Přihlášení uživatele
Uživatelské jméno Heslo
Nová registrace >>
Podpořte tento CLUB
Hlavní stránka Články Členové Fotogalerie Srazy Bazar Fórum Kniha návštěv e-Shop Partneři Download Šifry Odkazy Kontakty
 
Právě je on-line 339 kabrioleťáků. Dnes má svátek Adolf, zítra Milan. Pondělí  17. června 2024
 
 
Katalog KABRIOLETŮ

Vyber automobilku :

Blížící se k@brioakce  
20. ročník Královického srazu kabrioletů (za 32 dnů)
CABRIO POINT 2024 (za 47 dnů)
Cabrio WEEKEND TUŠŤ 2024 (za 88 dnů)
Zboží v e-Shopu
Ladies Windbreaker
další zboží...Cena : 375,- Kč
Online uživatelé
Partner Cabrio Clubu
Aktuality
Soutěž MOJE AUTO
Zima je na krku a abychom si zkrátili dlouhé zimní večery, vymysleli jsme pro Vás soutěž, u které se zabavíte a máte možnost vyhrát i zajímavé ceny.
více informací... [27.10.2014]
---------------------------------------------------------------
Shrnutí kabriosezóny 2014
Bohužel je tu zase po roce podzim a mnozí z nás i přes krásné Babí léto uložili své Miláčky bez střech k zimnímu spánku a přichází pro ně smutné období bez sluníčka a větru ve vlasech.
více informací... [19.10.2014]
---------------------------------------------------------------
Ukončení sezóny v Brně
Rozloučení s létem 2014 na tradičním místě.
více informací... [04.10.2014]
K@briofóóór
Ministr obrany na leteckm dni dostane pozvání proletět se novou stíhačkou. Po startu se pilot rozhodne předvést nejprve prudké klesání. Zezadu se ozve: "Hmm, tak to jsem čekal." Řekne si, že tedy přitvrdí, aby se pan ministr nenudil a zkusí vývrtku. Okamžitě slyší: "Hmm, tak to jsem čekal." Pilot už poněkud v rozpacích nad ministrovou otrlostí tedy zvolí looping. A za sebou uslyší: "Tak to jsem nečekal!" S úlevou tedy přistane, ale zvědavost mu nedá, zeptá se pana ministra, jak se mu líbily jeho manévry. "No že se při tom prvním poseru, to jsem čekal... že se při tom druhém pobliju, to jsem taky čekal... ale že při tom třetím mi to všechno nateče do helmy, tak to jsem opravdu nečekal."
Tapety na plochu
další tapety naleznete tady
Statistiky
Bleskovka

   Street Roadster Pony: České dostupné cabrio

Nedávno mě zaujala zpráva o roadsteru postaveném na Peugeotu Partner/Citroenu Berlingo (ano, skutečně na užitkovém voze). Nyní již dostalo i schválení do provozu, takže nic teoreticky nebrání tomu, aby se začalo prohánět po silnicích. A nové prostorné auto bez střechy pod půl milionu nezní vůbec špatně. Podrobnosti viz přiložený článek.

Více informací se dozvíte na: http://news.auto.cz/aktuality/street-roadster-pony-otevrena-reinkarnace.html

29.05.2007
Caddy

 [ Zpět ]


Jméno
E-mail
Opiš kód :    
Text
*)
   
Tento kabrioleťák si jezdí ve voze tovární značky Cadillac. Caddy 30.10.2007 01:37:11
feromravenec: jenze ten kaipan podle meho vypada daleko hur, navic technika favorita a berlinga je taky trochu jinde. Navic to pony je i praktictejsi a prostornejsi (ac to u tohoto typu vozidla zas nehraje takovou roli)
Tento kabrioleťák si jezdí ve voze tovární značky BMW. Martin318 22.10.2007 00:28:16
Jo a jinak souhlasím s feromravecem.Radši bych šel do kipana.
Tento kabrioleťák si jezdí ve voze tovární značky BMW. Martin318 22.10.2007 00:26:52
Jednoho jsem viděl na tuning srazu v kopřivnici. Myslel jsem, že to nějaký bláznivý tuner postavil z fiatka pandy, ale nebyl jsem si jistý . Nemohl jsem poznat o co vlastně jde... Teť už vím :-)
Tento kabrioleťák si jezdí ve voze tovární značky nic. feromravec 08.10.2007 17:40:38
Přijde mi líto Berlinga a ještě k tomu tolik peněz. Za cca 140 tisíc + starý favorit máte nádherného kabrio Kaipana pro dva lidi. (www.kaipan.cz)
Tento kabrioleťák si jezdí ve voze tovární značky BMW. Petr-Z3 15.06.2007 14:40:38
Před týdnem jsem ho na silnici už potkal.
Tento kabrioleťák si jezdí ve voze tovární značky Peugeot. MalyLibor 10.06.2007 09:34:30
Zajímavé autíčko. Je vidět, že Češi mají stále zlaté ručičky i chytré hlavy. Ale pro naše klimatické podmínky je auto bez aspoň nouzové střechy asi zcela nepoužitelné - tedy to je jen můj názor. Nicméně musím říct, že svým vzhledem mne toto vozítko opravdu zaujalo.
 
Hlavní stránka | Články | Členové | Fotogalerie | Srazy | Bazar | Fórum | Kniha návštěv | e-Shop | Partneři | Download | Šifry | Odkazy | SMS | Kontakty
© 2004 - 2024, Cabrio Club - všechna práva vyhrazena, optim. roz. 1024x768 | ISSN 1214-9470
webhosting: Český hosting | webdesign: pixelservice.com