Blížící se k@brioakce |
|
Prostě setkání kabrioletů u Semil (za 63 dnů) Cabrio WEEKEND TUŠŤ 2025 (za 133 dnů) Brno - ukončení sezóny (za 169 dnů)
|
|
Aktuality |
Soutěž MOJE AUTO Zima je na krku a abychom si zkrátili dlouhé zimní večery, vymysleli jsme pro Vás soutěž, u které se zabavíte a máte možnost vyhrát i zajímavé ceny.
více informací... [27.10.2014] --------------------------------------------------------------- Shrnutí kabriosezóny 2014 Bohužel je tu zase po roce podzim a mnozí z nás i přes krásné Babí léto uložili své Miláčky bez střech k zimnímu spánku a přichází pro ně smutné období bez sluníčka a větru ve vlasech.
více informací... [19.10.2014] --------------------------------------------------------------- Ukončení sezóny v Brně Rozloučení s létem 2014 na tradičním místě.
více informací... [04.10.2014]
|
|
K@briofóóór |
Dotaz
Dobrý den,loni jsem provedl upgrade PŘÍTELKYNĚ 1.0 na verzi MANŽELKA 1.0 a
nový program nečekaně spustil proces DĚTI,s mimořádně velkou spotřebou paměti a systemových zdrojů. V manuálu není tato funkce zmiňována.Mimo to Manželka 1.0 také zasahuje do ostatních programů a natahuje se už při bootování systému. Ostatní programy,jako například Noční Poker 10.3 a Pivo 2.5 od té doby přestaly fungovat,při jejich spuštění se systém zhroutí.Zdá se,že Manželku 1.0 nemohu odstranit ze systému.Uvažoval jsem o
návratu k Přítelkyni 1.0,ale uninstall skončil neúspěšně. Můžete mi někdo poradit?
ODPOVĚĎ:
Vážený uživateli,toto je velmi častý problém. Mnoho lidí prechází z Přítelkyně 1.0 na Manželku 1.0,domnívajíc se, že je to jen neškodná zábavná utilita.Ale Manželka 1.0 je operační systém, navržený tak,aby sám spouštěl ostatní aplikace. Nepouštějte se do instalace!Dodatečné odstranění
Manželky 1.0 může mít za následek poškození systémových zdrojů.Nekteří se pokoušeli instalovat Přítelkyni 2.0, resp. Manželku 2.0,ale narazili na více problémů,než v původním systému.
Jiní zkoušeli spouštět Přítelkyni 2.0 paralelně na pozadí.Bohužel, Manželka 1.0 detekuje přítomnost Přítelkyně 2.0,což zapříčiňuje konflikty s následným kolapsem systému.Jediná možnost,jak se vyhnout problemům,je neinstalovat software Manželka,ale používat jen Přítelkyni.Verze
Přítelkyně 1.0, 2.0, 3.0 atd.jsou navzájem kompatibilní,dokonce se mohou provozovat paralelně.Nyní je již pozdě,můžete jen varovat své známé.
JEŠTĚ VARUJEME: dejte si pozor na nedokumentovanou
automatickou instalaci programu Tchýně 6.4!!!! |
|
|
Clanek
HUDBA 1. - vytlmovanie dverí automobilu
Hudba a auto k sebe neodmysliteľne patria.Preto sa pokúsime tým, čo si najradšej svojho miláčika zdokonaľujú aj v tomto smere, poradiť ako na to s hudbou, poradiť s problémami, ktoré ich môžu pri montážach stretnúť. Nie každému sa chce dať zopár tisíc za montáž a preto je tu seriál, ktorý Vám pomôže stať sa "montážnikmi" za pár korún . Každý z Vás sa určite snažil do svojho auta namontovať aspoň rádio, niekto sa pustil už aj do zložitejších montáží.Takže pracujte na sebe, nebojte sa "experimentovať" a jedného dňa , keď Vás niekto pochváli za skvelú montáž uvidíte, že tie hodiny námahy za to stáli....Hlavným cieľom pri vytlmovaní dverí automobilu je čo najväčšie eliminovanie akustických skratov, vďaka ktorým bez ohľadu na kvalitu a cenu reproduktorov dochádza k maximálnemu potlačeniu nízkotónových frekvencií (basov). Ďalším dôvodom je celkové odhlučnenie automobilu a odstránenie rušivých rezonancií. Pri výbere materiálu na danú činnosť je potrebné brať na zreteľ vysokú vlhkosť v útrobách automobilu. Z toho dôvodu doporučujeme používať tlmiace peny sýtené karbónom (ANS peny). Popri penách sa často používajú asfaltové pláty ktoré nalepením spevnia rovnú plochu dverí, čím sa odstráni zvonivý zvuk plechu.
Poslednou najpoužívanejšou zložkou je takzvaný spray "noise killer" vyrobený zväčša na báze syntetického asfaltu v tekutom stave, čo nám umožňuje použiť ho na akokoľvek zložité tvary. Tento spray sa nanáša vo vrstve 2-3 mm.
04.03.2005 Martin Pír
Průměrná známka: 2.96 Celkem hodnotilo: 3542 | Hodnocení článku: nejlepší [ 1 | 2 | 3 | 4 | 5 ] nejhorší |  |
|