Zboží v e-Shopu |
DVD - 2. sraz - Královice u Slaného - 2005 |  | další zboží... | Cena : 220,- Kč |
|
Aktuality |
Soutěž MOJE AUTO Zima je na krku a abychom si zkrátili dlouhé zimní večery, vymysleli jsme pro Vás soutěž, u které se zabavíte a máte možnost vyhrát i zajímavé ceny.
více informací... [27.10.2014] --------------------------------------------------------------- Shrnutí kabriosezóny 2014 Bohužel je tu zase po roce podzim a mnozí z nás i přes krásné Babí léto uložili své Miláčky bez střech k zimnímu spánku a přichází pro ně smutné období bez sluníčka a větru ve vlasech.
více informací... [19.10.2014] --------------------------------------------------------------- Ukončení sezóny v Brně Rozloučení s létem 2014 na tradičním místě.
více informací... [04.10.2014]
|
|
K@briofóóór |
V baru přistoupí mladík k pěkné slečně, která sedí u pultu sama, a zeptá se jí, jestli ji může pozvat na skleničku.
"Na hotel?!" vykřikne ta slečna.
Ostatní hosté zpozorneli. Mladik vysvětluje:
"Vy jste mě, slečno, nepochopila. Chci vás jen pozvat na malý drink."
"Chcete mě pozvat na hotel?" vyřvává ta slečna.
Lidé se otáčejí. Mladík, červený až za ušima, zmateně odchází. Slečna ho rychle dohoní a šeptá:
"Promiňte, že jsem vyvolala rozruch, ale jsem studentka psychologie a zajímá mě chování lidí v nečekaných situacích."
"Cože?!" zařve mladík na cely lokál, "pětset marek?!!!" |
|
|
[806] - máca |
marcel mach |
|
Datum narození : |
03.08.1978 |
|
Narozen ve znamení : |
Lev |
Město : |
mezibori |
Telefon : |
776226653 |
ICQ : |
375754346 |
Povolání : |
vudce smecky |
Datum registrace : 29.12.2006 09:16:45 |
Aktualizováno : 29.12.2006 10:06:46 |
Naposledy viděn : 14.08.2015 13:08:57 |
|
bmw e 30 cabrio a bme e 30 touring |
 |
Rok výroby : |
1989 |
Motor : |
|
Objem : |
2000 ccm |
Počet válců : |
6 |
Palivo : |
benzin |
Výkon : |
96kw kW/HP |
Převodovka : |
5/manual |
Spotřeba : |
hodne litrů/100 km |
Rychlost : |
|
Max. rychlost : |
nezkousel km/h |
Zrychlení z 0-100 km/h : |
nezkousel s |
Exterier : |
|
Barva : |
zlatostribrna metal |
Kola : |
9x16 |
Pneu : |
215/40/16 |
Interiér : |
|
Počet míst : |
4 |
Muzika : |
radio vdo na mp3 vykon 4x55w, origo 4 repro papiraky a v kufru zesilovac magnat traxx a subac magnat |
Střecha : |
|
Typ : |
hadrova |
Rychlost stažení/natažení : |
jak kdy s |
Pohon stahování : |
hand made |
|
|
Další výbava : |
el okna predek i zadek, tonovana skla, v priprave je alarm s mikrovlnymi cidly a dojezdy oken, kozenej interier/bezova kuze origo, recarosedacky predek,.... |
|
|
Tuning : |
snizeny podvozek, jeste nevim o kolik, jeste lezi v garazi, rozsirovaci podlozky, komplet plasty m/technik, xenony.... |
|
|