Blížící se k@brioakce |
|
Nejsou žádné blížící se k@brioakce. |
|
Aktuality |
Soutěž MOJE AUTO Zima je na krku a abychom si zkrátili dlouhé zimní večery, vymysleli jsme pro Vás soutěž, u které se zabavíte a máte možnost vyhrát i zajímavé ceny.
více informací... [27.10.2014] --------------------------------------------------------------- Shrnutí kabriosezóny 2014 Bohužel je tu zase po roce podzim a mnozí z nás i přes krásné Babí léto uložili své Miláčky bez střech k zimnímu spánku a přichází pro ně smutné období bez sluníčka a větru ve vlasech.
více informací... [19.10.2014] --------------------------------------------------------------- Ukončení sezóny v Brně Rozloučení s létem 2014 na tradičním místě.
více informací... [04.10.2014]
|
|
K@briofóóór |
Američana, Francouze a Čecha zajali kanibalové. Přistoupil k nim náčelník a říká: "Pro vás špatná zpráva je, že vás zabijeme, sníme a z vašich kůží si uděláme kánoe. Ta dobrá zpráva pro vás je, že si mů-žete zvolit způsob smrti." Američan povídá: "Já chci pistoli!" - i do-stane ji a se slovy "GOD BLESS AMERICA!" se zastřelí. Francouz: "Dejte mi dýku!" - dostane ji, zvolá "VIVE LA FRANCE!" a probodne si srdce. A co Čech? Prej: "Já chci vidličku..." Udivený náčelník mu ji podá, Čech začne po sobě bodat tou vidličkou... samá rána, krev crčí, prostě hrozný pohled..... a když už umírá vykrvácením, podívá se pohrdavě na náčelníka a s despektem prohlásí: "A MÁŠ PO KÁNOI, BLBEČKU!" |
|
|
Šifra číslo 220. |
|
Tato šifra byla vyluštěna : 41 x
| Zadání : Jakou pohádku z roku 1984 dávají dohromady tahle jména?
Vladimír Dlouhý, Ondřej Vetchý, Jana Dítětová, Josef Kemr, Viktor Preiss, Jaroslava Kretschmerová, Dana Bartůňková, Karel Heřmánek, Petr Nárožný, Václav Vydra nejml., Vladimír Hrubý, Ladislav Gerendáš, Luděk Munzar, Jiří Růžička ml., Václav Upír Krejčí, Stanislav Hájek, Vladimír Hrabánek, Vlastimil Bedrna, David Schneider, Zdeněk Blažek, Vlastimil Práda, Jiří Schmiedt, František Vicena, Petr Spálený... ?
| Poznámka : První písmeno velké a s diakritikou. |
|
|