| Blížící se k@brioakce |
|
| Nejsou žádné blížící se k@brioakce. |
|
| WhatsApp kanál Cabrio Clubu |
|
|
| Aktuality |
Soutěž MOJE AUTO Zima je na krku a abychom si zkrátili dlouhé zimní večery, vymysleli jsme pro Vás soutěž, u které se zabavíte a máte možnost vyhrát i zajímavé ceny.
více informací... [27.10.2014] --------------------------------------------------------------- Shrnutí kabriosezóny 2014 Bohužel je tu zase po roce podzim a mnozí z nás i přes krásné Babí léto uložili své Miláčky bez střech k zimnímu spánku a přichází pro ně smutné období bez sluníčka a větru ve vlasech.
více informací... [19.10.2014] --------------------------------------------------------------- Ukončení sezóny v Brně Rozloučení s létem 2014 na tradičním místě.
více informací... [04.10.2014]
|
|
| K@briofóóór |
Napoleon odpočívál ve svém stanu, když tu náhle vrazí dovnitř sluha a volá:
"Pane, Angličani! Přicházejí! Je jich milión!!"
"Dobre, Jeane, přineste mi moji červenou košili."
Pak Napoleon odejde a po pár hodinách se vrátí z vítězné bitvy. Sluha se ho ptá, k čemu byla ta červená košile, a Napoleon odpovídá:
"Milý Jeane, to je psychologická záležitost. Když mám červenou košili, vojáci neuvidí krev, kdybych byl zraněn, a tudíž se nebudou obávat, že bych mohl zemřít."
O pár hodin později opět sluha přiběhne:
"Pane, Angličani! Pricházejí! Jsou jich tři milióny!!"
"Dobre, Jeane, přineste mi moji červenou košili."
Opět se Napoleon vrátí z bitvy jako vítěz.
Druhý den ráno sluha přibíhá a volá:
"Pane, Anglicani! Přicházejí! Je jich šest miliónů!! Tady je vaše červená košile!"
"Ne, Jeane, jestli jich je šest miliónů, pak to znamená, že je čas na moje hnědé kalhoty." |
|
|
Bleskovka
Slevy všude samé slevy
Nazdar kabrioleťáci,
začátek nového roku je vždy ve znamení akčních cen, kdy se všichni hrnou
do obchodů, aby si za rozumnější peníze nakoupili zboží, které se nachází
v 30%, 40%, 50%, 60%, 70% a někde i dokonce 80% slevě.
Cabrio Club zahajuje letos svou 10-tou sezónu. Pevně věřím, že budeme moci
říkat, že tato sezóna nastartovala novou éru Cabrio Clubu.
Začneme postupně:
- na návrhy členů snižujeme členský poplatek o 50% na 200,- Kč na rok nebo 7,50 €.
Tato akční cena bude platit do zahájení letošní sezóny, což je 05.04.2014.
Budete si tak moci vyzkoušet jak fungují stránky v plném režimu a hlavně
zajistit fungování webu po jeho další dobu. Při této ceně se nebude
vyrábět kartička, ale budete vedeni mezi řádnými členy, takže sleva na
srazech a u partnerů bude akceptována.
Výhody řádného člena:
- po dobu placeného členství nesmazání z důvodu neaktivity
- připsání 400 k@briogrošů
- možnost vypnutí informačních panelů na stránkách
- neomezené množství fotografií v profilu
- zakládání témat na fóru
- ... a hlavně - touto částkou přispíváš k existenci Cabrio Clubu
PS: Promazal jsem řádné členy, kteří měli již překročenou dobu řádného členství. Budu samozřejmě rád, když si jej opět prodlouží.
01.02.2014 Master_Tom
|