Anonym
 
Hlavní stránka Články Členové Fotogalerie Srazy Bazar Fórum Kniha návštěv e-Shop Partneři Download Šifry Odkazy Kontakty

6. Mezinárodní sraz - Poděbrady - zobrazeno podle času

Moderátoři tématu: rebel dědeček, Deniii
Seznam témat | Zobrazovat podle vláken
| | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | |
2940. RE: RE: RE: (re:2933)
Rebel Daniel :-)

Příspěvků : 2337
datum : 28.5.2012 - 21:44:50

Caddy: vikend fuč a tomaš opět a stale mlčí a tak je to bohužel se všim tady....
2939.
Radek127

Příspěvků : 3292
datum : 27.5.2012 - 19:53:08

přidávám se k piggimu a souhlasím dědeček pro tento klub udělal víc jak tady kdokoli jiný. stojím za dědečkem.
2938.
PIGGY

Příspěvků : 371
datum : 27.5.2012 - 03:09:34

delsi dobu to tady pozoruju a jen kroutim ocima. kdyz si vzpomenu co vsechno dedecek pro cabrio dela a vy ho tady napadate, tak to jdete do prdele! fandim vsem kdo podnika srazy a ruzne akce co se toci kolem. (nikdy by me nenapadlo, ze se vlozim do podobne debaty! a ted me treba sezerte)
2937. RE: (re:2929)
rebel dědeček

Příspěvků : 1370
datum : 25.5.2012 - 12:52:02

Ladis-s: Pokusím se Ti odpovědět. Nevím jaký to bude mít smysl, protože pokud někdo nechce uznat pravdu tak to neudělá.

"Vždy budeš ctít cabrio, stejně jako členy clubu".
Vždy jsem se snažil vše dělat pod hlavičkou Cabrio clubu.Nikdy jsem nikomu neublížil a snažil se dělat pro club maximum.Od roku 2008: 5x Cabrio ples, 3x mezinárodní sraz cabrioletů Poděbrady, 3x Cabrio vánoce a poslední Sraz cabrioletů Poděbrady 2012.
Jediná podpora clubu byla, že to můžu udělat.Jinak nikoho nic víc nezajímalo.Hodnocení těchto srazů nepřísluší mě, ale všem členům. Pokud to pro club nic neznamenalo, tak se bez toho milerádi obejdete.

"Měj vždy u sebe letáček clubu a spatříš-li cabrio stát, řádně jej za stěrač umísti!"
Toto jsem nikdy nedělal a ani do budoucna dělat nebudu.

"Jako správný kabrioleťák cti svou pověst, usiluj o spolupráci s ostatními členy při prosazování a obhajobě společných (nejen) členských zájmů".
Z mého pohledu si myslím, že svoji pověst jsem měl vždy dobrou,snažil jsem se dost dlouho o nějaké změny.Bohužel vedení tohoto clubu je neprůstřelné. Proto to dopadlo tak, že pár nespokojených členů, kam pochopitelně patřím, se rozhodlo jinak. Být někde jako ovce to opravdu ne.Nechápu vůbec proč pár jedinců spustilo takový cirkus, který přecházel do hrubých a urážlivých útoků proti mé osobě.Asi je to součást toho etického kodexu v podání některých členů.Prostě jdeme jinam kde si to uděláme tak jak chceme a tím to končí.Každý člen je svéprávný a může si vybrat co mu lépe vyhovuje.

"Kabrioleťák zná Etický kodex kabrioleťáka a dodržuje ho"
Znám ho a právě proto se to stalo.

Řadu bodu jsi vynechal.Asi se moc nehodily.
A zajimavé jsou taky stanovy, hlavně "Organizační struktura".Ta se asi taky nehodí.

2936. RE: RE: RE: (re:2934)
artep

Příspěvků : 253
datum : 25.5.2012 - 11:16:08

Ladis-s: jen chci dodat ještě k tomu, jak jsem napsala, že mi nejde ani tak o klub, ale o lidi.
Klub beru jako kupu lidí, kteří se chtějí setkávat - mají své kabrio rádi - proto si myslím, že je škoda, že mastr tom nechal tento klub v bezvládí a že se nesnažil situaci řešit - nekritizuji - píšu čeho je mi líto a doufám, že i když se přihlásím do druhého klubu, tak na mně nezanevřou lidé, které jsem poznala v tomto klubu - znovu, jde mi o lidi.
2935. RE: RE: RE: (re:2934)
artep

Příspěvků : 253
datum : 25.5.2012 - 10:48:10

Ladis-s: v pohodě já taky nikoho neobhajuji - jen se ptám.

2934. RE: RE: (re:2932)
Ladis-s

Příspěvků : 184
datum : 25.5.2012 - 10:47:25

artep: Nikoho tu neobhajuju, je jsem vyjadril svuj nazor.
2933. RE: RE: (re:2932)
Caddy

Příspěvků : 23860
datum : 25.5.2012 - 10:43:34

artep: o vikendu na to pry koukne a vyjadri se
2932. RE: (re:2929)
artep

Příspěvků : 253
datum : 25.5.2012 - 10:49:12

Ladis-s: Ahoj, delší dobu tuto debatu sleduji a proto se ptám:
mastr tom je duch? mlčí nic neříká a nechá se obhajovat někým druhým. Jen se ptám, prostě mně to zajímá a hlavně nikoho svou otázkou nenapadám - jen jsem zvědavá a mám ráda ve věcech pořádek. Nejde mi o klub - jde mi především o lidi a v každém táboře jsem poznala fajn lidi, ať to bylo v Brně, tak to bylo v Poděbradech.
Petra
2931. RE: (re:2929)
Ota

Příspěvků : 3037
datum : 25.5.2012 - 09:15:05

Ladis-s:
ty jsi ještě tady?
2930. RE: (re:2929)
Giani

Příspěvků : 1202
datum : 25.5.2012 - 08:16:37

Ladis-s:
2929.
Ladis-s

Příspěvků : 184
datum : 25.5.2012 - 08:05:31

Dědečku, doufám, že si nezapomněl na etický kodex kabrioleťáka, pokud chceš být stále členem tohoto klubu.

- Vždy budeš ctít cabrio, stejně jako členy clubu.
--- Tak tohle už si asi porušil

- Měj vždy u sebe letáček clubu a spatříš-li cabrio stát, řádně jej za stěrač umísti!
--- Počítám, že toto budeš jistě dodržovat a na všech srazech nového klubu budeš rozdávat letáčky tohoto klubu

- Jako správný kabrioleťák cti svou pověst, usiluj o spolupráci s ostatními členy při prosazování a obhajobě společných (nejen) členských zájmů.
--- Založit nový klub je opravdu spolupráce jak vyšitá

A samozřejmě
- Kabrioleťák zná Etický kodex kabrioleťáka a dodržuje ho.

Dle mého názoru by si měl své členství zrušit sám a tento web již nenavštěvovat.
2928. RE: Cabrio sraz Poděbrady 2012 (re:2927)
Rebel Daniel :-)

Příspěvků : 2337
datum : 23.5.2012 - 22:12:19

hank49:
2927. Cabrio sraz Poděbrady 2012
hank49

Příspěvků : 3
datum : 23.5.2012 - 18:08:43

http://youtu.be/e9WhYCB0dBo
2926.
rebel dědeček

Příspěvků : 1370
datum : 23.5.2012 - 15:13:32

Vzhledem k tomu že to podstatné zase naši moralisti řádně zatlachali, dovolím si posunout moje vyjádření pro ostatní dopředu, aby si mohli udělat obrázek.

Tak to vidím já, rebel dědeček

Nejprve bych Vám chtěl všem popřát hezký den a klidné zamyšlení. Pokusím se ve stručnosti vysvětlit moje pohnutky k opuštění tohoto Cabrio Clubu a založení nového Cabrio Klubu ČR.
Byl jsem v tomto Clubu řadu let. Jako nováček s omláceným autem jsem navštívil první sraz ve východních Čechách. Jednalo se autokemp Brodský, nevím jestli je to správný název. Právě tam ředitel clubu Tomáš Tureček podával informaci ,že jste zaregistrováni u MV jako občanské sdružení. Informace o budoucí činnosti clubu zněly velice dobře. Proto jsem vstoupil do clubu ihned po návratu domů s pořadovým číslem 286. Po rozkoukání se na různých srazech jsem chtěl taky něčím přispět . Se srazy jsem neměl vůbec žádnou zkušenost, (vždy jsem obdivoval lidi, kteří to zajišťovali) rozhodl jsem se, že uspořádám „Cabrioples“.
Podpora členské základny byla takřka mizivá. Pár odvážných přijelo, pobavilo se a zhodnotilo kladně. Tento první ples byl hned výdělečný a tak jsem celý výdělek se všemi doklady předal řediteli clubu. Částka nebyla zanedbatelná. Bohužel při nahlédnutí na konto clubu u banky jsem nikde tuto částku nenašel. Můj první sraz , který jsem pořádal, byl 5. mezinárodní v Poděbradech. Tento rok jste žádný sraz mít neměli. Šel jsem s Deni do toho a naivně si myslel, že club jako takový, mi pomůže finančně. Bohužel to jsem se škaredě spletl. Musel jsem investovat vše ze svých peněz a zbožně si přát, abych neprodělal. Nikoho z Vás nezajímalo, co to obnáší, jak časově, tak finančně. Prostě jste si zaplatili, pobavili se a tím to pro Vás skončilo. Sraz byl povedený a hlavně ne prodělečný. To už jsem byl ale upozorněn, že do clubu nemám nic dávat. Tak jsem taky udělal. Peníze šly do obálky s nadpisem Cabrio club - záloha na další akce. Zároveň jsme při každém srazu při spanilce navštívili dětský domov Milovice a předali sponzorský dar v hodnotě 5000,- Kč dětem.O dalších akcích v naší režii už psát nebudu, protože by to byl asi román na několik stránek. Jeden fakt je, že nikdy jsme neprodělali.Díky tomu můžeme dělat akce lepší a ještě lepší. Nerozumím pořadateli, který stále tvrdí, že do toho zahučel třeba 30000,-Kč. Buď je tak neschopný a nebo kecá a je to dobrý způsob výdělku.

Něco málo k zamyšlení.
1.)Zamyslel se někdo nad faktem, kam jdou Vaše příspěvky? Co se z nich financuje? Kolik se kdy vybralo na srazu za vstupné a kolik se investovalo a za co? Mám přístup na účet clubu. Nikdy v životě jsem tam nenašel jiný příjem nežli Vaše příspěvky. Naopak, vydání ano. Nikdy jsem nezaznamenal příjem z e-shopu ale vydání ano.Zaznamenal jsem třeba, že platíme za kreslené fóry na stránkách. Jistě víte komu. Zaznamenal jsem, že se se stránkami clubu vezou další tři soukromé, na kterých jsou denně stejné fory jako zde. Nebo snad „Společenské hry“ , „Moje svářečka“ a „Křižovatka“ jsou clubové? Jestli někdo chce namítnout, že peníze jsou v hotovosti v pokladně, rád bych ji viděl. Ta už má asi pro svou váhu kolečka. Malá otázka. Jak probíhaly akce typu „Kralovice“ , „Žacléř“, „Cabrio point“,
když byli pod hlavičkou clubu? Jakým způsobem se řešil sraz na Slovensku ? A nebo je to snad pod zástěrkou občanského združení pro někoho dobrý příjem peněz?
2.)Požadoval někdy někdo (kromě pár jedinců, kde jsem i já) „Výroční zprávu o činnosti a hospodaření Cabrio clubu“? Vždy, když se někdo zeptal, tak jste to zatloukli nesmyslnýma poznámkama a občas jsem dostal titul „rýpal“. A jen tak mimochodem, ty dvě nicneříkající zprávy na těchto stránkách (poslední z roku 2008) by napsalo malé dítě v páté třídě.
3.)Kdo je a jak zodpovědný za chod tohoto clubu? Kdo je ředitelem vím, ale kdo je jeho zástupce, kdo je pokladník, kdo je účetní? Nebo je to jenom jedna jediná osoba? Kde je nějaká kontrola (revizní komise) ?
4.)Stránky clubu v poslední době ? Uplná katastrofa. Pár jedinců si tam vyměňuje názory, kde jak se zrušili do němoty, jak jim bylo zle, nebo kde se sejdou a vožerou se. Kloudnou věc tam návštěvník nenajde a když napíše dotaz, tak stejně žádnou informaci nedostane. Zamyslel se někdo z těch moralistů a všeználků, proč už odešla řada dobrých členů pryč z clubu a taky proč stránky navštěvuje stále míň lidí? Podívejte se do knihy návštěv. Kdo z Vás, co tak rádi znáte na vše odpověď, odpověděl na otázky.


Snažil jsem se už odhadem dva roky zpět s panem ředitelem jednat o nutných změnách. Měl jsem různé návrhy, připomínky. Jedinou odpovědí bylo, že mám pravdu, že budu muset odevzdávat peníze do klubu a že to projedná. Na to jsem mu odpověděl, že já s tím nemám problém. Ale pokud tam ty peníze dám, tak chci vědět, kam byly investovány a mít zálohu na další sraz nebo akci, kterou budu pořádat.. Řadu návrhu měl pokud vím i od jiných členů. Naposledy slíbil že přijede na ples v sobotu dřív, sejdeme se a domluvíme, co a jak. Byli tam všichni mimo pana ředitele. Odpoledne mi přišla sms zpráva že nepřijede. Tak to byl takový první popud z mé strany odejít z tohoto clubu. Ale stále jsem doufal, že se něco stane a udělá se pořádek. Mám tady dost kamarádů, kteří mě berou takového jaký jsem (ne vždy příjemný, hlavně, když se něco sere). Mluvil jsem s řadou lidí tohoto clubu, kteří projevili taky nespokojenost. Hlavní impulz přišel okamžikem, když jsem měl už z 95% připravený a hlavně zajištěný “8.mezinárodní sraz v Poděbradech“. Po odeslání článku řediteli clubu se nic nedělo. Asi po šesti dnech mi zavolal člen „Cabrio“, který se probral z několikaletého spánku, že tento sraz pořádá on a bylo mi naznačeno, abych to odvolal. Podobný hovor jsem měl i s panem ředitelem. Moje odpověď byla, ať si vezme název, protože je jeho, ale sraz udělám i kdybych tam měl být sám.
Tuto skutečnost jsem sdělil všem, co nějakým způsobem pomáhali a padlo rozhodnutí, že tímto srazem končím v tomto clubu. Byli tací, kteří ukončili členství ihned. Pro mě to nebylo ale řešení, se kterým bych se smířil. Po poradě jsem jednoduše založil „Cabrio klub ČR“ v AČR Nedalo to ani moc práce a klub je na světě.Je přístupný všem, ale za předpokladu plnění stanov a organizačního řádu klubu.
Chceme se pokud možno vyhnout těm (radobyvšehoznalcům) a kecalům, kteří si myslí, že mají patent na rozum. Žádní poloviční kabrioleťáci a podobně, pouze a jenom řádní členové, kteří budou mít o činnost klubu zájem a podílet se na ní. Více se můžete o novém klubu dozvědět na našich nových stránkách, (které jsou stále v režimu úprav) www.cabriolety.eu

Původně jsem chtěl z tohoto klubu odejít sám po skončení srazu. Neudělám to, budu dále členem Vašeho clubu, nebudu platit žádné příspěvky a počkám, zda budu vyloučen a na důvody mého vyloučení.

To je asi tak vše. Přeberte si to, jak chcete, ale já už se nebudu vyjadřovat k ničemu, co se týká tohoto clubu. Plně se budu věnovat práci pro nový klub. V mém věku chci nový klub dostat do pozice uspěšného klubu a pomalu hledat schopného následníka v mé práci. Věřím, že s členy, kteří mi pomáhají, toho dosáhnu. V žádném případě nechci a nesmím zklamat členskou základnu. Pochopitelně, že všechny akce, které jsme pořádali jdou s námi. „Cabrio ples“ , sraz „Poděbrady“ mini sraz „Cabrio vánoce“ , „Beroun“ , Alpentour“. Pokusíme se ještě něco přidat někde na Moravě , ale to je už interní záležitost našeho klubu, kterou nehodlám zveřejňovat.

S přáním hezkého dne rebel dědeček.
2925. RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: (re:2924)
Sponik

Příspěvků : 22405
datum : 23.5.2012 - 14:23:50

Žralok: koukám že budeš asik psycholog když dokážeš člověka odhadnout dle psaného textu, gratuluji ti, Odvahu? to jako že se tebe nebo někoho jiného bojím? není pravda, co má přijít to přijde a pokud má někdo chuť řešit si nasilnické sklony prosím,jak je libo. jen stále nechápu že když se ti tady nelibí na clubu proč se sem pořád vracíš? nebylo by záhodno popřemýšlet o zrušení učtu? Já nemám potřebu být s někým na ostří nože nebo se s někým hadát nestojím o to a věřím že s každým se dá domluvit normláně a bez jakýchkoliv urážek a emocí,ale myslím že já nejsem ten co tady začal odlišovat své chování od slušnosti. jestli v mém příspěvku jsou chybičky tak se omlouvám na češtinu sem nikdy nebyl
2924. RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: (re:2923)
Žralok

Příspěvků : 113
datum : 23.5.2012 - 13:42:56

Sponik:
Možná spíš nemáš odvahu než potřebu. Ale dalo se to očekávat. Dle úrovně Tebou napsaných příspěvků není třeba dělat si nějakou iluzi o normální věcné komunikaci bez urážek pomluv a hloupých keců o ničem. Ale to asi patří k věku...

Mějte se tu.
2923. RE: RE: RE: RE: RE: RE: (re:2922)
Sponik

Příspěvků : 22405
datum : 23.5.2012 - 13:31:22

Žralok: nemám potřebu ti něco vysvětlovat popřeji ti krásný zbytek slunného dne
2922. RE: RE: RE: RE: RE: (re:2920)
Žralok

Příspěvků : 113
datum : 23.5.2012 - 13:31:25

Sponik:

Žralok: vidíš někde v mém příspěvku tvé oslovení?????

Nevidím a jistě mi tedy rád řekneš na co jsi tedy reagoval. Napadají mne pouze dva lidi kteří jsou tu proti srsti třem zhrzeným...
2921. RE: RE: (re:2908)
rebel dědeček

Příspěvků : 1370
datum : 23.5.2012 - 12:23:26

" Ted jen nevim, zda Te mam pozdravit Sieg Heil nebo Čest práci"

Caddy:Na toto Ti mohu odpovědět jenom to, že Tvoje ubohost je nekonečná. Starej se o to co je Tvůj problém,zameť si před vlastním prahem a přestaň konečně kecat o tom do čeho Ti je uplný hovno. Tebe nikdo nezval tak nepomlouvej.ŹIJ SI SVOBODNĚ, VOLNĚ ALE NA NÁS SE VYSER.
Omlouvám se všem ostatním za použití sprostých slov.
| | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | |
Stránka byla vygenerována za 0.0358 s.
Hlavní stránka | Články | Členové | Fotogalerie | Srazy | Bazar | Fórum | Kniha návštěv | e-Shop | Partneři | Download | Šifry | Odkazy | SMS | Kontakty
© 2004 - 2024, Cabrio Club - všechna práva vyhrazena, optim. roz. 1024x768 | ISSN 1214-9470
Svářečky | Společenské HRY | Katalog odkazů