Blížící se k@brioakce |
|
Cabrio WEEKEND TUŠŤ 2025 (za 67 dnů) Brno - ukončení sezóny (za 103 dnů)
|
|
Aktuality |
Soutěž MOJE AUTO Zima je na krku a abychom si zkrátili dlouhé zimní večery, vymysleli jsme pro Vás soutěž, u které se zabavíte a máte možnost vyhrát i zajímavé ceny.
více informací... [27.10.2014] --------------------------------------------------------------- Shrnutí kabriosezóny 2014 Bohužel je tu zase po roce podzim a mnozí z nás i přes krásné Babí léto uložili své Miláčky bez střech k zimnímu spánku a přichází pro ně smutné období bez sluníčka a větru ve vlasech.
více informací... [19.10.2014] --------------------------------------------------------------- Ukončení sezóny v Brně Rozloučení s létem 2014 na tradičním místě.
více informací... [04.10.2014]
|
|
K@briofóóór |
PROČ BŮH STVOŘIL DĚTI (A NÁSLEDNĚ VNOUČATA
Pro ty z nás, kteří máme okolo sebe děti - ať už vlastní, nebo vnouča-ta,neteře, synovce, nebo studenty. Přečtěte si něco pro zasmání. Kdykoli máte pocit, že jsou děti nezvladatelné, můžete najít útěchu v tom, že do-konce ani všemohoucnost našeho Pána nedosahovala k Jeho vlastním dětem.
Poté, co utvořil nebesa a zem,i stvořil Bůh Adama a Evu. Mezi prvními věcmi, o kterých mluvil, jim také řekl: "Nesmíte!"
„Nesmíme co?" zeptal se Adam.
"Nesmíte jíst zakázané ovoce!" odvětil Bůh.
"Zakázané ovoce?My tu máme zakázané ovoce?Hele, Evo, my tu máme zakázané ovoce!"
"Kecáš!"
„Ne, vážně!"
"NESMÍTE jíst zakázané ovoce!," zopakoval Bůh.
"Proč?"
"Protože jsem váš Otec a zakázal jsem vám to!" odpověděl Bůh a sám si
říkal, proč neskončil s tvořením světa hned poté, co udělal slony.
Pár minut nato Bůh viděl, jak Jeho děti svačí jablko a rozhněval se.
"Neřekl jsem vám snad, že nemáte jíst zakázané ovoce?!" zeptal se.
"Ehm, jooo." Odpověděl Adam.
"A tak proč jste neposlechli?" zeptal se Otec.
"Já nevím," řekla Eva.
"Ona začala!" ozval se Adam.
"Neee!"
"Ale jo, začalas!"
"Nee!"
Jelikož v tu chvíli došla Otci trpělivost, potrestal je tím, že budou
mít vlastní děti. Tím momentem se stalo něco, co se dodnes nezměnilo. Ale přece jen je v tomto příběhu útěcha!
Pokud se trvale a láskyplně snažíte předávat svým dětem moudrost a oni
odmítají, nebuďte k sobě tak přísní. Pokud i Bůh měl problém s výchovou dětí, kdo řekl, že vy byste to měli mít snadné?
Něco k zamyšlení:
1. První dva roky jeho života učíte své dítě chodit a mluvit. Pak
trávíte dalších šestnáct let tím, že jim říkáte, ať si sednou a mlčí.
2. Vnoučata jsou Boží odměnou za to, že jste nezamordovali své vlastní
děti.
3. Matky "puberťáků" ví, proč některá zvířata pojídají své mladé. 4. Děti se málokdy spletou, když vás citují. Ve skutečnosti zopakují
každičké slovo, které jste neměli vyslovit.
5. Hlavní důvod pořádání oslav narozenin vašich dětí je ujištění se o
tom, že vlastně existují ještě horší děti něž jsou ty vaše.
Rada dne:
Buďte hodní na své děti, jednou vám budou vybírat domov důchodců!
Pokud jste ve stresu a máte bolení hlavy, udělejte to, co radí leták na Aspirinu:
"Vezměte si dvě tablety a držte (se) z dosahu dětí."
|
|
|
Clanek
Maďarský Cabrio Club nás zve na sraz cabrioletů u Balatonu
Takže kabrioleťáci, kdo má zájem podívat se za hranice naší krásné vlasti, má možnost navštívit Maďarsko a reprezentovat náš club. Já tam budu už od pondělka, na dovolence v Alsóörs pak se přidám k Vám.Kdy: 29. – 31. 7. 2005
Kde: Révfülöp - Balaton – Maďarsko
Ubytování: Na pláži pod stanem nebo pod širým nebem, případně v autě :-)
Pořádá: Lonni – Hungary Cabrio Club (www.cabrioclub.hu)
Programm:
essen, trinken, diverse sport möglichkeiten im See und ausserhalb,
kleine bis grössere party :) lagerfeuer, spiele und wettbewerbe mit dem
und ums Cabrio. Und vieles mehr was uns dort noch einfaellt. |
Program:
jídlo, pití, možnost vyblbnout se sportovně ve vodě i na pláži, od
malé po velkou párty, táborák, hry a soutěže s a kolem kabrioletu. A
mnohem více, co nás tam ještě napadne. |
Myslím, že velmi důležitá je mapka, kterou najdete ZDE.
(asi nejlepší co jsem našel)
Takže teď se už jen přihlašujte, ať víme kdo se tam potkáme.
PS: Dálniční známka k Balatonu není nutná, záleží kde tam ještě
budete jezdit. Člen č. | Jméno | Vzkaz | Osoby | Pá | So | Ne | [001] | Tomáš Tureček | Už od pondělka si tam budu dovolovat :-) | 2 | A | A | A | [015] | caddy+giani | my naopak zustavame tyden pote :) | 4 | N | A | A | [121] | FiRO&Olča | ...jedeme...následující týden též zůstáváme...a pořádně to tak prozkoumáme... :-) | 2 | A | A | A | [27] | Jardajr | stále o tom přemýšlím | 1 | N | N | N | [175] | Zdenda+Kája | vsichni zustavate? ja chci taky! | 2 | N | A | A | [163] | Martin Koffmann-Kubisa | Privezu potencionalniho kabrioletaka - kabrio si pujcuje, tak snad nam propadne. Mate nekdo vice info o ubytovani, cenach, programu... | 4 | N | N | N | [195] | Vojtech Milko | Doufam,ze to tam poradne rozjedem | 1 | A | A | N | [238] | Míchal Popadinec | uz se tesim lidicky doufam ze to bude hustej rost | 1 | A | A | N |
Celkem se přihlásilo 17 kabrioleťáků, cca 8 autíček.
11.07.2005 Lonni, Tomáš Tureček
Průměrná známka: 3.01 Celkem hodnotilo: 2857 | Hodnocení článku: nejlepší [ 1 | 2 | 3 | 4 | 5 ] nejhorší |  |
|