Anonym
 
Hlavní stránka Články Členové Fotogalerie Srazy Bazar Fórum Kniha návštěv e-Shop Partneři Download Šifry Odkazy Kontakty

htc touch:) - zobrazeno podle času

Seznam témat | Zobrazovat podle vláken
| | 1 | |
10. RE: RE: RE: tak jsem koupil, co do nej? (re:9)
michal fojtik

Příspěvků : 14
datum : 9.6.2008 - 22:19:17

kidli: jj je to bezpecnenebojjsem na pm....a byl bych moc vdecny
9. RE: RE: tak jsem koupil, co do nej? (re:8)
Kidli

Příspěvků : 839
datum : 4.6.2008 - 15:18:31

Caddy: to přesně jsem myslel
michal fojtik: tak jak na tu spravnou navi narazit bych i věděl, ale - je to bezpečný, když si henten student práv?
8. RE: tak jsem koupil, co do nej? (re:1)
michal fojtik

Příspěvků : 14
datum : 4.6.2008 - 04:26:56

diky moc za rady vsem, te nokii bych docela veril, takze to asi zni rozumne.presne jsem se bal, ze bude nutne preinstalovat ROM - mam problem s tim, ze touch je jediny phone co mam ted na nejakou dobu k dispozici a docela nerad bych riskoval, to, ze se mi neco nepovede

ted uz jen hledat a hledat, jak na tu apravnou navigaci narazit
7. RE: RE: RE: tak jsem koupil, co do nej? (re:6)
Caddy

Příspěvků : 23860
datum : 3.6.2008 - 21:17:48

Luke.CZ: mne se na customizaci vyzrat povedlo, ale to bylo uz u Varia, kdo vi, jestli to tady jde taky...ale stacilo to pri prvnim startu (nebo po resetu) nechat nabehnout jen na zacatek instalace customizace a pak vytahnout baterku.... Pri dalsim startu uz nenabehla a bylo to cisty a originalni
6. RE: RE: tak jsem koupil, co do nej? (re:5)
Luke.CZ

Příspěvků : 14
datum : 3.6.2008 - 21:06:59

kidli: instalaci customizace se ti nepodaří přerušit. Jedině nahrát "čistou" ROMku třeba z XDA-Dev.

Nokiácký modul se mi taky osvědčil, ale ze softu pro navi mi přijde po dlouhém zkoušení a porovnávání lepší iGO. Už se dá najít i nová verze 8 a ta je velmi dobrá.

Jinak softu mám doma několik giga. Podle mě se nedá říct jednoznačně co jo a co ne. Záleží na co to používáš a co od toho chceš.
5. RE: tak jsem koupil, co do nej? (re:1)
Kidli

Příspěvků : 839
datum : 30.5.2008 - 14:31:26

michal fojtik:
2. Jestli je lokalizace vidět v seznamu programů, tak ji jen odinstaluješ. Další možností je udělat hard reset a po prvním spuštění přerušit instalaci extended ROM (lokalizace a T-mob. brand). Dál by na xda-developers mohla být ke stažení anglická ROM verze bez operátorských úprav.

3. Jednoznačně GPS modul Nokia LD-3W, jako navigační soft preferuju TomToma - na mapu stř a Z Evropy si nachystej 2GB kartu
4.
hanzi

Příspěvků : 18581
datum : 29.5.2008 - 21:17:03

ja jsem narazil na clanek na smartmanii na E-TEN DX900 a jsem zvedavej jestli to neni jen nejakej kec a ten foun fakt vyjde... no taky pak teda asi bude i cena nejaka vyssi ale chtel bych to videt... a casem az spadne cena snad i poridit
3. RE: RE: tak jsem koupil, co do nej? (re:2)
michal fojtik

Příspěvků : 14
datum : 29.5.2008 - 12:16:06

Caddy: ja vim, ale bylo tady par lidi, co do toho videli a prece jen tady je to takove vice mezi znamymi jestli me chapes
2. RE: tak jsem koupil, co do nej? (re:1)
Caddy

Příspěvků : 23860
datum : 29.5.2008 - 10:29:26

michal fojtik: s timhle bych te odkazal spise na smartmania.cz ;)
1. tak jsem koupil, co do nej?
michal fojtik

Příspěvků : 14
datum : 29.5.2008 - 08:50:41

mam par dotazu a co jsem si tak vsiml, tady jsou zkuseni pocket uzivatele tak se ptam
1)co vsechno by bylo fajn si do pocketa umistit a co naopak ne?uz jakz takz projizdim server www.ce4you.cz ale porad jsem spise zacinajici uzivatel a neumim oddelit zrno od plev...
2)telefon mam od t-mobile a mam tam predinstalovane i vsechny jazyky a uvazuju jak se toho zbavit, protoze se mi zda, ze ej telefon pomalejsi nez od kolegy, ktery pouziva anglicky rom
3)prosim poradte jak na navigaci, jaky software a jaky gps modul k tomu koupit, jsem malinko zmaten z vyberu, nevim, co mi jako normalnimu uzivateli staci a co uz je zbytecnost.
predem hrozne moc diky za rady a pripadne linky
| | 1 | |
Stránka byla vygenerována za 0.0127 s.
Hlavní stránka | Články | Členové | Fotogalerie | Srazy | Bazar | Fórum | Kniha návštěv | e-Shop | Partneři | Download | Šifry | Odkazy | SMS | Kontakty
© 2004 - 2024, Cabrio Club - všechna práva vyhrazena, optim. roz. 1024x768 | ISSN 1214-9470
Svářečky | Společenské HRY | Katalog odkazů