Přihlášení uživatele
Uživatelské jméno Heslo
Nová registrace >>
Podpořte tento CLUB
Hlavní stránka Články Členové Fotogalerie Srazy Bazar Fórum Kniha návštěv e-Shop Partneři Download Šifry Odkazy Kontakty
 
Právě je on-line 157 kabrioleťáků. Dnes má svátek Taťána, zítra Arnošt. Pátek  29. března 2024
 
 
Katalog KABRIOLETŮ

Vyber automobilku :

Blížící se k@brioakce  
Brno - zahájení sezóny (za 8 dnů)
20. ročník Královického srazu kabrioletů (za 112 dnů)
CABRIO POINT 2024 (za 127 dnů)
Zboží v e-Shopu
Prošívaná zateplená vesta CABRIO
další zboží...Cena : 700,- Kč
Online uživatelé
Partner Cabrio Clubu
Aktuality
Soutěž MOJE AUTO
Zima je na krku a abychom si zkrátili dlouhé zimní večery, vymysleli jsme pro Vás soutěž, u které se zabavíte a máte možnost vyhrát i zajímavé ceny.
více informací... [27.10.2014]
---------------------------------------------------------------
Shrnutí kabriosezóny 2014
Bohužel je tu zase po roce podzim a mnozí z nás i přes krásné Babí léto uložili své Miláčky bez střech k zimnímu spánku a přichází pro ně smutné období bez sluníčka a větru ve vlasech.
více informací... [19.10.2014]
---------------------------------------------------------------
Ukončení sezóny v Brně
Rozloučení s létem 2014 na tradičním místě.
více informací... [04.10.2014]
K@briofóóór
Pátek 18.30
Manžel: Drahá, co kdyby jsme si udělali senzační víkend?
Manželka: Jasně, miláčku? Co mám dělat?
Manžel: Kup mi basu piva a odpal k matce
Tapety na plochu
další tapety naleznete tady
Statistiky
Clanek

   6. Prostě sraz Beroun

Zdarec lidičky, tak opět to klasické klišé rok se s rokem sešel a bla bla bla bla ...

Takže jednoduše řečeno – něco malinko k informacím ke srazu jako celku

T E R M Í N : 10. 9. 2010 - 12. 9. 2010
M Í S T O : A U T O K E M P V I Š Ň O V Á - H Á J E K
R O Z T O K Y U K Ř I V O K L Á T U

Ubytování – v chatkách – volné již jen 4, 5ti a 6ti lůžkové chatky

Ceny chatek :
4 l. – 460,- Kč / noc
5 l. – 560,- Kč / noc
6 l. – 660,- Kč / noc
2 l. – jsou již obsazeny (bohužel – Ti co si je u mne rezervovali tak je mají)

(k rezervaci chatek opět zaktivním fóru – „sraz Beroun – chatky rezervace“, kde budu udržovat seznam dle kterého budou chatky následně na srazu vydávány a placeny – nemusíte tedy nikam volat a nic shánět)

Teď něco málo k programu :

Pátek : Příjezd do kempu, nastěhování do kempu, vypití kempu ...
Sobota : v 9:45 výjezd na tradiční spanilou jízdu, v cca 10:30 zastávka v Nižborské sklárně Rückl, kde proběhne exkurze již zmíněné sklárny (vstupné na osobu 70,- Kč – v ceně skleněný dáreček), parkování vozů přímo v areálu sklárny, po ukončení exkurze pokračování spanilky zpět směrem do kempu před hrad Křivoklát … Po návratu do kempu případní zájemci mohou nafouknout čluny a zúčastnit se (dle počasí a nálady) také již skoro tradiční druhé spanilé jízdy – splavení Berounky od Rozvědčíka do kempu. Vůz se opět pokusím zajistit…. No a večer opět
Neděle : Odjezd...

Co se kempu týče, tak jak jsem již prozradil ve fóru – kemp se letos rozhodně zlepšil – personál kompletně vyměněný – jak kuchaři, tak i obsluha – mám slíbeno, že prý v pátek vydrží do 05:00 hod a v sobotu alespoň do 04:00 hod. Dále se také vyměnil způsob zásobování kuchyně, a tak proto si můžeme dopřávat takových dobrot jako krom minutek a hotovek také – pečené vepřové kolínko, či 1kg vepřových pečených žebírek za 120,- Kč atd. Což si myslím, že je velmi lákavé … Dále se opravili a otevřeli nové sociálky - klíče budou umístěny na chatkách – původní sociálky fungují beze změn ...

A ještě něco malinko k té organizaci – vzhledem k veliké komplikaci a nevstřícnosti Berounské PČR není tato akce, ani spanilá jízda ohlášeny – jedeme tudíž každý na své triko – o to zvlášť prosím všechny účastníky, aby opravdu dodržovali v rámci možností zákon o provozu na pozemních komunikacích … Co všechno letos budete platit ??? – Nic … - no tak to sice až tak úplně ne, ale zaplatíte si za ubytování – každý sám, dále pak pro zájemce budeme vybírat předem vstupné do sklárny – 70,- Kč/osoba, krom tohoto a útraty ve výčepu již skutečně nic ...

Tak se tedy na Vás všechny moc těšíme a už aby to bylo ... (za námi :-D)

 Člen č.  Jméno  Vzkaz Osoby Pá So Ne 
[050] Danielson chci steak!!!!!!!!!!!!!2AAA
[2322] Afrouš a Lůca jasně,letošní premiéra v Berouně...jen objednej počasí...stále máme díry ve střeše po kroupách...ale co...střecha patří do kamen:-)))Kolenoooo,mnam2AAA
[1643] Bawson Jak jinak že.................1AAA
[1763] matěj už už abyto bylo1AAA
[286] Dědeček a Dáša poslední sraz, pak už zase ta blbá zima.2AAA
[025+747] Chaser.+Zvire.+Herák bude to náročný, ale přechlastat se to musí, i kdyby trakaře padaly...2AAA
[974] mili ...........1AAA
[2407] Anyss Jedůůů, bohužel ještě né svým, ale jedůůů :-)1NAN
[2028] Kecan Hlavně at je pekné počasí a sluníčko... :-)1NAN
[2404] Medvěd20 Je to první sraz na krerý se chystám tak doufám že to bude pecka3AAA
[035] Daniel stavim se na kus řeči :-))1AAA
[1805] Franta Nauš 2NAN
[006+170] Jéňa a Kikina to bude jízda a plavba!!!!!!!2AAA
[657] Deninka se tak těšííííííím:o)1AAA
[1771] Kimi a Standa už se moc těšíme :-)))))2AAN
[] Tinka Netusim ako to tu funguje, lebo som uplne nova, tak snad mi niekto pomoze sa zorientovat a spoznat s ludmi :1AAA
[185] Kája + děti já chci na vodu :-)2AAA
[2389] Buchy Těšíme se........2AAA
[]  1NNN
[2052] Miloušek Pečené kolínko z čuníka to teda joooooo!1AAA
[071] Dendy Jedem :-))1AAA
[1043] ajka25 dorazíme za každého počasí a za každé situace :-)2AAA
[1979] Baluk ruuuuuuuum1AAA
[1951] PIGGY to sem zvedavej, jestli zase vychlastame vazu s medvidkama a s hnojivem1AAA
[2487] MÁRA, Angee, Tomáš, Romča A pršet nebude!!!4AAA
[930] Ládis + Ilča + (Oskar) Prosil bych krásné slunečné podzimní počasí a mraky burčáku!2AAA
[1670] Doník ... už?.....5AAA
[2427] Kopí Počasí rozhodne jak dlouho se zdržíme :-)2AAA
[1111+2222] JayJay + Sharka Čluny každopádně s sebou! :o)2AAA
[1285] Mirvis.Péta,Milda,Anička Už tam budem???4AAA
[022] Newmik ...schovejte megafony... :-)))1AAN
[2070] Jirka vidim to pozitivne... :)1AAA
[2025] Roman tesim se1NAN
[2255] Švédi hodne piva a slunce nad hlavou5ANN
[1718+2121] Klejda + Lussyly Když se nepojede na vodu, tak ten rum vypijeme na souši...2AAA
[2495] ccclovicek 3NAN
[2341] leoš 1AAA
[2494] Roman Iška Jak si mám rezervovat 4 místnou chatku ? :)2AAA
[1456] George_D Na sračkyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy................Leni nejede :D3AAA
[954] S.a.f.a Tak valím i s člunem...1AAA
[039] Blackbird aspoň kdyby nesněžilo...1AAA
[1733]  sluníčko nad hlavou1NAN
[]  1NNN
[811] Petr Kajer 2NAN
[799] Sova & Sid Zase bez Sovy...2AAA
[789] Beranci .... no alespoň jeden zástupce musí jet1NAN
[826] Dalibor a Janča bla , bla , bla spanilak 9,45? to máme jěště půlnoc2AAA
[214] Drevokocur ... aha, taky bych asi mohl přijet ... co ???1AAA
[2094] Ákoš Za hodinku jedem.2AAN
[482] Wenda Bude hezky tak vezmu na vylet 2 nove cleny rodiny :)2NAN
[1381] JohnyGoe & Spálená Mája Už máme zabaleno,za chvilku jedéém2AAA
[]  0NNN
[]  0NNN
[]  0NNN

Celkem se přihlásilo 92 kabrioleťáků, cca 54 autíček.

27.08.2010
Drevokocur, Oslík, Daniel

 [ Zpět ]


Průměrná známka: 3
Celkem hodnotilo: 3819
Hodnocení článku:
nejlepší [ 1 | 2 | 3 | 4 | 5 ] nejhorší
   

Jméno
E-mail
Opiš kód :    
Text
*)
   
Tento kabrioleťák si jezdí ve voze tovární značky BMW. Newmik 12.09.2010 19:25:11
Díky za pohodovej sraz jako vždy!
Tento kabrioleťák si jezdí ve voze tovární značky BMW. Akos 10.09.2010 14:28:25
Za hodku jedem.
Tento kabrioleťák si jezdí ve voze tovární značky Peugeot. Anyss 10.09.2010 11:06:19
My snad nakonec taky dorazíme...ještě nevím jestli pojedeme spanilku,protože přecejen dobírám antibiotika, ale asi Vás přijdeme na otočku aspon pozdravit... :-)
Tento kabrioleťák si jezdí ve voze tovární značky BMW. Bawson 10.09.2010 10:58:35
Tak jdu na to,pro auti do garáže a jedéééééééém....
Tento kabrioleťák si jezdí ve voze tovární značky BMW. Drevokocur 09.09.2010 13:52:50
Ještě jedna aktuální informace ohledně srazu !!! Možná jsem trochu zkreslil ceny chatek a proto se opravdu velice omlouvám - teď jsem našel správný ceník a vypadá to, že 4 lůžková a 5-ti lůžková chatka bude celkem o 20,- Kč dražší než jsem uváděl ve článku; Dále pak ještě možná budeme muset zaplatit nějaké drobné obci a za vzdušné - prostě to co se platí standardně ve všech kempech - raději to zde píši, aby mne pak nekamenovali u záchodků s tím že jsem sliboval jiné ceny ... Opravdu se za toto omlouám, vzhledem k tomu, že se jená o sraz automobilů - mám přislíbeno jako každý rok, že za vozidla se platit v kempu nic nebude ...
Tento kabrioleťák si jezdí ve voze tovární značky BMW. Drevokocur 08.09.2010 18:46:53
George_D : chajdu máte... počítám s Váma chlape ...
Tento kabrioleťák si jezdí ve voze tovární značky BMW. George_D 08.09.2010 10:01:32
Klidně si vemu stan, ale jestli máš pro nás chajdu, tak jsme jen 3 a jednu buznu k nám můžeš ještě vecpat................ale leze po mě bacil, snad ho do patku setřesu kua :/
Tento kabrioleťák si jezdí ve voze tovární značky BMW. Drevokocur 07.09.2010 15:01:53
U P O Z O R N Ě N Í ! ! ! ! Vzhledem k situaci, že se snad poprvé za celou historii tohoto srazu podařilo skoro úplně zarezervovat všechny chatky co jsou v kempu mám jednu organizační věc : Protože věřím, že se určitě najdou lidičky, kteřá mají chatku zarezervovanou, ale z jakéhokoli důvodu nebudou moci dorazit, vyhlašuji následující pravidlo - chatky jsou rezervovány do pátku do 19:30 hod !!! pokud "majitel" chatky nedorazí do tohoto času, nebo alespoň nedá dopředu vědět (stačí i zavolat - Drevokocur 739040059) bude chatka předána případným zájemcům, kteří dorazí, ale chatky na ně již nevyšly !!! Prosím o vzetí na vědomí ... Nerad bych, aby někteří z nás spali pod stanou a přitom nakonec zůstali prázdné chatky ... Chápu, že lidičky, kteří nedorazí to třebas určitě nedělají úmyslně, ale vzhledem k organizaci nemohu jinak ... Díky za pochopení...
Tento kabrioleťák si jezdí ve voze tovární značky Renault. hanzi 02.09.2010 22:28:44
neeee. příští víkend má být hezkyyyyy.... určitě :-D
Tento kabrioleťák si jezdí ve voze tovární značky FIAT. Gerry 01.09.2010 21:10:57
Bawson: jo-přesně to jsem měl na mysli ;D
Tento kabrioleťák si jezdí ve voze tovární značky Renault. Afrous a Lůca 31.08.2010 19:24:46
Pluh...lyže a vafky
Tento kabrioleťák si jezdí ve voze tovární značky Ford. dědeček 31.08.2010 15:59:36
Letos tam budem asi stavět sněhuláka. Beru si topení.
Tento kabrioleťák si jezdí ve voze tovární značky BMW. Buchy 31.08.2010 08:41:46
na Beróóóóun...
Tento kabrioleťák si jezdí ve voze tovární značky BMW. Bawson 30.08.2010 22:00:40
rohlik...
Tento kabrioleťák si jezdí ve voze tovární značky FIAT. Gerry 30.08.2010 20:06:31
Beroun...

 
Hlavní stránka | Články | Členové | Fotogalerie | Srazy | Bazar | Fórum | Kniha návštěv | e-Shop | Partneři | Download | Šifry | Odkazy | SMS | Kontakty
© 2004 - 2024, Cabrio Club - všechna práva vyhrazena, optim. roz. 1024x768 | ISSN 1214-9470
webhosting: Český hosting | webdesign: pixelservice.com