Přihlášení uživatele
Uživatelské jméno Heslo
Nová registrace >>
Podpořte tento CLUB
Hlavní stránka Články Členové Fotogalerie Srazy Bazar Fórum Kniha návštěv e-Shop Partneři Download Šifry Odkazy Kontakty
 
Právě je on-line 252 kabrioleťáků. Dnes se slaví Státní svátek, zítra má svátek Bohuslava. Neděle  06. července 2025
 
 
Katalog KABRIOLETŮ

Vyber automobilku :

Blížící se k@brioakce  
Cabrio WEEKEND TUŠŤ 2025 (za 68 dnů)
Brno - ukončení sezóny (za 104 dnů)
Zboží v e-Shopu
Bezpečnostní vesta
další zboží...Cena : 80,- Kč
Online uživatelé
Partner Cabrio Clubu
Aktuality
Soutěž MOJE AUTO
Zima je na krku a abychom si zkrátili dlouhé zimní večery, vymysleli jsme pro Vás soutěž, u které se zabavíte a máte možnost vyhrát i zajímavé ceny.
více informací... [27.10.2014]
---------------------------------------------------------------
Shrnutí kabriosezóny 2014
Bohužel je tu zase po roce podzim a mnozí z nás i přes krásné Babí léto uložili své Miláčky bez střech k zimnímu spánku a přichází pro ně smutné období bez sluníčka a větru ve vlasech.
více informací... [19.10.2014]
---------------------------------------------------------------
Ukončení sezóny v Brně
Rozloučení s létem 2014 na tradičním místě.
více informací... [04.10.2014]
K@briofóóór
Mezinárodní výstava letadel. V Ruské expozici jako pomocný stroj stojí stroj Po-2, známý dvouplošník Polikarpov, u něj stojí hlupák Ivánek.
Americká expozice, u ní F-16 s Johnem a Jackem. Potkají se všichni tři, slovo dá slovo, Ivánek tvrdí, že jeho PO-2 je rychlejší než F-16. Krátké dohadování a nakonec se vsadí.
F-16 roluje na start, za ní Ivánek s PO-2. Než odstartují, přepadnou Ivánka pochybnosti a tak se za F-16 připojí lanem jako terč při protiletedlových střelbách.
John říká Jackovi: "Koukni se dozadu, co dělá Ivan!"
Jack na to: "Lítá sem a tam za námi, asi nasazuje na předlétnutí!"
John zakleje a přidá na rychlost zvuku, změní geometrii křídla a znovu se ptá, jak to vypadá.
Jack: "Ivan se nějak rozdováděl, zlívá zprava doleva, nahoru a dolů, asi nás chce předletět!"
John strašně zakleje, přidá plnou forsáž a letí dvojnásobnou rychlostí zvuku a ptá se znovu: "Jak to teď vypadá?"
"Johne, je to asi v prdeli a asi jsme prohráli. Ivan teprve teď odhazuje podvozek a poprve mění geometrii křídel!!"
Tapety na plochu
další tapety naleznete tady
Statistiky
Bleskovka

   Nový Mercedes SLK

Aby nebylo novinek málo, ukázal se také (snad) vylepšený Mercedes SLK. Oblíbený roadster trochu vzhledově navázal na SLS a tím pádem i opticky jakoby dospěl. Na celkové siluetě se ale příliš nezměnilo.

Více informací se dozvíte na: http://www.autorevue.cz/mercedes-slk-2011-mala-hvezda-v-novem

14.01.2011
Caddy

 [ Zpět ]


Jméno
E-mail
Opiš kód :    
Text
*)
   
Tento kabrioleťák si jezdí ve voze tovární značky MG. Lojzimir 14.03.2011 01:44:48
Dobra pecka
Tento kabrioleťák si jezdí ve voze tovární značky Peugeot. Anyss 03.02.2011 14:24:48
Hmmmm....vrrrrr..... :-)
 
Hlavní stránka | Články | Členové | Fotogalerie | Srazy | Bazar | Fórum | Kniha návštěv | e-Shop | Partneři | Download | Šifry | Odkazy | SMS | Kontakty
© 2004 - 2025, Cabrio Club - všechna práva vyhrazena, optim. roz. 1024x768 | ISSN 1214-9470
webhosting: Český hosting | webdesign: pixelservice.com