Přihlášení uživatele
Uživatelské jméno Heslo
Nová registrace >>
Podpořte tento CLUB
Hlavní stránka Články Členové Fotogalerie Srazy Bazar Fórum Kniha návštěv e-Shop Partneři Download Šifry Odkazy Kontakty
 
Právě je on-line 444 kabrioleťáků. Dnes se slaví Svátek práce, zítra má svátek Zikmund. Čtvrtek  01. května 2025
 
 
Katalog KABRIOLETŮ

Vyber automobilku :

Blížící se k@brioakce  
Prostě setkání kabrioletů u Semil (za 64 dnů)
Cabrio WEEKEND TUŠŤ 2025 (za 134 dnů)
Brno - ukončení sezóny (za 170 dnů)
Zboží v e-Shopu
Urban Trooper Fully Lined Cap
další zboží...Cena : 235,- Kč
Online uživatelé
Partner Cabrio Clubu
Aktuality
Soutěž MOJE AUTO
Zima je na krku a abychom si zkrátili dlouhé zimní večery, vymysleli jsme pro Vás soutěž, u které se zabavíte a máte možnost vyhrát i zajímavé ceny.
více informací... [27.10.2014]
---------------------------------------------------------------
Shrnutí kabriosezóny 2014
Bohužel je tu zase po roce podzim a mnozí z nás i přes krásné Babí léto uložili své Miláčky bez střech k zimnímu spánku a přichází pro ně smutné období bez sluníčka a větru ve vlasech.
více informací... [19.10.2014]
---------------------------------------------------------------
Ukončení sezóny v Brně
Rozloučení s létem 2014 na tradičním místě.
více informací... [04.10.2014]
K@briofóóór
Jedou Husák se Štrougalem na zasedání strany, jedou kolem kostela a tak přijde řeč na náboženství a co ti lidi na tom mají a proč tam chodí, vždyť Lenin řekl, že už Marx řekl, že Engels řekl, že Bůh není a z dialektického hlediska je to naprosto pochybený. Kazí to kredit naší lidově demokratické republice a škodí to myšlence internacionálního socialistického společenství v čele se SSSR jako takové. Tak nad tím špekulují a pak Husák říká: "Víš co, Lubomíre, běž tam na výzvědy, co se tam vlastně děje."
Štrougal se teda proplíží do ztemělého kostela a vidí na klekátku v kapli babičku, jak se úpěnlivě modlí: "Milosrdný Bože, mám velké trápení a prosbu - blíží se zima a já v tom svém sklepním kamrlíku asi umrznu, z důchodu sotva vyžiju, nikdy jsem tě tak neprosila, jako teď - spočítala jsem si to, a kdybys mi nějak seslal tisíc korun, tak by mi to moc pomohlo. Koupila bych si svetr v partiovce, nějaký to uhlí, to by mi zachránilo život..."
Štrougal se vrátí do auta, povykládá co a jak, Husák na to, že to je teda ostuda, takhle dostat lidi ke konkurenci kvůli pár stovkám, hele, já jí to dám ze svého, ať už tam nepropadá takovým bludům. Začne se šacovat, ale ať hledá jak hledá, nestluče do kupy víc než sedm stovek.
"Tak jí dej, Lubomíre aspoň to, ať už jde pryč."
Stane se, jedou už pozdě večer zpátky ze zasedání a u kostela vidí, že se tam babička pořád ještě modlí. Tak zastaví a Štrougal zas jde na výzvědy, proč tam ta babička ještě straší, když už dostala, co chtěla. Přiblíží se a slyší tato slova: "... tak Ti, Pane Bože, nastotisíckrát děkuju za peníze, které mi zachrání život, ale příště to, prosím Tě, neposílej po těch komunistických sviních, oni mi z toho tři stovky sebrali..."
Tapety na plochu
další tapety naleznete tady
Statistiky
[1219] - tudítudí

Jiří Fencl

 

Datum narození : 24.10.1969
Narozen ve znamení :  Štír
Město : Praha 15
Povolání : trucker
Datum registrace : 27.08.2007 22:34:31 
Aktualizováno : 16.10.2007 00:31:07 
Naposledy viděn : 25.04.2013 22:04:59 
Seat Ibiza 1.4 cabrio
Rok výroby : 1995
Motor :
Objem : 1395 ccm
Počet válců : 4
Palivo : benzin
Výkon : 60 kW/HP
Převodovka : manuál / 5
Spotřeba : 7 litrů/100 km
Rychlost :
Max. rychlost : 157 km/h
Zrychlení z 0-100 km/h : 16.1 s
Exterier :
Barva : bílá
Rozměry : 3813x1634x1424 (d x š x v)
Kola : 175/70 R13T
Pneu : Michelin
Hmotnost : 920 kg
Interiér :
Počet míst : 5
Velikost kufru : na baťůžek litrů
Muzika : rádio Panasonic zesilovač 6x repro tuba
Střecha :
Typ : plátno
Pohon stahování : ruční
   
Další výbava : manželka na předním sedadle
   
Plánované úpravy : Mám v plánu lehoulince mazlíka otunit. (nárazníky, kola, lampy, interiér)
Fotogalerie člena
 
Hlavní stránka | Články | Členové | Fotogalerie | Srazy | Bazar | Fórum | Kniha návštěv | e-Shop | Partneři | Download | Šifry | Odkazy | SMS | Kontakty
© 2004 - 2025, Cabrio Club - všechna práva vyhrazena, optim. roz. 1024x768 | ISSN 1214-9470
webhosting: Český hosting | webdesign: pixelservice.com