Přihlášení uživatele
Uživatelské jméno Heslo
Nová registrace >>
Podpořte tento CLUB
Hlavní stránka Články Členové Fotogalerie Srazy Bazar Fórum Kniha návštěv e-Shop Partneři Download Šifry Odkazy Kontakty
 
Právě je on-line 90 kabrioleťáků. Dnes má svátek Ferdinand, zítra Kamila. Čtvrtek  30. května 2024
 
 
Katalog KABRIOLETŮ

Vyber automobilku :

Blížící se k@brioakce  
20. ročník Královického srazu kabrioletů (za 50 dnů)
CABRIO POINT 2024 (za 65 dnů)
Cabrio WEEKEND TUŠŤ 2024 (za 106 dnů)
Zboží v e-Shopu
DVD - 3. ročník Královického srazu kabrioletů - 2007
další zboží...Cena : 220,- Kč
Online uživatelé
Partner Cabrio Clubu
Aktuality
Soutěž MOJE AUTO
Zima je na krku a abychom si zkrátili dlouhé zimní večery, vymysleli jsme pro Vás soutěž, u které se zabavíte a máte možnost vyhrát i zajímavé ceny.
více informací... [27.10.2014]
---------------------------------------------------------------
Shrnutí kabriosezóny 2014
Bohužel je tu zase po roce podzim a mnozí z nás i přes krásné Babí léto uložili své Miláčky bez střech k zimnímu spánku a přichází pro ně smutné období bez sluníčka a větru ve vlasech.
více informací... [19.10.2014]
---------------------------------------------------------------
Ukončení sezóny v Brně
Rozloučení s létem 2014 na tradičním místě.
více informací... [04.10.2014]
K@briofóóór
Dnes ráno jsem byl v pekárně. Byl jsem tam 5 minut. Když jsem vyšel ven, stála tam policajtka a zrovna vypisovala blokovou pokutu. Tak jsem šel k ní a řekl jí: "Ale no tak, zlato, to takovýmu fešákovi, jako jsem já, nemůžeš dopřát ani malou přestávku?" Ignorovala mě a dál zapisovala pokutu.
Nazval jsem ji nenažranou policajtkou. Podívala se na mě a začala vypisovat další pokutu za sjeté pneumatiky.Tak jsem ji nazval blbou šlapkou. Tu začala psát třetí pokutu!
Tak to šlo dalších 20 minut. Čím víc jsem jí nadával, tím víc pokut napsala...
Mně to bylo ale jedno... Já tam byl pěšky.
Tapety na plochu
další tapety naleznete tady
Statistiky

Šifra číslo 22.

    
Tato šifra byla vyluštěna : 15 x
Zadání :

Přes řeku se musí dostat Krvavý Elf (E), Člověk (Č), Trpaslík Pepian(T) a Obr Tauren(O). Mají jen jednu loďku v které jsou dvě místa a mají jednu lucernu, která vydrží svítit 17 minut. Za tu dobu se musí všichni dostat na druhý břeh. Vždy jen dva můžou plout v loďce přes řeku, ale jeden musí loďku dovést ostatním i s lucernou zpět.

Každý z nich tuto cestu absolvuje za různý časový interval a to:
- Krvavý Elf (E) - 1 minuta,
- Člověk (Č) - 2 minuty,
- Trpaslík Pepian (T) - 5 minut,
- Obr Tauren(O) - 10 minut.


Jedna plavba loďkou zabere vždy čas toho pomalejšího z posádky!

JAK SE PŘEPRAVÍ NA DRUHOU STRANU?


Poznámka :
Odpověď: Každá osoba má zkratku (písmeno v závorce). Udělejte řadu z těchto písmen, jak poplují za sebou oddělit pomlčkou s tím, že když budete psát dvojici, tak napíšete první to, co je dřív v abecedě.
Př. Nejdříve poplují Trpaslík a Obr, vystoupí Trpaslík a zpět se bude vracet Obr a pojede zase s Elfem. Vystoupí Elf a Obr se vrátí pro Člověka a poplují zpátky za zbytkem.

Výsledkem této jízdy tedy bude zápis: OT-O-EO-O-ČO.

Pozn.2: teoreticky jsou možné dvě varianty, aby to vyšlo na 17 minut, ale tento systém mi teď umožní zadat jen jednu správnou odpověď. Ale vy si určitě poradíte a najdete případně i tu druhou možnost :-) Omlouvám se, jinak to nejde bohužel ošetřit... TAk snad vám to vyjde...

Kontrola správné odpovědi :
 [ Zpět ]


Jméno
E-mail
Opiš kód :    
Text
*)
   
Z.V.I.R.E 31.01.2009 14:31:02
No tak zkuste to vzít takhle... ti dva, kteří přejedou řeku jako první, přejedou jí také jako poslední :)
woned 26.01.2009 11:39:40
uaa to je děs :))
Merta24 04.06.2008 18:13:52
víte to někdo?
 
Hlavní stránka | Články | Členové | Fotogalerie | Srazy | Bazar | Fórum | Kniha návštěv | e-Shop | Partneři | Download | Šifry | Odkazy | SMS | Kontakty
© 2004 - 2024, Cabrio Club - všechna práva vyhrazena, optim. roz. 1024x768 | ISSN 1214-9470
webhosting: Český hosting | webdesign: pixelservice.com