Blížící se k@brioakce |
|
Cabrio WEEKEND TUŠŤ 2025 (za 23 dnů) Brno - ukončení sezóny (za 59 dnů)
|
|
Aktuality |
Soutěž MOJE AUTO Zima je na krku a abychom si zkrátili dlouhé zimní večery, vymysleli jsme pro Vás soutěž, u které se zabavíte a máte možnost vyhrát i zajímavé ceny.
více informací... [27.10.2014] --------------------------------------------------------------- Shrnutí kabriosezóny 2014 Bohužel je tu zase po roce podzim a mnozí z nás i přes krásné Babí léto uložili své Miláčky bez střech k zimnímu spánku a přichází pro ně smutné období bez sluníčka a větru ve vlasech.
více informací... [19.10.2014] --------------------------------------------------------------- Ukončení sezóny v Brně Rozloučení s létem 2014 na tradičním místě.
více informací... [04.10.2014]
|
|
K@briofóóór |
PROČ BŮH STVOŘIL DĚTI (A NÁSLEDNĚ VNOUČATA
Pro ty z nás, kteří máme okolo sebe děti - ať už vlastní, nebo vnouča-ta,neteře, synovce, nebo studenty. Přečtěte si něco pro zasmání. Kdykoli máte pocit, že jsou děti nezvladatelné, můžete najít útěchu v tom, že do-konce ani všemohoucnost našeho Pána nedosahovala k Jeho vlastním dětem.
Poté, co utvořil nebesa a zem,i stvořil Bůh Adama a Evu. Mezi prvními věcmi, o kterých mluvil, jim také řekl: "Nesmíte!"
„Nesmíme co?" zeptal se Adam.
"Nesmíte jíst zakázané ovoce!" odvětil Bůh.
"Zakázané ovoce?My tu máme zakázané ovoce?Hele, Evo, my tu máme zakázané ovoce!"
"Kecáš!"
„Ne, vážně!"
"NESMÍTE jíst zakázané ovoce!," zopakoval Bůh.
"Proč?"
"Protože jsem váš Otec a zakázal jsem vám to!" odpověděl Bůh a sám si
říkal, proč neskončil s tvořením světa hned poté, co udělal slony.
Pár minut nato Bůh viděl, jak Jeho děti svačí jablko a rozhněval se.
"Neřekl jsem vám snad, že nemáte jíst zakázané ovoce?!" zeptal se.
"Ehm, jooo." Odpověděl Adam.
"A tak proč jste neposlechli?" zeptal se Otec.
"Já nevím," řekla Eva.
"Ona začala!" ozval se Adam.
"Neee!"
"Ale jo, začalas!"
"Nee!"
Jelikož v tu chvíli došla Otci trpělivost, potrestal je tím, že budou
mít vlastní děti. Tím momentem se stalo něco, co se dodnes nezměnilo. Ale přece jen je v tomto příběhu útěcha!
Pokud se trvale a láskyplně snažíte předávat svým dětem moudrost a oni
odmítají, nebuďte k sobě tak přísní. Pokud i Bůh měl problém s výchovou dětí, kdo řekl, že vy byste to měli mít snadné?
Něco k zamyšlení:
1. První dva roky jeho života učíte své dítě chodit a mluvit. Pak
trávíte dalších šestnáct let tím, že jim říkáte, ať si sednou a mlčí.
2. Vnoučata jsou Boží odměnou za to, že jste nezamordovali své vlastní
děti.
3. Matky "puberťáků" ví, proč některá zvířata pojídají své mladé. 4. Děti se málokdy spletou, když vás citují. Ve skutečnosti zopakují
každičké slovo, které jste neměli vyslovit.
5. Hlavní důvod pořádání oslav narozenin vašich dětí je ujištění se o
tom, že vlastně existují ještě horší děti něž jsou ty vaše.
Rada dne:
Buďte hodní na své děti, jednou vám budou vybírat domov důchodců!
Pokud jste ve stresu a máte bolení hlavy, udělejte to, co radí leták na Aspirinu:
"Vezměte si dvě tablety a držte (se) z dosahu dětí."
|
|
|
Clanek
5. Cabrio ples
Pokračujeme v tradici, kdy cabrio plesem symbolicky uzavíráme zimní sezónu a otevíráme sezónu léta. Netroufám si předpovědět jaké to léto bude ale ples je zatím jistota. Je to hlavně díky občanům z Hořátve.
Vidím, že tady v klubu to poslední dobou není takjak bývalo a proto Vám dávám informace s velkým předstihem. Pokud budete mít zájem tak se hlaste, pokud ne........tak se jednoduše nehlaste. Pokud se přihlásíte tak prosím zaplaťte požadovanou částku na č.účtu 51-5844260227/0100 (účet Denisky). Tím budete mít zajištěno místo. Přihlášky prosím na klubových stránkách. Děkuji.
Nebudu Vás unavovat zdlouhavým úvodem a přejdu rovnou k tomu podstatnému:
Místo konání: |
Hořátev (hospůdka Na Rozcestí) |
Datum konání: |
10. 3. 2012 – 11. 3. 2012 |
Hudba: |
MANUAL rock-rock´n´roll – Hradec Králové |
Ubytování: |
Penzion „ Na jízdárně“Hořátev (tel.objednání 777 507 480
Ubytovna v tech.parku (tel.objednání 602 235 304 p.Veselý)
Klubovna fotbal.klubu Hořátev (karimatka + spacák, topení v krbovkách
|
Cena: |
100 Kč na osobu (vstupné na ples). Částku
prosím posílejte na číslo účtu 51-5844260227/0100. Jako variabilní číslo napište své členské číslo.
|
Časový harmonogram:
Pátek 9. 3. 2012 :
- Nic. Kdo bude chtít už přijet tak posezení v hospůdce, volná zábava
Sobota 10. 3. 2012 :
- V dopoledních hodinách příjezd účastníků
- 16.00 – pokud bude požadavek tak občerstvení (nevím jak to nazvat, ale asi OBĚDOVEČEŘE)
- 20.00 – zahájení plesu (během plesu nebude chybět tombola ani
předtančení)
- 03.00 – předpokládaný konec plesu
Neděle 12. 3. 2012 :
- Dopolední „vyprošťovák“ v místní restauraci (někteří zvládnou i
snídani), loučení a odjezd domů.
Na závěr tu mám obvyklou prosbu. V případě, že se tu najde
„dobrá duše“, která by pro nás měla nějaký dar do tomboly, napište mi vzkaz
(nebo mail) s tím, co máte. Děkuji
Moc se na Vás těším ! Člen č. | Jméno | Vzkaz | Osoby | Pá | So | Ne | [214&220] | Drevokocur&wee | auuuuu auuuu, prošoupem kecky :) | 2 | N | A | A | [1771&2547] | Kimi & Standa99 | :-) | 2 | N | A | A | [286] | dědeček a Dášenka | | 2 | A | A | A | [1137+1670] | babča + Doník | bude to fajn fajnovýýýý..... | 2 | N | A | A | [657 + 867] | Deniii + Fonta | :o) | 2 | A | A | A | [035] | Daniel | a Filípek :-D | 2 | A | A | A | [] | Míša a David | z Nižboraaaa :)))) | 2 | A | A | A | [1724] | killer | | 1 | N | A | N | [1643] | Bawson s Jaji........ | ................... | 2 | N | A | N | [] | Šáfa | ................................. | 1 | N | A | N | [] | Káťa | ................................. | 1 | N | A | N | [] | | KONEC - VYPRODÁNO | 1 | N | N | N |
Celkem se přihlásilo 20 kabrioleťáků, cca 12 autíček.
18.01.2012 dědeček
Průměrná známka: 2.97 Celkem hodnotilo: 3206 | Hodnocení článku: nejlepší [ 1 | 2 | 3 | 4 | 5 ] nejhorší |  |
|