Přihlášení uživatele
Uživatelské jméno Heslo
Nová registrace >>
Podpořte tento CLUB
Hlavní stránka Články Členové Fotogalerie Srazy Bazar Fórum Kniha návštěv e-Shop Partneři Download Šifry Odkazy Kontakty
 
Právě je on-line 96 kabrioleťáků. Dnes má svátek Valérie, zítra Rostislav. Čtvrtek  18. dubna 2024
 
 
Katalog KABRIOLETŮ

Vyber automobilku :

Blížící se k@brioakce  
20. ročník Královického srazu kabrioletů (za 92 dnů)
CABRIO POINT 2024 (za 107 dnů)
Cabrio WEEKEND TUŠŤ 2024 (za 148 dnů)
Zboží v e-Shopu
DVD - 6. ročník Královického srazu kabrioletů - 2010
další zboží...Cena : 220,- Kč
Online uživatelé
Partner Cabrio Clubu
Aktuality
Soutěž MOJE AUTO
Zima je na krku a abychom si zkrátili dlouhé zimní večery, vymysleli jsme pro Vás soutěž, u které se zabavíte a máte možnost vyhrát i zajímavé ceny.
více informací... [27.10.2014]
---------------------------------------------------------------
Shrnutí kabriosezóny 2014
Bohužel je tu zase po roce podzim a mnozí z nás i přes krásné Babí léto uložili své Miláčky bez střech k zimnímu spánku a přichází pro ně smutné období bez sluníčka a větru ve vlasech.
více informací... [19.10.2014]
---------------------------------------------------------------
Ukončení sezóny v Brně
Rozloučení s létem 2014 na tradičním místě.
více informací... [04.10.2014]
K@briofóóór
"Letuško, nezdá se vám, že letíme nějak nízko?"
"Ani ne. Proč?"
"Já jen, že jsem před chvílí za oknem viděl chobotnici."
Tapety na plochu
další tapety naleznete tady
Statistiky
Bleskovka

   Zahájení sezóny v Brně II.

Nazdar fšichni podruhé,

předem mé bleskovky vás všechny srdečně zdravím a hlavně 12 nejdrsnějších posádek, které se v Brně ukázaly i za trošku mrholivého počasí :-)

Bylo to komornější o to krásnější. Zavzpomínání na doby, kdy jsme se všichni vešli k jednomu stolu.

Určitě se budu snažit přijet i tuto sobotu a když se zadaří, tak mě opět po dlouhé době uvidíte v mém kabrioletu. (hodně lidí už si myslí, že je jako paní Colombová, že furt o něm mluvím, ale již jej dlouho nikdo neviděl).

Takže opět sobota, opět totem u IKEA a opět 10 hodina a opět cca 11 hodina odjezd.

Směr a cíl si opět řekneme na místě.

Perun s Váma, kabrioletům zdar a s většinovou většinou opět v sobotu na shledanou.

12.04.2016
Master_Tom

 [ Zpět ]


Jméno
E-mail
Opiš kód :    
Text
*)
   
Tento kabrioleťák si jezdí ve voze tovární značky BMW. VlaK 16.04.2016 08:42:07
Vyrazime ze Zlina, sviti tu!
Tento kabrioleťák si jezdí ve voze tovární značky Volkswagen. DonShark 16.04.2016 01:28:52
Budu tam :-)
Tento kabrioleťák si jezdí ve voze tovární značky Renault. mateo 15.04.2016 20:23:25
No my uvidíme
Tento kabrioleťák si jezdí ve voze tovární značky Ford. speedy.2 15.04.2016 17:04:00
Budu tam 😀
Tento kabrioleťák si jezdí ve voze tovární značky BMW. VlaK 14.04.2016 17:36:33
Tesime se,budeme tam a se mnou jeste jedno cabrio ze Zlina.
 
Hlavní stránka | Články | Členové | Fotogalerie | Srazy | Bazar | Fórum | Kniha návštěv | e-Shop | Partneři | Download | Šifry | Odkazy | SMS | Kontakty
© 2004 - 2024, Cabrio Club - všechna práva vyhrazena, optim. roz. 1024x768 | ISSN 1214-9470
webhosting: Český hosting | webdesign: pixelservice.com