Přihlášení uživatele
Uživatelské jméno Heslo
Nová registrace >>
Podpořte tento CLUB
Hlavní stránka Články Členové Fotogalerie Srazy Bazar Fórum Kniha návštěv e-Shop Partneři Download Šifry Odkazy Kontakty
 
Právě je on-line 76 kabrioleťáků. Dnes má svátek Taťána, zítra Arnošt. Pátek  29. března 2024
 
 
Katalog KABRIOLETŮ

Vyber automobilku :

Blížící se k@brioakce  
Brno - zahájení sezóny (za 9 dnů)
20. ročník Královického srazu kabrioletů (za 113 dnů)
CABRIO POINT 2024 (za 128 dnů)
Zboží v e-Shopu
Vlajka - tmavě modrá
další zboží...Cena : 80,- Kč
Online uživatelé
Partner Cabrio Clubu
Aktuality
Soutěž MOJE AUTO
Zima je na krku a abychom si zkrátili dlouhé zimní večery, vymysleli jsme pro Vás soutěž, u které se zabavíte a máte možnost vyhrát i zajímavé ceny.
více informací... [27.10.2014]
---------------------------------------------------------------
Shrnutí kabriosezóny 2014
Bohužel je tu zase po roce podzim a mnozí z nás i přes krásné Babí léto uložili své Miláčky bez střech k zimnímu spánku a přichází pro ně smutné období bez sluníčka a větru ve vlasech.
více informací... [19.10.2014]
---------------------------------------------------------------
Ukončení sezóny v Brně
Rozloučení s létem 2014 na tradičním místě.
více informací... [04.10.2014]
K@briofóóór
Kdyby lidé nebyli tak závistiví, zlí a lakomí, tak by jedna ženská stačila pro celou vesnici.
Tapety na plochu
další tapety naleznete tady
Statistiky
Clanek

   4. Cabrio Meeting Žacléř

Rok utekl jako voda, a tak tu máme článek s profilem dalšího žacléřského srazu. Jako vždy se jedná o akci zaměřenou na pohodu, popovídání s kamarády, příjemnou vyjížďku....a jídlo, málem bych zapomněl. Opět na nás čeká nejen venkovní grilování, pestrost by měla být zaručena. Nemá cenu se asi rozepisovat, většina účastníků už ví, do čeho jde. Je tu jediný rozdíl, a to uměle omezený počet aut. Kdo byl vloni, tak ví, že to již bylo na hranici zvládnutelnosti a prostoru, navíc letos máme k dispozici o pět pokojů méně a také cíl spanilky není nafukovací. Limit je pro to 35, maximálně 40 aut, proto moc neváhejte s registrací :)

12. – 14. 06. 2009

Program je klasický:

pátek - příjezd (i když někteří se rozhodli dorazit již ve čtvrtek, to samozřejmě též není problém), večeře, posezení, volná zábava, možno nějaký film na projektoru apod.
sobota – snídaně, mezi 10:00 a 10:30 výjezd na spanilku, v odpoledních hodinách návrat, opět jídlo, zábava...no co budu povídat
neděle – ještě přemýšlím, zda nějaký extra program, či ne, většina stejně hned po probuzení a snídani odjede :( Takže asi operativně podle nálady a utahanosti lidí :)

Info ke spanilce:

Vyrážíme po desáté hodině, jede se přes Bernartice, Trutnov, Adršpach a Teplice nad Metují do obce Skály, kde máme domluveno parkování přímo na nádvoří zámečku Bischofstein.

Setkal jsem se tam s nebývalou vstřícností a ochotou, proto prosím o maximálně slušné chování včetně omezení hlasité hudby apod. I kvůli tomu, že tam nebudeme sami, koná se tam ještě cyklistický závod o 300 účastnících, takže docela frmol. Na druhou stranu máme zajištěné publikum :). Nad zámkem je pak možno vylézt do skal, kde jsou zbytky někdejšího hradu, navíc je odsud pěkná vyhlídka do okolí.

Vzhledem k terénu a převýšení silně doporučuji pevnou sportovnější obuv. Součástí zámku je i restaurace, kde se můžeme občerstvit či naobědvat, dal jsem si zkušební pokrm a byl jsem nadmíru spokojený s kvalitou i přístupem obsluhy.

Zastávku vidím tak na jednu až dvě hodiny. Poté se vydáme zpět do Teplic a odsud přes Českou Metuji, Stárkov, Malé Svatoňovice a Trutnov (vč. náměstí) zpět do Žacléře.

Statistické údaje: 1. část 46 km, 2. část 56 km => celkem spanilka 102 km. (mapka spanilky)

Ubytování:

na ubytovně, jako vždy, pokoje po čtyřech (možno méně i více, dle dohody a nálady). Místo konání akce v přízemí stejné budovy, čili žádně problémy s přesuny apod. Parkování buď za objektem nebo v řadě za ním. Zde je k dispozici plánek, jak se kam dostat. Cena ubytování je 200,- Kč (+10,- poplatek obci) za osobu a noc.

Stravování:

Klasicky formou rautu, každý si bere, co hrdlo ráčí, při hezkém počasí gril venku včetně sezení. Samozřejmě k dispozici je spousta rozmanitých pochutin. Tato hromadná strava jde na jeden účet, který se pak vydělí počtem strávníků a každý zaplatí jeden díl. Je to určitě výhodnější, než si platit svá jídla po jednom za normální restaurační ceny. Zpravidla náklady na jednu osobu vychází mezi 500,- – 1000,- Kč, samozřejmě se tam nepočítá pití, to si každý bere na svůj účet.

Jen pro navnadění: od kuchaře jsem zaslechl cosi o kolenech, kachýnkách, uzeném...atd., každý by si měl přijít na své.

Kdo potřebuje trochu inspirace či ještě váhá, zda jet, přidávám galerie z minulých akcí: 2008 | 2007 | 2006.

Na závěr chci vyjádřit poděkování členu bidaz3 za tip na Bischofstein, je to tam skutečně parádní!

Sledujte rubriku Žacléř ve fóru. Aktuální info se tam vždy objeví první.

 Člen č.  Jméno  Vzkaz Osoby Pá So Ne 
[015] Caddy + Giani Asi se stavim :)2AAA
[1581] Alesh vlajková loď :)2AAA
[1137] Babča + Doník s psiskama :)2AAA
[1643] Bawson od čtvrtka1AAA
[521] bidaz3 jen na spanilku, hodně jsem s ní pomohl :)2NAN
[226] BOBES Jediný, kdo byl zatím na každém1AAA
[286] dědeček jedu!1AAA
[657] Deninka už tam budem? :)1AAA
[337] doktor Přijedu v sobotu a ukážu rámečky :)1NAA
[1630] DRANZZI nespím a nejím...2AAA
[869] fonta ja jsem ten sponikuv kamos :)1AAA
[2028] Kecan+Andrea tak nas tu mate :)2NAN
[1771] kimi to bude divoky :-D1AAA
[1562] Koťo nenechám si to ujít a mám dvoulůžák :)2AAA
[426] MX fireshow bude :)1AAA
[66] Ota na druhé straně Síly....1AAA
[737] pastiqa tentorkat si s sebou vezmu boty :-D1AAA
[1509] prcek ja se vás skoro bojim :)1AAA
[897] roverider chci klidný pokoj :)1AAA
[954] S.a.f.a. taky od čtvrtka2AAA
[799] Sova bez spaní...2AAA
[005] Sponík Jsem rumová víla...a taky čtvrteční1AAA
[1242] Sum a ja ten ctvrtek nepokazim :)1AAA
[nevím] canlu respekt2AAA
[1054] Kamil Partač Doufam že už nam to konečně vyjde...zdravime Všechny!2NAN
[688] Olii05 :o)1NAA
[1979] Baluk olé2AAN
[1549] Anytek +Andrejka?+Srstka snad dorazime :) a chci aby bylo hezky!!!! jasný:)3AAN
[1951] piggy Beru 12 litrů slivovice1AAA
[2089] Koki Muj prvni1AAA
[] Tomáš Dufek těším se na nějaké mercedesy v cabriu1NAN
[2085] Jenda jen na spanilku1NAN
[P-2025] ROMAN DREXLER 1AAN
[1285] Miroslav bašek Bohužel přijedem jenom na spanilku a prohlídnout si auta a včer zas pojedem2NAN

Celkem se přihlásilo 49 kabrioleťáků, cca 34 autíček.

08.06.2009
Radek Beneš

 [ Zpět ]


Průměrná známka: 2.99
Celkem hodnotilo: 2537
Hodnocení článku:
nejlepší [ 1 | 2 | 3 | 4 | 5 ] nejhorší
   

Jméno
E-mail
Opiš kód :    
Text
*)
   
Tento kabrioleťák si jezdí ve voze tovární značky BUICK. Caddy 12.06.2009 14:01:19
Aktualni pohled na ZAclerske namesti je mozne sledovat online zde
Tento kabrioleťák si jezdí ve voze tovární značky BUICK. Caddy 10.06.2009 22:56:37
Takze sem davam podrobyn rozpis ucasti a take orientacni rozpis pokoju....jakekoliv nesrovnalosti mi prosim hlaste, co se tyce poctu osob, ktere noci tam spite atd...co se tyce pokoju, je to spis orientacni, abych videl volne misto, samozrejme mi muzete napsat vyhrady :)
Tento kabrioleťák si jezdí ve voze tovární značky nic. prcek 10.06.2009 15:03:27
sraz ohrozen,dnes me spadla 400 kilova paleta na prsty,ale bude se snazit se dat do kupy.notas muzu vzit,to neni problem :)
Tento kabrioleťák si jezdí ve voze tovární značky Mercedes. Kecan + Andrea 10.06.2009 14:18:44
musí se dostat na světlo světa!!!! hahahahaha!!!! to musím vidět. nebojte se vám nebudu smát!! :-)))))))))))))))
Tento kabrioleťák si jezdí ve voze tovární značky Mazda. Sponik 10.06.2009 13:19:03
Caddy: zliskat se chcem všichni a taky doufám že budem zliskaní dřív než se dostane tahle produkce s Poděbrad na světlo světa :D
Tento kabrioleťák si jezdí ve voze tovární značky BUICK. Caddy 10.06.2009 12:36:10
Koťo: to jo :(( dědeček: aha, nejaky kompromitujici material..mi chvili trvalo, nez jsem to pochopil, ja napered myslel, ze se sponik chce tak zliskat, ze tam nic nebude v bezpeci :)))
Tento kabrioleťák si jezdí ve voze tovární značky BUICK. Caddy 10.06.2009 12:35:23
Sponik: Ty mi jako vyhrozujes?? :))))
Tento kabrioleťák si jezdí ve voze tovární značky Ford. dědeček 10.06.2009 11:13:28
Tady propuká nějaká averze vůči přehrávačům?????? Vždyť tam nic není,jenom celá kolona spanilky a pak asi půl hodiny tam nějací značně unavení tanečníci předvádějí své tance na stolech. Docela dobrý, dá se na to koukat.
Tento kabrioleťák si jezdí ve voze tovární značky OPEL. Koťo 10.06.2009 10:28:21
pan Holub bude chýbať. :(
Tento kabrioleťák si jezdí ve voze tovární značky Mazda. Sponik 10.06.2009 10:04:47
Caddy: vzhledem k bezpečnosti tvého PC i tvé nechej všechno co přehrává kulatý placky doma :o)
Tento kabrioleťák si jezdí ve voze tovární značky BUICK. Caddy 10.06.2009 08:58:17
dědeček: beru svuj comp, jako vzdy, snad i projektor...CD problem nejsou, DVD ten krumpl moc nezvlada, ale uvidime...
Tento kabrioleťák si jezdí ve voze tovární značky Ford. dědeček 10.06.2009 06:41:46
Caddy - zajisti prosím pokud je to možné nějaký přehrávač na DVD a CD.
Tento kabrioleťák si jezdí ve voze tovární značky AlfaRomeo. fonta 09.06.2009 23:32:53
Bawson, kachynka na rumu mnaaaaam :D uz at sme tam
Tento kabrioleťák si jezdí ve voze tovární značky BMW. Bawson 09.06.2009 22:39:25
Caddy,můžu tě o něco poprosit?,,,,už sem nic nepiš pač takhle to mám těžké s nedočkavostí a ty ještě s kachynkou kolínkem a kdesi cosi kdo to má číst.A le na druhou stranu tu kachýnku pěkně na talíři podlejt rumečkem uuuuuuuufffffff
Tento kabrioleťák si jezdí ve voze tovární značky Mazda. Sponik 09.06.2009 13:36:17
Caddy: tak řekni manželce at ti kupuje větší že ti ještě roste :D:D:D
Tento kabrioleťák si jezdí ve voze tovární značky Ford. Deninka 09.06.2009 13:14:55
A už tam budem???
Tento kabrioleťák si jezdí ve voze tovární značky nic. kimi 09.06.2009 11:38:13
caddy: tak u mě si to vystihl naprosto dokonale:D:D:D
Tento kabrioleťák si jezdí ve voze tovární značky BUICK. Caddy 09.06.2009 11:10:24
Sponik: mne jsou maly kazdy trenky :-P ;) :-D
Tento kabrioleťák si jezdí ve voze tovární značky Mazda. Sponik 09.06.2009 10:55:04
Caddy: já ti dám víla až ti budou trenky malý ty! :D:D
Tento kabrioleťák si jezdí ve voze tovární značky Mercedes. Kecan + Andrea 09.06.2009 10:43:13
Caddy: v poho, jen aby pak nedošlo ke zbytečným potížím, raději to hlásím předem :-)) ale jinak se moc těšíme!
Tento kabrioleťák si jezdí ve voze tovární značky BUICK. Caddy 09.06.2009 10:40:54
Kecan+Andrea: ok...jeste se to musi trochu doladit :)))
Tento kabrioleťák si jezdí ve voze tovární značky Mercedes. Kecan + Andrea 09.06.2009 10:39:08
Caddy u nás si napsal, že jedeme na celý víkend a my jedeme jen na sobotu :-))ale asi to tolik nevadí, protože pokoje stejně neblokujeme, takže v sobotu ráno jsme tak jako na koni!! né že nám ujedete kdybychom se někde zasekli cestou!!!!!!!!!!!! Boobááášeššek Milááášek má na mě kdyžtak kontakt :-))))
Tento kabrioleťák si jezdí ve voze tovární značky BMW. Boo 09.06.2009 05:02:04
Ty voe..co to je? "chci 21"?:D Vypadám jako nadržený hulvát..:D Měl si tam napsat "chci 15 nebo 18":D
Tento kabrioleťák si jezdí ve voze tovární značky BUICK. Caddy 09.06.2009 00:03:27
Tak je to tady...vsechno info.. + registracni formular...pro ty, kterym to nedoslo, tak az po Suma jsme to vyplnil ja sam, co uz mam predregistrovane, takze ty hlody nepsali primo majitele nicku :) A podotkyam, ze kdyz s emi bude zdat lidi uz moc, registrace stopnu. Ale snad se nejak poskladame, aniz bych nekho zklamal :)

 
Hlavní stránka | Články | Členové | Fotogalerie | Srazy | Bazar | Fórum | Kniha návštěv | e-Shop | Partneři | Download | Šifry | Odkazy | SMS | Kontakty
© 2004 - 2024, Cabrio Club - všechna práva vyhrazena, optim. roz. 1024x768 | ISSN 1214-9470
webhosting: Český hosting | webdesign: pixelservice.com