Přihlášení uživatele
Uživatelské jméno Heslo
Nová registrace >>
Podpořte tento CLUB
Hlavní stránka Články Členové Fotogalerie Srazy Bazar Fórum Kniha návštěv e-Shop Partneři Download Šifry Odkazy Kontakty
 
Právě je on-line 337 kabrioleťáků. Dnes má svátek Nora, zítra Drahoslava. Úterý  08. července 2025
 
 
Katalog KABRIOLETŮ

Vyber automobilku :

Blížící se k@brioakce  
Cabrio WEEKEND TUŠŤ 2025 (za 67 dnů)
Brno - ukončení sezóny (za 103 dnů)
Zboží v e-Shopu
Podložka pod SPZ (černá)
další zboží...Cena : 50,- Kč
Online uživatelé
Partner Cabrio Clubu
Aktuality
Soutěž MOJE AUTO
Zima je na krku a abychom si zkrátili dlouhé zimní večery, vymysleli jsme pro Vás soutěž, u které se zabavíte a máte možnost vyhrát i zajímavé ceny.
více informací... [27.10.2014]
---------------------------------------------------------------
Shrnutí kabriosezóny 2014
Bohužel je tu zase po roce podzim a mnozí z nás i přes krásné Babí léto uložili své Miláčky bez střech k zimnímu spánku a přichází pro ně smutné období bez sluníčka a větru ve vlasech.
více informací... [19.10.2014]
---------------------------------------------------------------
Ukončení sezóny v Brně
Rozloučení s létem 2014 na tradičním místě.
více informací... [04.10.2014]
K@briofóóór
Dnes ráno jsem byl v trafice. Byl jsem tam pět minut. Když jsem vyšel ven, stála tam u auta policajtka a vypisovala blokovou pokutu. Tak jsem šel k ní a řekl jí: "Ale no tak, zlato, to takovýmu fešákovi, jako jsem já, nemůžete dopřát ani malou přestávku?" Ignorovala mě a dál zapisovala pokutu. Nazval jsem ji nenažranou policajtkou. Podívala se na mě a začala vypisovat další pokutu, za sjeté pneumatiky. Tak jsem ji nazval blbou šlapkou. Tu začala psát třetí pokutu! Tak to šlo dalších dvacet minut. Čím víc jsem ji dráždil, tím víc psala. Mně to ale bylo jedno. Já tam byl pěšky.
Tapety na plochu
další tapety naleznete tady
Statistiky
[721] - odchy

Lukáš Odcházel

 

Datum narození : 14.12.1987
Narozen ve znamení :  Střelec
Město : Liberec
Telefon : 721201116
ICQ    : 195778764
Povolání : Auto Štangl
Datum registrace : 15.09.2006 22:47:37 
Aktualizováno : 21.10.2008 21:48:21 
Naposledy viděn : 12.03.2015 17:03:47 
Ford Escort Cabrio XR3i + BMW 316i Compact
Rok výroby : 1993
Motor :
Objem : 1800 ccm
Počet válců : 4
Palivo : benzin
Výkon : 96/130 kW/HP
Převodovka : 5
Rychlost :
Exterier :
Barva : černá
Kola : Alu kola Aluett 17", šíře 8"
Pneu : 205/40 R17
Interiér :
Počet míst : 5
Muzika : Radio Sony CDX-GT610U,přední repro komponentní Sony,Zadní Sony Xplod ovály 6x9 + Dragster DC602, zesiky 2x 4-kanal 1000W (toxic a Stealth), basak Sony Xplod 30cm 1300W
Střecha :
Pohon stahování : manuální
   
Další výbava : Recaro sedačky, ABS, 4x okna v elektrice, zrcadka v elektrice, vyhrivane predni sklo
   
Tuning : Čirá optika vzadu. Sníženo 60/60mm. Zatmavené přední blinkry, místo přední masky tahokov.Sportovní filtr sání.Lízátko pod nárazníkem. laděný výfuk. Místo zadních sedaček repro.
Účast na srazech
Mimoňské války IX.
Mimoňské války X.
Mimoňské války XI.
Minisrazek Mimon
Fotogalerie člena
 
Hlavní stránka | Články | Členové | Fotogalerie | Srazy | Bazar | Fórum | Kniha návštěv | e-Shop | Partneři | Download | Šifry | Odkazy | SMS | Kontakty
© 2004 - 2025, Cabrio Club - všechna práva vyhrazena, optim. roz. 1024x768 | ISSN 1214-9470
webhosting: Český hosting | webdesign: pixelservice.com