Přihlášení uživatele
Uživatelské jméno Heslo
Nová registrace >>
Podpořte tento CLUB
Hlavní stránka Články Členové Fotogalerie Srazy Bazar Fórum Kniha návštěv e-Shop Partneři Download Šifry Odkazy Kontakty
 
Právě je on-line 77 kabrioleťáků. Dnes má svátek Soňa, zítra Taťána. Čtvrtek  28. března 2024
 
 
Katalog KABRIOLETŮ

Vyber automobilku :

Blížící se k@brioakce  
Brno - zahájení sezóny (za 9 dnů)
20. ročník Královického srazu kabrioletů (za 113 dnů)
CABRIO POINT 2024 (za 128 dnů)
Zboží v e-Shopu
Kšiltovka
další zboží...Cena : 160,- Kč
Online uživatelé
Partner Cabrio Clubu
Aktuality
Soutěž MOJE AUTO
Zima je na krku a abychom si zkrátili dlouhé zimní večery, vymysleli jsme pro Vás soutěž, u které se zabavíte a máte možnost vyhrát i zajímavé ceny.
více informací... [27.10.2014]
---------------------------------------------------------------
Shrnutí kabriosezóny 2014
Bohužel je tu zase po roce podzim a mnozí z nás i přes krásné Babí léto uložili své Miláčky bez střech k zimnímu spánku a přichází pro ně smutné období bez sluníčka a větru ve vlasech.
více informací... [19.10.2014]
---------------------------------------------------------------
Ukončení sezóny v Brně
Rozloučení s létem 2014 na tradičním místě.
více informací... [04.10.2014]
K@briofóóór
Žena přiběhne na policejní stanici:
"Prosím vás, pomozte mi, můj manžel se ztratil."
Policista založí papír do stroje a povídá:
"Můžete nám ho popsat?"
"No, měří asi 150 cm," začne žena, "váží asi 95 kg, má pleš, velké břicho, falešné zuby... Víte co? Zapomeňte na to!"
Tapety na plochu
další tapety naleznete tady
Statistiky
www.Kabriolety.com
Články | Jak na to ... | Moje auto | Srazy | Z druhé ruky | Přestavby | Cestování

Bleskovky & krátké zprávy

- Zahájení sezóny v Brně II. ... {12.04.2016} - (5)
- Zahájení sezóny v Brně ... {05.04.2016} - (1351)
- Slevy všude samé slevy ... {01.02.2014} - (3)
- Range Rover Evoque Convertible jde do výroby ... {23.07.2013}
- Slovácko Tour 2013 ... {04.06.2013} - (2)
- Nový Opel Cascada ... {27.04.2013} - (44)

31.07.2008 - Srazy - Tomáš Tureček
Připravujeme 4. ročník Královického srazu kabrioletů
Dámy a pánové dovolte mi představit základní informace o 4. ročníku Královického srazu kabrioletů. Každým rokem je nás více a více, tak doufám, že letos opět pokoříme nějakou tu hranici, co třeba 200 kabrioletů na jednom místě? Takže plným útokem do mekky kabrioletů v České republice ;)
[příspěvků - 83 | četlo - 26797] celý článek...

27.07.2008 - Články - Jura Urbánek
Každý třetí z nás onemocní rakovinou…
Snad se nebudete zlobit, když můj článek nebude ani o kabrioletech, litých kolech, sound systémech, srazech ani jiných obvyklých kabriotématech. Píšu o tématu, který se týká nejen nás, kabrioleťáků, ale i všech ostatních kolem nás – o rakovině.
[příspěvků - 4 | četlo - 25521] celý článek...

29.05.2008 - Srazy - Martin Pír
CABRIO PÁRTY 2008
V dňoch 11.-13.7.2oo8 sa uskutoční v kempe Kamenný Mlyn pri Malackách 4. medzinárodný zraz kabrioletov na Slovensku.
[příspěvků - 68 | četlo - 26825] celý článek...

22.05.2008 - Srazy - Radek Beneš
3. Cabrio Meeting Žacléř 2008
Rok se s rokem sešel a máme tu již třetí přátelské setkání v Žacléři. Oproti předchozím ročníkům se příliš nezmění, největší odlišnost bude v hojném počtu polských účastníků a také v tom, že trasa spanilky povede pouze na území ČR. Jinak nás čeká ubytování na privátní ubytovně vyhrazené pouze nám a kuchyně mistra Holuba.
[příspěvků - 7836 | četlo - 27895] celý článek...

13.04.2008 - Srazy - Karel Netuka
Připravujeme 4. mezinárodní sraz kabrioletů
Ahoj kabrioleťáci a všichni příznivci krásných vozů označovaných jako kabriolet. Čas nám kvapí a my budeme vstupovat do další sezóny a proč právě začátek sezóny neoslavit spolu??? Pro Vás všechny se bude konat ve dnech od 16.-18. května 2008 již 4. Mezinárodní sraz kabrioletů.
[příspěvků - 142 | četlo - 26830] celý článek...

02.04.2008 - Cestování - Petra Šichová
LETNÍ PROJÍŽĎKA: Eagle’s Nest – Hochalpenstrasse – Mirabilandia
Jelikož se pomalu, ale jistě, blíží nová sezóna, je načase pokročit s plánem, který tady loni vybublal v záhadně založeném tématu Hochalpenstrasse. Protože různí lidičkové navrhovali různé varianty a aktivity v průběhu plánovaného letního kabriovýletu, myslím si, že nejlepší prostě bude, aby každý tuhle projížďku pojal podle svých chutí, nálady a finančních možností. A aby bylo možné udělat si obrázek, snažila jsem se vyhledat co nejvíce informací, hlavně o vzdálenostech a cenách.
[příspěvků - 73 | četlo - 25558] celý článek...

22.02.2008 - Srazy - Tomáš Tureček
Připravované srazy v roce 2008
Většinou už máte všechny termíny letošních srazů poznamenány v kalendáři, případně se Vám zobrazují na hlavní stránce, ale pro úplnost uvádím již tradiční velké akce. Je to již 4 sezóna a doufám, že se nás opět setká nějaké to rekordní množství. Takže ZIMO děkujeme odejděte, LÉTO ať už jsi tu natotata ;)
[příspěvků - 18 | četlo - 32177] celý článek...

24.01.2008 - Srazy - Aleš Nowak
Cabrio na JADRANU 2008
Rok nám ujíždí pod koly a máme před sebou pomalu další sezonu a další srazy a srazíky. Jedním z plánovaných srazů v roce 2008 bude také druhý ročník srazu „CABRIO NA JADRANU 2008“. Letošní Chorvatský sraz bude v překrásném prostředí MAKARSKÉ riviery v Baško Polje.
[příspěvků - 36 | četlo - 26811] celý článek...

14.01.2008 - Srazy - Jindřich Kuchta
1. Cabrio plesání
Zdravím Vás všechny! Již v loňském roce jsem si pohrával s myšlenkou uspořádat nějakou společenskou akci, pro nás kabrioleťáky, v zimním období. Tato myšlenka mě přiměla letos trochu jednat, a ne jenom kecat. Sice jsem začal trochu pozdě, ale přeci. Něco se podařilo zajistit, a to je to hlavní.
[příspěvků - 70 | četlo - 26801] celý článek...

10.01.2008 - Moje auto - Igor Zajíček
Leonardo versus Báron
Jak už napovídá název článku, rozhodl jsem se po několika letech provozu zhodnotit dva poměrně rozdílné kabriolety: Opel Astra, kterou vlastním již sedmým rokem a Chrysler LeBaron, kterého mám v trvalé péči a řekněme k dlouhodobému užívání od května 2006.
[příspěvků - 15 | četlo - 28115] celý článek...

18.12.2007 - Články - Ježíšek
Letos na to ..., Váš Ježíšek
Tak a je zase rok v p... ehm... tedy: Tak se nám rok s rokem opět sešel a já jsem tady znovu pln očekávání jaký kraviny si zase vymyslíte letos. Tedy... pardon samozřejmě myslím... jaká fantastická přání budete letos opět mít.
[příspěvků - 34 | četlo - 26110] celý článek...

18.11.2007 - Moje auto - Kačka Křížová
Žiju (s) Fordem
Zhruba před sedmi lety jsem měla to štěstí, že se mi práce stala koníčkem, začala jsem pracovat v jednom autoservisu. Rukama mi prošla spousta automobilek, jen jedna se mi vryla do srdce a to "FORD".
[příspěvků - 56 | četlo - 28071] celý článek...

04.11.2007 - Články - Tomáš Tureček
Vánoce ještě nejsou, ale už diskutujeme…
Tento článek volně navazuje na předchozí část, kde jsme si řekli hlavní novinky a dnes bych se s Vámi podělil o nějakou sumarizaci návrhů a nápadů, které postupně vznikali ve fóru. Dále bych tímto článkem, chtěl dát vědět i členům, kteří do diskusního fóra nechodí.
[příspěvků - 40 | četlo - 26127] celý článek...

14.09.2007 - Články - Tomáš Tureček
Vánoce ještě nejsou, ale už nadělujeme…
Do Vánoc je sice daleko, ale byl nejvyšší čas udělat pár inovací a změn na webu a jelikož je jich vícero, je lepší informovat Vás pomocí článku.
[příspěvků - 31 | četlo - 26103] celý článek...

29.08.2007 - Srazy - Roman Veverka
3. prostě sraz Beroun
Dle rad starších a zkušených opakuji to, co se mi před dvěma roky zrodilo v hlavě. Uspořádat ničím neorganizovaný Prostě sraz Beroun. Tentokráte již 3 !!!
[příspěvků - 98 | četlo - 27400] celý článek...

| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 |

 
Hlavní stránka | Články | Členové | Fotogalerie | Srazy | Bazar | Fórum | Kniha návštěv | e-Shop | Partneři | Download | Šifry | Odkazy | SMS | Kontakty
© 2004 - 2024, Cabrio Club - všechna práva vyhrazena, optim. roz. 1024x768 | ISSN 1214-9470
webhosting: Český hosting | webdesign: pixelservice.com