Přihlášení uživatele
Uživatelské jméno Heslo
Nová registrace >>
Podpořte tento CLUB
Hlavní stránka Články Členové Fotogalerie Srazy Bazar Fórum Kniha návštěv e-Shop Partneři Download Šifry Odkazy Kontakty
 
Právě je on-line 123 kabrioleťáků. Dnes má svátek Rostislav, zítra Marcela. Pátek  19. dubna 2024
 
 
Katalog KABRIOLETŮ

Vyber automobilku :

Blížící se k@brioakce  
20. ročník Královického srazu kabrioletů (za 91 dnů)
CABRIO POINT 2024 (za 106 dnů)
Cabrio WEEKEND TUŠŤ 2024 (za 147 dnů)
Zboží v e-Shopu
Urban Trooper Fully Lined Cap
další zboží...Cena : 235,- Kč
Online uživatelé
Partner Cabrio Clubu
Aktuality
Soutěž MOJE AUTO
Zima je na krku a abychom si zkrátili dlouhé zimní večery, vymysleli jsme pro Vás soutěž, u které se zabavíte a máte možnost vyhrát i zajímavé ceny.
více informací... [27.10.2014]
---------------------------------------------------------------
Shrnutí kabriosezóny 2014
Bohužel je tu zase po roce podzim a mnozí z nás i přes krásné Babí léto uložili své Miláčky bez střech k zimnímu spánku a přichází pro ně smutné období bez sluníčka a větru ve vlasech.
více informací... [19.10.2014]
---------------------------------------------------------------
Ukončení sezóny v Brně
Rozloučení s létem 2014 na tradičním místě.
více informací... [04.10.2014]
K@briofóóór
Voják jde na svůj první seskok a je nervózní. Důstojník to vidí a říká: "Nic se nebojte, až vyskočíte, tak zatáhněte za tuhle žlutou šňůrku. Když se nic nestane, tak zatáhněte za červenou - to je záložní padák. A pokud by se ani potom nic nestalo, nic se nebojte, dole je trampolína."
Tak voják nastoupí do letadla. Vyletí dost vysoko a vyskočí. Zatáhne za žlutou šňůrku a nic. Zatáhne za červenou šňůrku a zase nic. Tak upře pohled směrem dolů a vyhlíží trampolínu. Tak letí a letí a potká v protisměru chlápka s cigaretou. Ptá se ho: "Prosím vás, je dole trampolína?"
"Já nevím, já jsem z plynárny!"
Tapety na plochu
další tapety naleznete tady
Statistiky
Clanek

   Autokemp LUČINA

AKTUALIZOVÁNO !!!! ZMĚNA MÍSTA (Ze Slovenska na Moravu) !!! Tak, kabrioleťáci! Protože léto je narozdíl od zimy krátké, rozhodli jsme se, že bychom se mohli v přátelském duchu potkat v kempu na Slovači. Protože akce Martina Píra před rokem byla velmi rodinně pohodová, je tu nabídka na potkání.

Kdy : 16. - 18.08.2013
Kde : http://www.autokemplucina.estranky.cz/

Nejedná se o sraz, ale prostě, kdo chce, tak ať v tomto termínu přijede.
Program? Prostě volně dle momentální nálady - klasicky pokec, využití nabídky kempu a okolí, v sobotu projížďka kamkoliv po okolí, žrádlo a pohoda.

Pár technických věcí:
Protože se nejedná o sraz, ale opravdu o setkání, vše je na těch, kdo chtějí přijet. Takže každý si domluví a zarezervuje třeba chatku a brnkne si o případné další info na telefonu, který je uveden na stránkách kempu.

Po telefonickém dotazu mi bylo řečeno, že momentálně jsou pro tento termín volné chatky pětimístné i čtyřmístné. Webovky jsou myslím naplněné informacemi dostatečně.

Vzdálenosti:
- Od bývalých státních hranic 42 km
- Z Olomouce mimo dálnici 117 km
- Z Ostravy 24 km mimo dálnici
- Z Blavy mimo dálnici 264 km a 39 metrů

 Člen č.  Jméno  Vzkaz Osoby Pá So Ne 
[036] Uncle :-)1AAA
[005] Spoňajz+Martinka :o)2AAA
[2153] kubo :-)2AAA
[191] Milhaus+Petrša :-(5AAA
[2801] Jana a René chatka rezervovana2AAA
[2888] Mirek 1AAA
[1643] Paťas (Bawson) - Jája ;-)2AAA
[065] Pacík+Martinka pokud má někdo volný podval, "dojedem" kabrem ... jinak plechovkou :/2AAN
[] machulik když se zadaří tak 2 cábra4AAA
[2885] Diego když půjde vše hladce,tak v sobotu ráno vyrazíme2NAA
[]  0NNN

Celkem se přihlásilo 23 kabrioleťáků, cca 11 autíček.

22.07.2013
uncle Igor, Sponik

 [ Zpět ]


Průměrná známka: 2.98
Celkem hodnotilo: 4748
Hodnocení článku:
nejlepší [ 1 | 2 | 3 | 4 | 5 ] nejhorší
   

Jméno
E-mail
Opiš kód :    
Text
*)
   
Tento kabrioleťák si jezdí ve voze tovární značky nic. 안전놀이터 11.07.2023 07:05:36
You have written the perfect post. This blog has a lot of fantastic posts. I leave my blog address below. Be sure to visit. 안전놀이터
Tento kabrioleťák si jezdí ve voze tovární značky nic. UFABET 17.05.2023 10:39:39
This blog is the best ever! I truly thank you for your content. UFABET UFA365 UFABET เข้าสู่ระบบ ยูฟ่าเบท
Tento kabrioleťák si jezdí ve voze tovární značky Peugeot. Ivča 28.07.2014 09:02:33
Héééj proč mi nejde se přihlásit? :D
Tento kabrioleťák si jezdí ve voze tovární značky Peugeot. rjar611 13.08.2013 12:17:08
tak v kolik se začnete v pátek sjíždět ?
Tento kabrioleťák si jezdí ve voze tovární značky OPEL. uncle Igor 26.07.2013 12:37:16
Milan: Hoj, sorry za tu lehkou zmatečnost se změnou místa. Je to ten kemp, kde ostravský KPUC (Ivous Kunetek) pořádají podzimní srazy US cars. Ten Český Ráj - jestli to chceš nějak řešit, tak hoď nějaký nápad do příslušné rubriky. Kabrioleťáci se průběžně potkávají na různých místech pořád. A tady tohle setkání jsme chtěli opravdu směrovat do nebližšího okolí bývalých Česko - Slovenských hranic; přece jen lidi od Ostravy museli povětšinou opravdu jet o dost dál, než ostatní. Tak proto tohle setkání na tomhle místě.
Tento kabrioleťák si jezdí ve voze tovární značky Mazda. Sponik 26.07.2013 09:12:14
Milan: ahoj, platí co je výše psáno tj. 16-18.8 autokemp lučina žermanická přehrada.
Tento kabrioleťák si jezdí ve voze tovární značky Chrysler. Milan 25.07.2013 23:18:15
Ahoj lidičky, jak víte nechodím sem moc a tahle akce mě docela zaujala. Jsem jen kapku mimo z aktualizace a následné diskuse. Tome co u té aktualizace uvést její datum a čas abych logicky vydedukoval co vlastně platí? Když čtu Igorovo, připadá mi že je akce odpískaná :-( Pokud s tím je problém, mohl bych se po nějakém vhodném místě juknout tady v okolí. Český ráj je taky myslím hezký a nechalo by se to třeba spojit s Dragstry v Hoškovicích ;-)
Tento kabrioleťák si jezdí ve voze tovární značky nic. Chosse_007 24.07.2013 13:43:15
zdraví Vás Chosse a Bomber_007 tak ako to tedy přátzele je je to na Slovensku nebo na tej Lučině :c) ako sa něco dozvíte to dajte hošky vedět, at moj modroočko može do vas dojet Michal a tatka.
Tento kabrioleťák si jezdí ve voze tovární značky Peugeot. Master_Tom 24.07.2013 13:30:20
Úpravu jsem zvládl udělat už dnes :-) Díky kluci, že se staráte ;-)
Tento kabrioleťák si jezdí ve voze tovární značky Mazda. Sponik 24.07.2013 13:30:20
Změna je život :D
Tento kabrioleťák si jezdí ve voze tovární značky OPEL. uncle Igor 24.07.2013 06:21:28
POZOR, ZMĚNA! Oproti původním slibům a informacím z kempu nelze objednat chatku, či srub na víkend, ale pouze na celý týden. Tímto tohle místo z důvodu toho, že chtěly přijet rodiny s malými dětmi, ztrácí smysl. S několika lidmi řešíme jiné alternativní místo - Nová Baňa z minulého roku taktéž padla, protože kemp je v tomhle termínu zcela obsazen z důvodu Metalfestu. Během dne najdeme jiné místo (budeme se místem snažit vyhovět ostravské klice, aby to zcela výjimečně neměla daleko) a zítra sem hodíme aktualizované info a poté bude upraven i článek.

 
Hlavní stránka | Články | Členové | Fotogalerie | Srazy | Bazar | Fórum | Kniha návštěv | e-Shop | Partneři | Download | Šifry | Odkazy | SMS | Kontakty
© 2004 - 2024, Cabrio Club - všechna práva vyhrazena, optim. roz. 1024x768 | ISSN 1214-9470
webhosting: Český hosting | webdesign: pixelservice.com