Anonym
 
Hlavní stránka Články Členové Fotogalerie Srazy Bazar Fórum Kniha návštěv e-Shop Partneři Download Šifry Odkazy Kontakty

CABRIO POINT 2013 - zobrazeno podle času

Seznam témat | Zobrazovat podle vláken
| | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | |
87. RE: (re:81)
Caddy

Příspěvků : 23860
datum : 23.10.2013 - 20:35:22

uncle Igor: tak tomu rikam rozstep :-D
86.
uncle Igor

Příspěvků : 10411
datum : 20.10.2013 - 16:39:29

85. RE: (re:84)
karlos

Příspěvků : 3573
datum : 18.10.2013 - 13:00:19

uncle Igor: minulý týden jsem projížděl jedním lesem a koukal jak padá listí a vzpomněl si na tvou památnou větu: přišel podzim, Karlos se brzo staví na návštěvu
84.
uncle Igor

Příspěvků : 10411
datum : 17.10.2013 - 19:24:12

Vím, že možná odbočuju od daného tématu - ale znám vás oba dva za ty roky tak dobře, že i když tady budete dělat shluky písmen, nezmění to nic na tom, že pro vás dva nezávisle udělám cokoliv, co bude v mých silách. Takže si tu kecejte a stejně sa potkáme tady v centru Valašska, kdy se všechno rozpouští v kořalce; a to vy oba dva víte moc dobře!
Peace, please.
83. RE: (re:81)
karlos

Příspěvků : 3573
datum : 17.10.2013 - 16:04:22

uncle Igor: muhehehehehe
82. RE: (re:81)
Sponik

Příspěvků : 22405
datum : 17.10.2013 - 10:33:03

uncle Igor: úúútok na jamkýýýýý
81.
uncle Igor

Příspěvků : 10411
datum : 17.10.2013 - 09:35:02

Už su tu, vy trubci, byl jsem pryč - hrát v Orlických horách minigolf takže mi bohužel unikly další příspěvky v posledních dvou dnech.

Už předtím jsem tedy chtěl napsat, že se tady konečně něco děje a parádně se bavím!

Ale věřte tomu, že díky vašemu dohadování jste dosáhli především toho, že se při čtení těchhle hádek konečně Kuchtovi postavil.
80. RE: (re:79)
Sponik

Příspěvků : 22405
datum : 15.10.2013 - 11:45:14

Igorka omluvte přeci jen měl v sobotu narozeniny,ale věřím že do konce týdne bude mezi námi
79.
karlos

Příspěvků : 3573
datum : 15.10.2013 - 09:21:34


Všem díky za příspěvky, protože už jsem se na tomto foru takhle nepobavil několik let Obzvlášť Filipovi
A samozřejmě i tomu neznámému cizinci, který ke mě nemluví a nazývá mě šaškem


Ještě by to chtělo nějaký příspěvek od Iggyho, který by to definitivně rozsekl a "zabil"
78. RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: Cabriopoint 2014 (re:77)
Akos

Příspěvků : 927
datum : 15.10.2013 - 06:55:17

erdogan: Za Tebe s Tomasem a s treti osobou ktery pro mne není znam zas mluvi Point 2012.
Ale proc jsi mel potrebu jet jako soutěžící, a při tom navrhovatel akce, to taky nechapu teda. Ale uz je to minulost, ani to chapat nemusim.

Jinak tou financne narocnejsi atrakci ja osobne bych vynechal,rad jezdim sam, ne se nechat vozit. A ještě za to platit. Ale to je muj názor, a mam k tomu osobní duvody.(Uz jsem takto cestoval az do Asie několik tisíc km, a jen si na to spomenu...)

Jinak kdyz je kostra hotova na tydenni vylet - prave tak tato debata zacala, ze lidi by uprednostnili tento typ zajezdu kratsi.
77. RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: Cabriopoint 2014 (re:69)
erdogan

Příspěvků : 3188
datum : 14.10.2013 - 23:56:31

Lišák_K1400: prosím veľmi sobre si naštuduj, kto tu má stále potrebu riešiť mna vs Point. Nikdy som nemal potrebu vyhlasovať o nikom, že je klamár a jediné čo riešim v tejto téme, sú osobné invektívy, ktoré sú tak úbohé ... Odpovedal som dva krát na tieto úbohosti, viac nebudem.

Samozrejme, na Point máš nárok nahliadať svojim pohľadom, nikto ti ho neberie. Tento rok však bola pripravená jedna finančne náročnejšia atrakcia. A či je to zárobkový podnik? Celkové financie idú mimo mna, takže ti k tomu taktiež nedám odpoved ...
76. RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: Cabriopoint 2014 (re:72)
erdogan

Příspěvků : 3188
datum : 14.10.2013 - 23:47:39

Akos: ako som spomínal, kostra dalsieho Pointu je hotová. Ked tu ale človek raz za rok dá príspevok, nájde sa nejaký šašo, ktorý si potrebuje vybiť svoju frustráciu a vyleštiť bambus tým že bude útočiť svojimi klamstvami a robiť "propagandu" tejto akcií svojimi klamstvami. A ešte sa nezabudne pochváliť, čo vlastne všetko pre tento klub spravil. A ano, myslakm si, že presne pre takýchto ľudí ide tento klub do hajzlu.

K Pointu 2 - ak si dohľadám fakty, potom budem reagovať ohľadne cien. Ano, a máš recht, nič ohľadne Pointu som nemazal. čo sa týka mojej účasti, pre nasledujúce leto je vylúčená. Nie preto, žeby som nemal odvahu, ale mám dovolenku zadelenú na niečo iné.
75. RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: Cabriopoint 2014 (re:74)
Mazaný Filip

Příspěvků : 1618
datum : 14.10.2013 - 21:19:28

Akos: precti si par dilu Zeleneho Raoula a pochopis...
74. RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: Cabriopoint 2014 (re:73)
Akos

Příspěvků : 927
datum : 14.10.2013 - 20:28:20

Mazaný Filip: ??? Ja Ti opet nerozumim, kdyz mluvis porad v hadankach. Kdyz chces radu ohledne koupe auta, neni problem, ale Tvoje prispevky k Pointu jdou nad moje chapani.
73. RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: Cabriopoint 2014 (re:72)
Mazaný Filip

Příspěvků : 1618
datum : 14.10.2013 - 19:27:04

Akos: a co na to Jan Tleskač?
72. RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: Cabriopoint 2014 (re:68)
Akos

Příspěvků : 927
datum : 14.10.2013 - 15:50:55

Takze minulost je snad vyresena, a co budoucnost?

erdogan: Ambice jet jako ucastnik uz ocividne nemas, tak co jako organizator, nebo spoluorganizator, mas jeste elan? Bude neco? A co Tom, zije?
71. RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: Cabriopoint 2014 (re:68)
karlos

Příspěvků : 3573
datum : 14.10.2013 - 10:02:27

erdogan: Klidně nereaguj, ale když mi začneš nadávat, tak já reagovat budu. A ne jen proto, že mi říkáš, že si seru do vlastní huby, ale proto že tu veřejně lžeš. Mimochodem, zdržím se podobných výrazů a snad mi i přesto porozumíš...
Pokud jsi posílal nějaké emaily k prvnímu pointu mě, tak se prober, protože sis mě asi s někým spletl. Nikdy jsem slovenskou část neorganizoval a měl jsem na starost cestu a program (dohromady s Tomášem) na české straně.
Kdy Ti to bylo řečeno nevím, nicméně já jsem hned od začátku avizoval, že nejedu jako účastník, přesto, že cleris sbírala body a dělala všechny úkoly! Tak to bylo domluvené pro všechny, kteří se podíleli na organizaci. Pokud jsi toto nepochopil, hledal bych problém jinde než v pořadatelích.

A teď to nejdůležitější: Po pointu sis stěžoval, že to bylo vůči tobě nefér. A právě proto, aby se neopakovala situace z prvního pointu, kde jsi chtěl být hodnocen jako účastník (ačkoliv jsi znal část trasy i úkolů), bylo mnou a Samem (protože Tomáš druhý point nedělal a jel ho jako účastník) rozhodnuto, že pojedeš pouze jako účastník a tvé návrhy na trasu nebudou brány v potaz. Poté jsi se rozčílil a přesně jak jsi napsal: začal jsem pro tebe (a s tím celé naše předchozí kamarádství) být minulostí a uzavřenou kapitolou....

Pokud by někoho zajímali důkazy, já žádné nemám. A to proto, že většina komunikace probíhala telefonicky.
Navíc nemám potřebu se obhajovat. Myslím si, že za mě mluví v tomto směru činy - spolupořadatel pointů, pořadatel několika konců a začátků sezony, aj....pro klub jsem udělal celkem dost!
70. RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: Cabriopoint 2014 (re:66)
Akos

Příspěvků : 927
datum : 13.10.2013 - 12:16:40

karlos: Mas pravdu, ze, aby jel tvurce soucasne i jako soutezici, no kdo to kde videl. Ale resit to az pred cilem...
Na druhou stranu prohledal jsem cely web, ale ze strany Erdogana nenasel nikde zadnou anti-kampan. Spis utoky na jeho osobu. Napsal jenom ze druhy rocnik nejede, a hotovo. Ze neni vse podle jeho predstav. A ze by to po sobe smazal, je take nepravdepodobne, chodim sem pravidelne, to bych si pamatoval.
Nicmene uz je to minulost, nebude lepsi hledet do predu?

erdogan: Argumentoval jsi tam, ze druhy rocnik je predrazeny. Pravda, prvni rocnik vychazel na 1.125,- Kc/ osoba/den, a druhy pokad me pamet neklame tak na 1.200,- . (Toto jedine uz nevim na stopro) Pak treti castecne pod Tvou taktovkou na 1.083,- coz bylo nejmin. Ale nejaky zasadni rozdil nebe a dudy, to neni...

Lisak_K1400: Rad s Tebou opet pojedu nejakou kochacku s tim nejlevnejsim ubytovanim, protoze to opravdu delas od srdce,a bez naroku na honorar. Ale Point byl o jinem standardu. Holt podnik pro narocnejsi, kterych uz tady zrejme neni dostatecny pocet, pro uskutecneni.
(Jeste kdyby se to resilo ve vetsim predstihu, nez loni mozna, kdo vi. Vzdyt loni tady bylo ticho po pesine na toto tema, a pak tyden nebo 2 pred odjezdem: jéé- ono nikdo nejede)
69. RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: Cabriopoint 2014 (re:68)
Lišák_K1400

Příspěvků : 409
datum : 12.10.2013 - 19:19:27

erdogan: né že by mi nevadilo že se tu žerete, ale raději si vše vyříkat-bouřka čistí vzduch....
na druhou stranu jak už jsem psal...pokud bude náklad na JEDNOHO tak jako letos avizovaný (1050/den), nejedu...svoje prachy utratím, tam kde je chtějí...raději pojedu chopperem za taky kamarády ale s polovičními náklady...
PS-buď to dělám pro kamarády od srdce, nebo musím počítat s neúčastí...
PS2 pro ty co neumí číst mezi řádky píšu narovinu...letošní point mi pro (nevím koho - organizátora - klub, který nefachčí) připadal jako výdělečný podnik...jako zájezd z cestovky. No a já ho nekoupil...Proč taky za ty prachy.
68. RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: Cabriopoint 2014 (re:66)
erdogan

Příspěvků : 3188
datum : 12.10.2013 - 01:17:15

karlos: v prvom ročníku som dal návrhy na slovenskú časť tebe a SaMovi. Bez toho aby som vedel, či sa ktorákoľvek časť odjazdí. Obaja ste na tom "pracovali" s komplet mojimi nápadmi a použitá bola trasa takmer na sto percent. Nechali ste ma prihlásiť sa, zaplatiť a odjazdiť. A na konci Pointu mi bolo oznámené, že sim diskvalifikovaný, pretože som poznal trasu. Good job, anyway.

Nereagujem na teba v tejto téme, reagujem na ostatných prispievateľov, a nikomu tu nemám potrebu ozrejmovať čokoľvek z minulosti. Ak by si porozumel písanému textu, pochopil by si. Druhého Pointu som sa nezúčastnil preto, lebo som tvrdil, že rozpočet je premrštený a dá sa spraviť aj s nižším rozpočtom pri rovnakej kvalite. (kľudne vytiahnem emailovú korešpondenciu ak ju budem mať odloženú a hodím sem print screen)

sereš si do vlastnej huby a to ešte aj verejne pred publikom. V minulosti som ťa vyzval, aby si bol konkrétny a dokázal mi akúkoľvek anti kampan. Doteraz sú to len sprosté kecy a ohováranie z tvojej strany, žiadne dokazy. Budem sa opakovať - každý kto vlastní vodičský preukaz, je plnoletý a rozhodol sa sám či na druhý Point pojde alebo nie.

Kedže ani v minulosti táto debata nikam neviedla, nebudem na teba viac reagovať. Preber si to ako chceš, pre mna si ty uzavretá kapitola a minulosť.
| | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | |
Stránka byla vygenerována za 0.0171 s.
Hlavní stránka | Články | Členové | Fotogalerie | Srazy | Bazar | Fórum | Kniha návštěv | e-Shop | Partneři | Download | Šifry | Odkazy | SMS | Kontakty
© 2004 - 2024, Cabrio Club - všechna práva vyhrazena, optim. roz. 1024x768 | ISSN 1214-9470
Svářečky | Společenské HRY | Katalog odkazů