Anonym
 
Hlavní stránka Články Členové Fotogalerie Srazy Bazar Fórum Kniha návštěv e-Shop Partneři Download Šifry Odkazy Kontakty

klasická hudba v kabrioletu - zobrazeno podle času

Seznam témat | Zobrazovat podle vláken
| | 1 | |
3. radio
Waldek

Příspěvků : 68
datum : 11.5.2017 - 09:01:49

Classics je natolik, že jsem se neunaví. Poslouchám doma i v České republice Frekvencia 1, protože říkají, tam, kde jsou dopravní zácpy na silnicích.
2. RE: Klasika (re:1)
modrejpes

Příspěvků : 2042
datum : 1.5.2017 - 20:04:42

Waldek: Vidíš, já jsem první měsíce, co jsem si pořídil kabrio, v něm poslouchal jen klasiku - všechno, co jsem měl na kazetách. Pak se mi to oposlouchalo a poslouchal jsem Radio Beat
1. Klasika
Waldek

Příspěvků : 68
datum : 20.4.2017 - 10:03:23

Četl jsem knihu s názvem „Klasická hudba určená pro chytré“ a já jsem myslel na něco poslouchat v kabrioletu a kdy. Je sonáta nebo symfonie nebo předehra? Nebo, v závislosti na délce trasy? Nebo počasí? Nebo různými cestami? Např. Na rovné silnici poslouchá Haydna a Rachmaninova na horu? A v České republice Dvořáka.
| | 1 | |
Stránka byla vygenerována za 0.0032 s.
Hlavní stránka | Články | Členové | Fotogalerie | Srazy | Bazar | Fórum | Kniha návštěv | e-Shop | Partneři | Download | Šifry | Odkazy | SMS | Kontakty
© 2004 - 2024, Cabrio Club - všechna práva vyhrazena, optim. roz. 1024x768 | ISSN 1214-9470
Svářečky | Společenské HRY | Katalog odkazů