Blížící se k@brioakce |
|
Cabrio WEEKEND TUŠŤ 2025 (za 62 dnů) Brno - ukončení sezóny (za 98 dnů)
|
|
Zboží v e-Shopu |
DVD - 2. ročník Královického srazu kabrioletů - 2006 |  | další zboží... | Cena : 220,- Kč |
|
Aktuality |
Soutěž MOJE AUTO Zima je na krku a abychom si zkrátili dlouhé zimní večery, vymysleli jsme pro Vás soutěž, u které se zabavíte a máte možnost vyhrát i zajímavé ceny.
více informací... [27.10.2014] --------------------------------------------------------------- Shrnutí kabriosezóny 2014 Bohužel je tu zase po roce podzim a mnozí z nás i přes krásné Babí léto uložili své Miláčky bez střech k zimnímu spánku a přichází pro ně smutné období bez sluníčka a větru ve vlasech.
více informací... [19.10.2014] --------------------------------------------------------------- Ukončení sezóny v Brně Rozloučení s létem 2014 na tradičním místě.
více informací... [04.10.2014]
|
|
K@briofóóór |
Jednou se potkali perfektní muž a perfektní žena.
Po perfektním chození měli perfektní svatbu. Jejich společný život byl samozřejmě,perfektní. V jednom zasněženém,bouřkovém Štědrém dni perfektní
pár jezdil ve svém perfektním autě,když uviděli na kraji cesty sedět nešťastného člověka.Jako perfektní pár zastavili,aby pomohli.Tam stál Santa Klaus s velkým baťohem hraček.Aby nezklamali žádné dítě na Štědrý večer,perfektní pár naložil Santa Klause a všichnina cestě rozdávali hračky.... Bohužel,stalo se neštěstí a Perfektní pár a Santa Klaus měli po cestě nehodu.Jenom jeden z nich nehodu přežil.
Otázka: Kdo přežil?Posuňte níž a dozvíte se odpověď...
Přežila perfektní žena.
Ona je totiž jediná,kdo opravdu existoval.Každý přece ví,že žádný Santa Klaus není a není ani nic takového jako perfektní muž.
Ženy přestaňte číst, to je konec vtipu.
Muži pokračujte.
Takže když neexistuje žádný perfektní muž ani Santa Klaus, žena musela řídit auto.To vysvětluje, proč se stala dopravní nehoda.A kromě jiného, jestli jste žena a stále toto čtete, jen to potvrzuje jinou skutečnost: ženy nikdy neposlechnou!!!! |
|
|
[3568] - rima |
Ivo Brániš |
|
Datum narození : |
26.07.1984 |
|
Narozen ve znamení : |
Lev |
Město : |
Ústí nad Labem - Brná |
Telefon : |
+420 776702153 |
Povolání : |
novinář |
Datum registrace : 31.03.2022 14:56:33 |
Aktualizováno : 03.04.2022 13:28:21 |
Naposledy viděn : 29.07.2022 16:07:33 |
|
Fiat Punto Cabrio 1,6 ELX |
 |
Rok výroby : |
1994 |
Motor : |
|
Objem : |
1581 ccm |
Počet válců : |
4 |
Palivo : |
benzín |
Výkon : |
64,7/88 kW/HP |
Převodovka : |
manuál/5 |
Spotřeba : |
7 litrů/100 km |
Rychlost : |
|
Max. rychlost : |
180 km/h |
Zrychlení z 0-100 km/h : |
11 s |
Exterier : |
|
Barva : |
žlutá |
Rozměry : |
3770/1625/1447 (d x š x v) |
Kola : |
R14 (origo hliníky) |
Pneu : |
165/65 |
Hmotnost : |
990 kg |
Interiér : |
|
Počet míst : |
4 |
Velikost kufru : |
200 litrů |
Muzika : |
originál rádio Philips s ovládáním na volantu/repro nové |
Střecha : |
|
Typ : |
černá pláťenka (nová |
Rychlost stažení/natažení : |
akorát s |
Pohon stahování : |
elektrický (momentálně ma |
|
|
Další výbava : |
Nejvyšší výbava ELX, tzn. el. střecha, přední okna, Airbag řidič - spolujezdec, ABS, servo, otáčkoměr, mlhovky. Chybí jen el. zadní okna |
|
|
Tuning : |
Na Puntíka nesmí! Hned jak to půjde, jde na veteránský papíry. |
|
|
Plánované úpravy : |
Uvést auto do co nejpůvodnějšího stavu. |
|
|