| Blížící se k@brioakce |
|
| Nejsou žádné blížící se k@brioakce. |
|
| Zboží v e-Shopu |
|
DVD - 2. ročník Královického srazu kabrioletů - 2006 |  | | další zboží... | Cena : 220,- Kč |
|
| Aktuality |
Soutěž MOJE AUTO Zima je na krku a abychom si zkrátili dlouhé zimní večery, vymysleli jsme pro Vás soutěž, u které se zabavíte a máte možnost vyhrát i zajímavé ceny.
více informací... [27.10.2014] --------------------------------------------------------------- Shrnutí kabriosezóny 2014 Bohužel je tu zase po roce podzim a mnozí z nás i přes krásné Babí léto uložili své Miláčky bez střech k zimnímu spánku a přichází pro ně smutné období bez sluníčka a větru ve vlasech.
více informací... [19.10.2014] --------------------------------------------------------------- Ukončení sezóny v Brně Rozloučení s létem 2014 na tradičním místě.
více informací... [04.10.2014]
|
|
| K@briofóóór |
|
Jde borec do sauny a tam sedi 5 cernochu, vsichni maji obravsky dredy a bali brko z A4. Zeptaji se borcam jestli si da taky, tak borec, ze jo. Huli se a az je vsechno zhulene, tak se koren podiva z okinka pres dvere a vidi, ze mu nejaky koren krade veci ze skrinky. Vybehne (cely nahy) za nim. Vybehne ven a vidi, ze chlapek seda do auta a jede pryc, mavne teda (cely nahy) na taxi. Taxikar se ho zepta, jestli ma cim zaplatit. "Mam, musime chytnout to auto pred nama, tam sedi chlapek, ktery mi ukradl vsechny veci i s penezenkou" Taxikar ho teda vzal a jedou, jedou uz dlouho a taxikar uz je tesne za autem, najednou zastavi a povida: "tak, uz me to nebavi, ted mi ho bud vykur nebo dal nejedu." Borec se vzpina, ale nakonec mu ho vykouri. Taxi se zas rozjede, kdyz tu povida taxikar "Tak ale uz me to fakt nebavi jezdit zadarmo, pod do zadu a tam mi ho podrz" Koren to udela, jedou dal a ted se nejednou chce tomu korenovi srat, rekne teda, at taxikar zastavi. Vysedne zacne srat a taxi ujede. Chlapek je zdeseny, ale vysrat se musi, tak pokracuje, kdyz tu najednou mu na rameno sahne velka, cerna ruka chlapek se otoci a uslysi.. V SAUNE SE NESERE.. |
|
|
Clanek
Každý třetí z nás onemocní rakovinou…
Snad se nebudete zlobit, když můj článek nebude ani o kabrioletech, litých kolech, sound systémech, srazech ani jiných obvyklých kabriotématech. Píšu o tématu, který se týká nejen nás, kabrioleťáků, ale i všech ostatních kolem nás – o rakovině.
Proč?
- podle statistických údajů lze tvrdit, že šanci setkat se s nádorovým
onemocněním během svého života, má, bohužel, každý z nás, ať již tím, že
onemocní někdo z našich blízkých, nebo my sami
- výskyt nádorových onemocnění stále narůstá a to i přesto, že máme stále lepší
a modernější diagnostické možnosti, léčiva a léčebné postupy
- rakovina je opředena jakýmsi mýtem neporazitelnosti, a je v očích lidí stále
spojena s pocitem beznaděje a neodvratné smrti, což už dnes není pravidlem
Snad díky všem těmto faktům se bojíme o rakovině mluvit. Jak si jinak vysvětlit,
že například o prevenci dopravních nehod a úmrtí s nimi spojených, se dočítáme v
novinách téměř každý den, stejně jako v jiných médiích a o prevenci rakoviny
téměř vůbec ne. Přitom ve srovnání s dopravními nehodami umírá na rakovinu ročně
přibližně 30x více lidí.
Z těchto důvodů jsme založili webovou stránku
www.onkoprevence.cz. Jedná se o
nekomerční informační web o prevenci nádorových onemocnění – rakoviny.
Onkoprevence.cz si klade za cíl srozumitelně a objektivně informovat o
rizikových faktorech a prevenci nádorových onemocnění (rakoviny), zbavit
rakovinu příznaku jisté smrti a přispět k tomu, aby se o ní hovořilo jako každém
jiném onemocnění.
Jaké informace na webu najdete?
- jaká je situace s výskytem rakoviny v ČR
- jak vzniká nádor
- jaké jsou rizikové faktory vzniku rakoviny
- tipy kdy navštívit lékaře s podezřením na rakovinu
- ...a spoustu dalších věcí...

Budeme rádi, když se k naší snaze připojíte, navštívíte web
onkoprevence.cz a
pošlete informaci o něm svým známým a blízkým. Zkuste si třeba udělat test
znalostí o rakovině a její prevenci. 27.07.2008 Jura Urbánek
Průměrná známka: 3.04 Celkem hodnotilo: 2588 | Hodnocení článku: nejlepší [ 1 | 2 | 3 | 4 | 5 ] nejhorší |  |
|