Anonym
 
Hlavní stránka Články Členové Fotogalerie Srazy Bazar Fórum Kniha návštěv e-Shop Partneři Download Šifry Odkazy Kontakty

Praha vyhlídkové autem - je to možné? - zobrazeno podle času

Seznam témat | Zobrazovat podle vláken
| | 1 | |
9. RE: RE: RE: RE: RE: Praha (re:7)
Waldek

Příspěvků : 68
datum : 27.7.2015 - 13:25:09

Akos: Jak jsem již napsal Daniel v neděli jsem navštívil pražské metro, a to bylo všechno dobré a hlavně pivo na Malé Straně. Ale v pondělí to nevydržel a šel Karlstejnu centrum Prahy. A já jsem stál v dopravní zácpě hned v sousedství Sparta a je jen asi 5-7minuty. Bylo to dobré, tunely se vám líbí v Rakousku, a co je nejdůležitější, co můžete vidět z auta, protože tam jsou kopce a kopce. Řidiči, jak oni vidí tento cizince, kteří jsou držiteli, aby mohl změnit jízdní pruh za chybu. Nikdo zatroubil na mě, a několikrát pokazit se stalo. Jak by někdo z vás přišel do Krakova, v pondělí ráno, že by nutil řidič prokletý, a poprvé jsem jel bez zvláštních problémů, i když tunel Letenský skóroval třikrát. Děkuji vám všem za vaši radu.
8. RE: RE: Žádost o radu (re:2)
Waldek

Příspěvků : 68
datum : 27.7.2015 - 13:09:58

Rebel Daniel :-): A tak jsem to udělal: Na parkovišti u Metropole, pak na stanici metra Zličín, 24 koruny a 20 minut a vystupte na Můstku. A celá Praha a hlavně můj Malostanska pivnice.Dziękuję pro dobrou radu. Zvláště pro někoho z vesnice metra jezdit sám to je ono.
7. RE: RE: RE: RE: Praha (re:6)
Akos

Příspěvků : 927
datum : 15.7.2015 - 23:05:08

erdogan: Jo, jo. Uz stejne bylo pozde. Chtel cestou ze srazu v Kralovicich. Treba da vedet jak dopadl.
6. RE: RE: RE: Praha (re:5)
erdogan

Příspěvků : 3188
datum : 15.7.2015 - 19:43:53

Akos: čau Akosi, ja som zhodnotil možnosti, nenabádal som kolegu z Poľska ... myslím, že rozhodnutie je na ňom, ako to vezme do Prahy
5. RE: RE: Praha (re:4)
Akos

Příspěvků : 927
datum : 15.7.2015 - 00:57:40

erdogan: Moznosti je vic. Ja vim. Ale hledat volne misto na Vaclavaku, do toho bych ani sam nesel, natoz k tomu nabadat pana z Polska.
4. RE: Praha (re:3)
erdogan

Příspěvků : 3188
datum : 14.7.2015 - 23:15:09

Akos: na Václavskom Náměstí je v hornej polovici asi 10 parkovacích miest, platených, kde nie je modrá čiara taktiež pri hoteli Intercontinental je pár platených miest mimo modrú ...

Osobne by som však odporúčal prejsť si Prahu na cabriu, kam sa len dá. A pak odparkovať pri Hlavním Nádraží. Stade je to peši na Václavské Náměstí asi 5 min + dá sa ľahko prejsť na metro ...

Osobne by som odporúčal kombináciu - ako autom, tak i pešky...
3. Praha
Akos

Příspěvků : 927
datum : 9.7.2015 - 18:04:31

Ale ted pres prazdniny je maly provoz, a pres vikend jeste mensi. Takze nemusis se bat ani autem. Projet traba nabrezi, je tam pekny vyhled na hrad. Vaclavske namesti je do pulky take prujezdny, muzes projet Parizskou, kudy se dostenes k Staromestske namesti. S parkovanim take nebude takovy problem jak jindy. Neparkuj ale v modre zone, (modra cara na silnici) a vubec v zakazech. V centru je samej policajt. A priprav se, ze legalne, a zadarmo v centru nezaparkujes. Jsou ale parkovaci garaze, kde ted volno bude, cca 50 korun na hodinu. Jeden velky je s dobrou polohou u Statni opery kousicek od Vaclavaku, pak maly u Rudolfina, u hotelu Intercontinental, nebo v ulici Na Florenci garaze, a naproti velke placene parkoviste, ktere je ale levnejsi. Myslim ze 30Kc/hodina. Sleduj znacky, nejezdi pouze podle navigace, je tam spousta novych zakazu vjezdu, co v navi jeste zrejme nebudou, a policajti tam cekaj na cizince, aby si na nich smlsli. Kdyz je to na Tebe moc, tak opravbu zaparkovat na zachytnem parkovisti, a metrem.d
2. RE: Žádost o radu (re:1)
Rebel Daniel :-)

Příspěvků : 2337
datum : 6.7.2015 - 23:03:12

Waldek: doporucuju nechat na okraji prahy (treba na zlicíně) a dal se pohybovat MHD pokud prahu neznas byl bys dost vystresovanej a stejnak bys moc nevidel....
1. Žádost o radu
Waldek

Příspěvků : 68
datum : 20.6.2015 - 16:11:06

Chci jít vyhlídkové sami Prahu po skončení rally v Kralovicach a zeptat se na cestu, jak to udělat - ať už tlačit auto nebo na parkovišti a na metro nebo jak?
| | 1 | |
Stránka byla vygenerována za 0.007 s.
Hlavní stránka | Články | Členové | Fotogalerie | Srazy | Bazar | Fórum | Kniha návštěv | e-Shop | Partneři | Download | Šifry | Odkazy | SMS | Kontakty
© 2004 - 2024, Cabrio Club - všechna práva vyhrazena, optim. roz. 1024x768 | ISSN 1214-9470
Svářečky | Společenské HRY | Katalog odkazů