Anonym
 
Hlavní stránka Články Členové Fotogalerie Srazy Bazar Fórum Kniha návštěv e-Shop Partneři Download Šifry Odkazy Kontakty

Jaguar - zobrazeno podle času

Seznam témat | Zobrazovat podle vláken
| | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | |
116. RE: RE: RE: RE: (re:114)
erdogan

Příspěvků : 3188
datum : 29.1.2010 - 06:26:51

doktor+Karlos: já bych strašne rád, lenže nejde mať všetko naraz ...
115. RE: RE: RE: RE: (re:114)
karlos

Příspěvků : 3573
datum : 28.1.2010 - 20:47:55

doktor: no dyť jsem to říkal hned na začátku......
114. RE: RE: RE: (re:113)
doktor

Příspěvků : 4388
datum : 28.1.2010 - 20:12:07

erdogan: pořiď si raději tohle...
113. RE: RE: (re:109)
erdogan

Příspěvků : 3188
datum : 28.1.2010 - 10:39:53

bob ash: okrem Jaga je v merítku aj BMW 320d, ako aj iné ... premýšľam, že rozbehnem na jednom nemenovanom fóre mimo kabrioletov diskusiu, na základe mnou zadaných kritérií (pretože mám viac menej jasno, čo xcem)... taký malý brainstorming, aby som si dokázal spraviť prehľad, čo všetko je v ponuke ... nie vždy dokáže človeka napadnúť všetko a niektoré veci sú odsúdené automaticky dopredu na neúspech na základe predsudkov ... takže sa nechám prekvapkať
112. RE: (re:111)
bob ash

Příspěvků : 10
datum : 27.1.2010 - 20:07:00

tequilla: U Toyoty vs. koncernu to bude spíš tím, že Toyota je zvyklá z US, kde se prostě před problémem nedají zavírat oči a dělat že neexistuje, protože jinak zapláčeš u soudu.

Nicméně třeba tohle je patrně kolosální průser - recall je jedna věc, zastavení prodeje osmi modelů, protože ani svolávačka nepomohla a musíš přiznat že nevíš jak to spravit, to je masakr...

http://www.autoblog.com/2010/01/27/report-toyota-was-legally-required-to-stop-selling-recalled-mod/?utm_source=feedburner&utm_medium=feed&utm_campaign=Feed%3A+weblogsinc%2Fautoblog+%28Autoblog%29
111.
tequilla

Příspěvků : 615
datum : 27.1.2010 - 17:56:06

Rozběhl se tu solidní skoro flame. Kvalita automobilů všech značek šla v poslední době ruku v ruce s globalizací s snahou ušetřit za každou cenu dolů, potkalo to i Toyotu. Narozdíl ale třeba od koncernových značek Toyota běžně problémy řeší svolávačkama. Jinak samozřejmě od té doby, co se EU modely Toyoty vyrábí z většiny už jen v Turecku, Francii a Anglii, tak se problémy objevují častěji a častěji...
110. RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: (re:104)
bob ash

Příspěvků : 10
datum : 27.1.2010 - 17:46:13

Karlos: ne, jen neumíš číst, ale z toho si nic nedělej, to spousta lidí.

A jen k tý Toyotě...
http://www.autoblog.com/2010/01/26/breaking-toyota-temporarily-halts-sales-of-selected-models/?utm_source=feedburner&utm_medium=feed&utm_campaign=Feed%3A+weblogsinc%2Fautoblog+%28Autoblog%29

Zajímavá je diskuse pod článkem. Několik lidí tam tvrdí, že Toyota v posledních letech hodně vsázela na virtuální testování místo prototypovýho a proto se jim teď stávají takovýhle věci. Připomíná mi to úpadek kvality Mercedesu na konci 90. let, taky si mysleli že kvalitu nemusej řešit, protože jsou nejelpší, začli šetřit a skončilo to průserem.
109. RE: (re:102)
bob ash

Příspěvků : 10
datum : 27.1.2010 - 17:43:39

erdogan: Jinak jestli chceš malej luxusní kombík, kterej dobře pojede, tak doporučuju spíš E46 320d nebo ještě lépe 330d. Bavoráky jsou charakterem Jaguarům asi nejpodobnější (těm opravdovejm), tím jak to pojede to bude mít k Jaguaru mnohem blíž než tohle Mondeo
108.
Sponik

Příspěvků : 22405
datum : 27.1.2010 - 10:50:56

Zlati Němci
107. RE: RE: RE: RE: (re:106)
erdogan

Příspěvků : 3188
datum : 27.1.2010 - 10:35:02

mr.TUTTLE: somár jeden, ten Laco, načo sem vôbec dával otázky takého typu, že?
106. RE: RE: RE: (re:105)
mr.TUTTLE

Příspěvků : 490
datum : 27.1.2010 - 10:21:40

erdogan: a vsetko moze Laco ..
105. RE: RE: (re:103)
erdogan

Příspěvků : 3188
datum : 27.1.2010 - 09:12:22

Karlos: pohodka, kašli na to. ďakujem
104. RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: (re:101)
karlos

Příspěvků : 3573
datum : 27.1.2010 - 08:26:14

bob ash: ok, nemám elementární schopnosti, takže nerozeznám co je dobré a co zlé a vlastně si pletu auto s volským potahem.....tak už jsi doufám spokojený.....
103. RE: (re:102)
karlos

Příspěvků : 3573
datum : 27.1.2010 - 08:24:15

erdogan: promin, chtel jsem ti poradit, ale příště to raději napíši do SZ
102.
erdogan

Příspěvků : 3188
datum : 27.1.2010 - 06:51:29

Ja len pripomínam, že tu existuje aj miestnosť "Pro prudiče" a toto tu by malo byť o Jaguároch

Karlos: do roadsteru moc detský kočárek nenarveš, aj keď rozhodne by som nebol proti, vymeniť p306 za niečo lepšie a mať k tomu aj presúvadlo a s tými starými časmi - tiež som si na to spomenul...

bob ash: ja som rád za každú info, ktorú mi poskytneš či ty, či dakto druhý, dík
101. RE: RE: RE: RE: RE: RE: (re:100)
bob ash

Příspěvků : 10
datum : 27.1.2010 - 00:02:48

Karlos: O dokonalejch anglosaskejch autech snít nebudu, protože doknalý nejsou a ani to o nich netvrdím. Kdybys byl nadán alespoň elementární schopností porozumnět psanýmu textu jinak, než jako zámince k hádce, možná by sis všimnul i toho, že o spoustě Jaguarů říkám, že jsou nespolehlivý (mimochodem, XJ6 Series II, kterou mám já, je co do spolehlivosti skoro to nejhorší co může bejt, horší jsou jen XJ40). Jen jsem konstatoval, že mě serou lidi který přijdou se zaručeným názorem na něco, o čem vědí úplný hovno a maj potřebu radit.

Pokud jde o koberečky u Toyoty, tak nedávno byla poměrně mohutná aféra v Americe (nevím jestli i v Evropě) a monstrózní recall, protože se u několika aut stalo, že se pedál plynu zasek pod koberečkem a zůstal sešlápnutej. Byla to docela solidní aféra.

A co se týče vykotlanejch klikovek na Eclipsu, googli "crank walk". DSM druhý generace jsou pověstný problémem, kterej se projevuje "vykotláním" klikovky z jejího místa.

Pokud jde o obecný pravdy, tak bych rozlišoval mezi fyzikálním zákonem a obecnou pravdou (mimochodem, černá bejt černá nemusí, stačí se dívat v jiným barevným spektru ). A to, že Toyoty jsou spolehlivý a Jaguary zase ne může bejt do jistý míry pravda, ale narozdíl od fyzikálních zákonů to má spousty výjimek
100. RE: RE: RE: RE: RE: (re:99)
karlos

Příspěvků : 3573
datum : 26.1.2010 - 23:17:59

bob ash: to je řeč jako víno....ale když už si u toho, že podávám svůj názor za informaci, tak buď změň zásady komunikace anebo se nerozčiluj....pokud tady něco napíšu tak je to můj názor, podložený mými zkušenostmi nebo mými postoji. Pokud to někdo chce brát jako informaci, je to jen jeho věc. Erdogan se nás ptal na názor a pokud ty jsi jediný oprávněný podávat názory o Jaguárech (neboť ho přeci vlastníš), tak to se omlouvám, že jsem snad neoprávněně zasáhl do tvého teritoria....

Apropos - v životě jsem neslyšel o kousnutém plynu pouze u toyoty (a tím neříkám, že se nikdy nic takového nestalo = opět jen můj názor), ale co se týče vykotlaného čehokoliv na autě, tak je to často o problému mezi sedačkou a volantem než o autě samotném.......
a pokud jsou obecný pravdy na hovno, tak to mě moc těší, neboť v tom případě černá barva není černá a naše země je středem vesmíru a gravitace na naší Zemi je jen holý výmysl

uuuuaaaaa, to tu dlouho nebylo.....skoro jsem si vzpoměl na staré dobré časy s chaserem

Ale teď ti přeji dobrou noc a sladké sny o dokonalých anglosaských autech, já si nechám zdát o dokonalých japonských autech a bude nám oboum dobře
99. RE: RE: RE: RE: (re:97)
bob ash

Příspěvků : 10
datum : 26.1.2010 - 21:36:19

Karlos: Dál? Jsem alergickej na "obecný pravdy" jako že tohle a tohle se sere, tohle se nesere a nad tamto není.

Informace na týhle úrovni ti dá průměrnej žák osmý třídy základní školy. Tvoje poznámka že "dneska už by sis Jaguar asi nekoupil" v době, kdy je Jaguar nejspolehlivější za posledních... no asi za celou svoji historii jen dokazuje, že se snažíš radit za každou cenu i o věcech, o kterejch víš kulový a navíc to nepodáváš jako názor, ale jako informaci.

P.S.: Informace, že "nad Japonce není" je sice zajímavá věc, ale až budeš stát před Eclipsem s vykotlanou klikovkou nebo budeš mít místo ksichtu strom poté, co se ti v Toyotě kousnul plyn pod rohožku, bude ti hovno platný, že to jsou výjimky a že jinak jsou Japonci fakt spolehlivý.

Obecný pravdy jsou nahovno. Ve všem.
98. RE: (re:95)
karlos

Příspěvků : 3573
datum : 26.1.2010 - 21:26:35

erdogan: Laco, raději si kup pořádný roadster, ať na tebe nemusíme na pezinskej babe pořád čekat
97. RE: RE: RE: (re:93)
karlos

Příspěvků : 3573
datum : 26.1.2010 - 21:22:42

bob ash: urážky ti jdou.....a dál??? rozhodně nejsem odborník na auta a taky si na něj nehraji, ale když se mě někdo zeptá na názor, tak mu odpovím....
A pokud se bavíme o spolehlivosti, tak každý kdo se někdy o auta alespoň malinko zajímal, tak ví že nad japonce není (a to přesto že kvalita jde dolů...)
| | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | |
Stránka byla vygenerována za 0.0104 s.
Hlavní stránka | Články | Členové | Fotogalerie | Srazy | Bazar | Fórum | Kniha návštěv | e-Shop | Partneři | Download | Šifry | Odkazy | SMS | Kontakty
© 2004 - 2024, Cabrio Club - všechna práva vyhrazena, optim. roz. 1024x768 | ISSN 1214-9470
Svářečky | Společenské HRY | Katalog odkazů