| Blížící se k@brioakce | 
     
 
      | 
   
   
     
   
| Nejsou žádné blížící se k@brioakce. |  
  
  
 | 
 
 
   
     | Aktuality | 
   
   
     
   
     
Soutěž MOJE AUTO Zima je na krku a abychom si zkrátili dlouhé zimní večery, vymysleli jsme pro Vás soutěž, u které se zabavíte a máte možnost vyhrát i zajímavé ceny.
   více informací... [27.10.2014] --------------------------------------------------------------- Shrnutí kabriosezóny 2014 Bohužel je tu zase po roce podzim a mnozí z nás i přes krásné Babí léto uložili své Miláčky bez střech k zimnímu spánku a přichází pro ně smutné období bez sluníčka a větru ve vlasech.
   více informací... [19.10.2014] --------------------------------------------------------------- Ukončení sezóny v Brně Rozloučení s létem 2014 na tradičním místě.
   více informací... [04.10.2014]
 | 
   
  
 | 
 
 
   
     | K@briofóóór | 
   
   
     
   
     
Povídají si dva informatici:  
"Představ si, včera jsem se seznamil s nádhernou blondýnou, pozval jsem jí k sobě, trochu jsme se napili, tancovali... a najednou mi říká: Svlíkni se!"  
"Teeeda, ty máš štěstí... no a dělej, povídej, co bylo dál?"  
"No svlíknul jsem se, a pak jdu na ní, posadil jsem jí na stůl vedle toho novýho notebooku..."  
"Nekecej, ty máš novej notebook!? Jakej procesor?" | 
   
  
 | 
 
 
 | 
               
          
    Šifra číslo 209. | 
    
   
  
     | 
 
 
| Tato šifra byla vyluštěna : 52 x
 |  Zadání : 0, 1, 1, 2, 3, 5, 8, 13, ..., ..., ..., ..., ...,
 |   Poznámka : Napiště následujících 5 čísel, oddělujte jen mezerami. |  | 
 |    
 
  |