častěji, tak uvidíme jak dlouho to vydrží. Já už jsem své psal několikrát. Ale rozhodně začnu opět chodit. PS: každý den to určitě nebude.

127 - přesně jak píše tento ne historií poznamenaný člen. Je to o týmovém duchu.

129 - kdo si veme na starost promazování členů. Dám mu práva a bude to na jeho zodpovědnost.

131 - je to tak připraveno, ale není to zautomatizováno, takže se vracím, kdo si to veme na starost ?

135 - s Cabriem jsme se nepotkali, zítra zavolám SaMovi a FiROvi.
na otázky odpovím za sebe:
1) v novém vedení by měla být i nová krev, čili kdo se do toho chce snámi vrhnout, tak dejte návrhy
2) určitě bych chtěl dát vícero lidem více kompetencí na webu, at to nedělám já
3) to je opravdu na posezení a diskuzi

140 - mazání je nastaveno, stačí jen někoho kdo to bude dělat. Bylo vytvořeno pravidlo 6 měsícu upozornující email, 8 měsíců smazání. Bohužel jsem to neudělal automaticky, takže se to neuskutečnuje, protože je to závislé momentálně na mě, ale rád předám práva.
další bod je na Vás, pojdme být aktivní a dávejme to do kalendáře.

149 - situace vyřešena

155 - viz začátek info už je v bleskovkách

165 - jak píše jirka je to tak...
176. RE: RE: RE: RE: (re:175)
Maxx

Příspěvků : 321
datum : 24.3.2013 - 22:47:45

New Paťas: jj, jsem to já chodím sem v podstatě tak nějak pořád, jen se nepřihlašuju...jen jsem vám chtěl dát najevo že vás pořád beru jako přátele a abyste se mnou kdyžtak počítali
175. RE: RE: RE: (re:174)
Paťas

Příspěvků : 8582
datum : 24.3.2013 - 22:42:19

Maxx: Mno nekecej seš to ty
174. RE: RE: (re:173)
Maxx

Příspěvků : 321
datum : 24.3.2013 - 22:35:41

New Paťas: jestli berete do party i "bývalé" kabrioleťáky a nebude vadit že vám budu kazit image plechovkou, tak se s vámi taky moc rád někde uvidím
173. RE: (re:171)
Paťas

Příspěvků : 8582
datum : 24.3.2013 - 16:00:53

Hubert:
172. RE: RE: RE: RE: RE: (re:170)
Paťas

Příspěvků : 8582
datum : 24.3.2013 - 15:59:02

chosse: však v poho a co jirka navrhuje tu vždy fungovalo a funguje takové malé srazy dáváme do kupy dost často však už už aby to bylo a já mohu říct čim méně lidí na sraze tim většinou je lepší
171.
Hubert

Příspěvků : 409
datum : 24.3.2013 - 15:55:51

ja loni byl parkrat cabriem na vikendu ruzne prehrady kempy pod stanem,jeli jsme 2 cabria,letos jestli nekam zas budem razit zverejnim to tu tak min.tyden predem.
170. RE: RE: RE: RE: (re:166)
chosse

Příspěvků : 307
datum : 24.3.2013 - 15:50:59

New Paťas: Chtel bych taky něco vymyslet a zorganizovat, ale musím to nějak obkouknout aby to nebylo fiasko protože jsem nikdy nic takovýho nedělal.Prostě něco takovýho co navrhuje jirka 663. Hlavně až bude auto hotový.
169. RE: RE: RE: (re:165)
Akos

Příspěvků : 927
datum : 24.3.2013 - 10:30:12

jirka663: Termin prece das, jaky chces. Ale v lete prosim kdy neni mraz...

Jeste k Tvemu prispevku - neboj se sem psat, kdyz clovek drzi slovo, zadne "sra*ky" se na ne nej nesesipou...
168. RE: RE: RE: RE: (re:167)
jirka663

Příspěvků : 152
datum : 24.3.2013 - 07:24:34

Akos: Zvazuji to, nicmene to zatim neni jiste - zena ma v tom terminu statnice, takze mi s organizaci nepomuze a asi se ani nebude moct zucastnit...navic je tam spousta dalsich negativnich faktoru, ktery hraji proti...ale zatim nerikam ani ano ani ne - kazdopadne letos je to podstatne realnejsi nez vloni, kdy jsem to odpiskal uz v unoru...rozhodnu se tak mesic predem...
167. RE: RE: RE: (re:165)
Akos

Příspěvků : 927
datum : 24.3.2013 - 07:09:24

jirka663: Takze bude HANA TOUR II ?
Bylo to docela fajn! Co docela,hodne fajn! Nic megalomskeho, takove akorat.
166. RE: RE: RE: (re:164)
Paťas

Příspěvků : 8582
datum : 23.3.2013 - 23:24:22

chosse: tak držim palce ať ti to dobře dopadne však bude lépe
165. RE: RE: (re:163)
jirka663

Příspěvků : 152
datum : 23.3.2013 - 23:04:23

cauko vsem...
ja jsu zrovna ten, ktery tady jenom cte a radsi nic nepise aby se na me nesnesla nejaka vlna sra*ek...panove je na case si opravdu uvedomit, ze jsou karty rozdany a proste to je jak to je... Prestante konecne kecat o tom jak se do toho oprete a zacnete neco delat... treba zalozte novy tema - "sraz v dolni horni v sobotu 20.4.", dejte tam hlasku ze ve 13:00 bude pokec na parkovisti u motorestu, ve 14:00 se pojede 40km pres klikaty zatacky na prohlidku muzea pavouku a potom zpatky do dolni horni. Kdo ma v sobotu chuja co na praci, tak at prijede - bude nas vic, nebudem se bat vlka nic...

Jsem si jisty, ze v prubehu sezony se najednou objevi akce ktery nejsou napsany v nejakym "oficialnim" kalendari - bohuzel je obcas komplikovany se do takovyho kalendare dostat, ale rozhodne nikomu nic nebrani zalozit vlakno, napsat ze ten a ten vikend chce nekam jet a cekat kdo se chytne...navic jakakoliv akce jde jednoduse pridat na hlavni stranku do BLIZICI SE AKCE... chce to jenom nebyt az tak pasivni a necekat kdo co udela...
je to sice neuveritelne, ale hlavni problem klubu je jeho velikost - kdyby tady bylo podstatne min clenu, tak by se to lip korigovalo a vsechno by bylo ve vice rodinnem kruhu...kazdy si mysli ze nemusi nic delat, ze je tu tolik lidi ze on to nekdo zkusenejsi zorganizuje a ja se pak kdyztak pridam...bohuzel ti co to tady zakladali a organizovali pred 10 lety byli tehdy mlady ucha, ktery nemeli zadny starosti a meli kvantum casu na zabavu...dneska je to jinak a je na case aby ti co se chcou potkat proste zaveleli, ze se pristi vikend potka parta blaznu bez strechy treba v Ceske Trebove...
| | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | |
Stránka byla vygenerována za 0.0373 s.
Hlavní stránka | Články | Členové | Fotogalerie | Srazy | Bazar | Fórum | Kniha návštěv | e-Shop | Partneři | Download | Šifry | Odkazy | SMS | Kontakty
© 2004 - 2024, Cabrio Club - všechna práva vyhrazena, optim. roz. 1024x768 | ISSN 1214-9470
Svářečky | Společenské HRY | Katalog odkazů