Blížící se k@brioakce |
|
Prostě setkání kabrioletů u Semil (za 65 dnů) Cabrio WEEKEND TUŠŤ 2025 (za 135 dnů) Brno - ukončení sezóny (za 171 dnů)
|
|
Aktuality |
Soutěž MOJE AUTO Zima je na krku a abychom si zkrátili dlouhé zimní večery, vymysleli jsme pro Vás soutěž, u které se zabavíte a máte možnost vyhrát i zajímavé ceny.
více informací... [27.10.2014] --------------------------------------------------------------- Shrnutí kabriosezóny 2014 Bohužel je tu zase po roce podzim a mnozí z nás i přes krásné Babí léto uložili své Miláčky bez střech k zimnímu spánku a přichází pro ně smutné období bez sluníčka a větru ve vlasech.
více informací... [19.10.2014] --------------------------------------------------------------- Ukončení sezóny v Brně Rozloučení s létem 2014 na tradičním místě.
více informací... [04.10.2014]
|
|
K@briofóóór |
Dva policisté neměli kde bydlet,a tak si koupili dva vyřazené spací vagóny."Já to mám celkem dobré,"povídá první,"ale mám na vagóně napsáno nekuřáci,tak musím chodit kouřit ven."Ty se máš,"na to druhý,"to já mám na záchodě cedulku používejte jen za jízdy a než ten vagón roztlačím,tak se většinou vždycky poseru! |
|
|
Šifra číslo 36. |
|
Tato šifra byla vyluštěna : 18 x
| Zadání :
Pět geologů se vydalo do různých oblatí, aby tam pátrali po nových nalezištích. Každý muž byl jiné národnosti a našel jiný druh nerostného bohatství: Australan prozkoumával poušť, naftu našel Američan, železo bylo v horách, zlato nenašel Australan, Angličan hledal v říčním údolí, Francouz narazil na diamanty, které nebyly na mořském dně.
Co bylo v pralese? Kde se našly opály? Co bylo na mořském dně? Kdo našel zlato? Co objevil Švéd?
| Poznámka : Odpovědi pište v pořadí, v jakém jsou kladeny otázky. Odpovědi pište v uvedeném tvaru a oddělujte je pouze mezerou.
Format odpovědi: poust, dno, udoli, prales, hory, opaly, nafta, zlato, diamanty, zelezo, australan, francouz, american, sved, anglican |
|
|