Blížící se k@brioakce |
|
Prostě setkání kabrioletů u Semil (za 65 dnů) Cabrio WEEKEND TUŠŤ 2025 (za 135 dnů) Brno - ukončení sezóny (za 171 dnů)
|
|
Aktuality |
Soutěž MOJE AUTO Zima je na krku a abychom si zkrátili dlouhé zimní večery, vymysleli jsme pro Vás soutěž, u které se zabavíte a máte možnost vyhrát i zajímavé ceny.
více informací... [27.10.2014] --------------------------------------------------------------- Shrnutí kabriosezóny 2014 Bohužel je tu zase po roce podzim a mnozí z nás i přes krásné Babí léto uložili své Miláčky bez střech k zimnímu spánku a přichází pro ně smutné období bez sluníčka a větru ve vlasech.
více informací... [19.10.2014] --------------------------------------------------------------- Ukončení sezóny v Brně Rozloučení s létem 2014 na tradičním místě.
více informací... [04.10.2014]
|
|
K@briofóóór |
Víte, že se Microsoft soudí s Tamagotchi o autorská práva? Gates tvrdí, že první systém, o který se musí člověk starat, aby nechcípnul, jsou Windows...
|
|
|
[2881] - Ladysz |
Láďa Novák |
|
|
|
|
|
|
Město : |
Králův Dvůr |
Telefon : |
724742966 |
Datum registrace : 10.03.2013 20:00:49 |
Aktualizováno : 10.03.2013 23:39:19 |
Naposledy viděn : 15.08.2013 23:08:03 |
|
Bmw E36 320i cabrio |
 |
Rok výroby : |
1996 |
Motor : |
|
Objem : |
1991 ccm |
Počet válců : |
6 |
Palivo : |
Benzín |
Výkon : |
110/150 kW/HP |
Kroutící moment : |
190 Nm |
Převodovka : |
manual/5 |
Spotřeba : |
8 - 12 ...? litrů/100 km |
Rychlost : |
|
Max. rychlost : |
210 km/h |
Zrychlení z 0-100 km/h : |
10 s |
Exterier : |
|
Barva : |
Stříbrná - metal |
Kola : |
BMW original 15" + Borbet 17" |
Pneu : |
215/40 R 17 |
Hmotnost : |
1480 kg |
Interiér : |
|
Počet míst : |
4 |
Muzika : |
Original .. zatim ... |
Střecha : |
|
Typ : |
Černé plátno + Hardt |
Rychlost stažení/natažení : |
do 30 s |
Pohon stahování : |
elektrika |
|
|
Další výbava : |
Klima manual, el.stahování oken, alarm Černý kožený interier vše original v zachovalém stavu. Dovoz z italie bez koroze. |
|
|
Tuning : |
Alu borbet 17", rozpěrná tyč. |
|
|
Plánované úpravy : |
Mám připravený přední světla angel eyes, lehce kouřové blikače přední + boční + blikače zadních lamp v kombinaci s červenou. Přední nárazník a plast. prahy M3, který teď půjdou na lak. Dál tam mam zadní difuzor chtěl bych dát novou koncovku výfuku nebo výfuk a časem svody, taky nějaký novější podvozek, ale to je hudba budoucnosti.. Než auto nastrojím potřebuji ještě udělat jarní prohlídku po zazimování a kontrolu. V květnu 2013 končí technická, takže ještě legál technickou a pak se na to vrhnu ..
Všechny originál díly, který pujdou dolů skovávám, protože ta druhovýroba nebo resp. značka DEPO mě opravdu nenadchla spíš naopak .. nic není jak by mělo nic nesedí .. nevím jestli jsem měl jen smůlu na špatné kusy, ale prostě je to špatný ..// nevím jaké máte zkušenost vy ??? .. ale ja za ty prachy spokojený rozhodně nejsem a to mě to ještě čeká vše rozchodit , )) no uvidíme ..
Pak už žádné velké změny nečekám chtěl bych dát vše postupně dopořádku, aby bávo bylo funkční a spolehlivý a samozřejmě se už nemužeme s přítelkyní dočkat na blížící se sezonu. Mnoho šťastných kilometrů s větrem ve vlasech všem !!! |
|
Fotogalerie člena |
|
|